free web hit counter Skocz do zawartości
piotr1281

Pyrilutamide (KX-826) - "nowa nadzieja"

Rekomendowane odpowiedzi

Pyrilutamide (KX-826) jest już dostępny online. Co prawda na razie w malych stężeniach i w zaporowej cenie ale widać już światełko w tunelu. Dla niewtajemniczonych Pyrilutamide to antyandrogen , który działa poprzez blokowanie receptoró androgenowych w skórze glowy - konkuruje z dht tak że dht nie moze przyłączyć sie do nich. Siłą ma dorównywać dutasterydowi nie powodując systemowego obniżenia dht. Myślę że to kwestia max 2 lat kiedy będzie powszechniej dostępny w znacznie niższej cenie. Na pocieszenie dodam że minox tez na początku kosztowal krocie. Za jego opracowanie odpowiadają Chińczycy a jeśli komuś ma sie obecnie udać to chyba tylko im.

https://actifolic.com/product/pyrilutamide/

 

Edytowane przez piotr1281
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie dostępny jest tez proszek w cenie 129 EUR za 500mg.  Zgodnie z badaniami najlepsze odrosty uzyskano przy stężeniu 0.5% x 2 dziennie.  Więc gdybysmy chcieli zrobić wcierke na bazie minoxa 60 ml i stosowac  2 x 1ml dziennie to koszt takiej wcierki wynosi 77 eur nie liczac minoxa. Wiec nie malo na ta chwile

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowy dut w Andorze kosztuje więcej 

to wsumie  nie tak drogo jeśli lek ma dawać dobre efekty i nie powodować ubokow to warty jest nawet 100 euro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że też spróbuje, nawet w opcji 1x dziennie jako dodatek do RU, tylko muszę sie rozczytać dokładnie co to za cudo bo wczesniej nie slędziłem tematu. Co do zamawiania z actifolic - polecam zamawiać gdy jest rabat 10% na całe zakupy - powtarzający się kilka razy w roku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem, mi nie pomagało. Na discordzie też nie byli zadowoleni z efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kazi napisał:

Brałem, mi nie pomagało. Na discordzie też nie byli zadowoleni z efektów.

Jakie stężenie i jak często używałeś, jak często robiłeś roztwór? 

Skąd masz pyrilutamide? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.09.2022 o 20:28, u__ napisał:

Jakie stężenie i jak często używałeś, jak często robiłeś roztwór? 

Skąd masz pyrilutamide? 

Chyba 5%, 2 raz dziennie chyba przez 2 miesiące.

Brałem udział w group buy prosto z Chin jak wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakichkolwiek. Spowolnienie łysienia, ew. zatrzymanie, brak swędzenia skóry. Nic. No zresztą z tego co widziałem inni brali dłużej i też nie pomagało. Ogólnie mam jeszcze około 900mg-1000 na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Kazi napisał:

Jakichkolwiek. Spowolnienie łysienia, ew. zatrzymanie, brak swędzenia skóry. Nic. No zresztą z tego co widziałem inni brali dłużej i też nie pomagało. Ogólnie mam jeszcze około 900mg-1000 na stanie.

Zauważalne efekty w były widoczne w 24 tyg. stosowania pyrilutamide.  8 tyg. to zbyt krótko,  by powiedzieć, że nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2022 o 20:28, Kazi napisał:

Jakichkolwiek. Spowolnienie łysienia, ew. zatrzymanie, brak swędzenia skóry. Nic. No zresztą z tego co widziałem inni brali dłużej i też nie pomagało. Ogólnie mam jeszcze około 900mg-1000 na stanie.

Ciekawe, nie wierzę w to żeby lek, na który są badania że działa, przeszedł 2 fazy badań klinicznych i jest w 3 fazie w ogóle nie działał w jakikolwiek sposób na kogokolwiek z waszej grupy, jeśli kupiliście dokładnie ten środek, to jest to nie możliwe. 

Są dwie opcje, albo kupiliście nie wystarczająco czyste pyrilutamide albo wszyscy używacie to w złym pojeździe (czytałem gdzieś, że woda może zakłócać działanie pyrilutamide). 

 

Edytowane przez u__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być też tak, że środek był zamawiany z Chin więc musiał przejśc do Polski długą drogę w róznych warunkach cieplnych. Może tak jak RU powinien być przechowywany w lodówce lub zamrażarce. Wyobraźmy sobie, że czekamy na paczkę 2 tygodnie lub miesiąc. Za dużo nieiwadomych. 

Ja czekam, aż będzie w aptekach:) Ciekawe czy się doczekam:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, u__ napisał:

Ciekawe, nie wierzę w to żeby lek, na który są badania że działa, przeszedł 2 fazy badań klinicznych i jest w 3 fazie w ogóle nie działał w jakikolwiek sposób na kogokolwiek z waszej grupy, jeśli kupiliście dokładnie ten środek, to jest to nie możliwe. 

Są dwie opcje, albo kupiliście nie wystarczająco czyste pyrilutamide albo wszyscy używacie to w złym pojeździe (czytałem gdzieś, że woda może zakłócać działanie pyrilutamide). 

 

Pyril był badany pod kątem czystości a wyniki były wzorowe.

Wiecie Panowie, nie bez przyczyny pojawiają się wątki o kolejnym "leku" :D W sumie już dawno się pojawiły.

Jego nazwa to GT 20029 i jest to związek "degradujący", a nie związujący receptory androgenowe. Problem jest taki, że badania dalej trwają. Akurat ten może powodować większe sajdy niż dut czy RU, ponieważ jest duża szansa, że przekroczy barierę krew-mózg i rozwali wam nie tylko receptory androgenowe na głowie, ale w całym ciele.

Edytowane przez Kazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące to za mało aby oceniać skuteczność takiego leku. Co więcej bardzo często czy to przy RU Cb czy nawet sabagel ludzie raportowali o początkowym nasileniu wypadania, tak więc byłbym sceptyczny co do wyciągania takich wniosków po 2 msc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kazi napisał:

Pyril był badany pod kątem czystości a wyniki były wzorowe.

Wiecie Panowie, nie bez przyczyny pojawiają się wątki o kolejnym "leku" :D W sumie już dawno się pojawiły.

Jego nazwa to GT 20029 i jest to związek "degradujący", a nie związujący receptory androgenowe. Problem jest taki, że badania dalej trwają. Akurat ten może powodować większe sajdy niż dut czy RU, ponieważ jest duża szansa, że przekroczy barierę krew-mózg i rozwali wam nie tylko receptory androgenowe na głowie, ale w całym ciele.

A z jakiej firmy macie pyrilutamide? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2022 o 21:19, Kazi napisał:

Pyril był badany pod kątem czystości a wyniki były wzorowe.

Wiecie Panowie, nie bez przyczyny pojawiają się wątki o kolejnym "leku" :D W sumie już dawno się pojawiły.

Jego nazwa to GT 20029 i jest to związek "degradujący", a nie związujący receptory androgenowe. Problem jest taki, że badania dalej trwają. Akurat ten może powodować większe sajdy niż dut czy RU, ponieważ jest duża szansa, że przekroczy barierę krew-mózg i rozwali wam nie tylko receptory androgenowe na głowie, ale w całym ciele.

GT20029 to nie jest Pyrilutamide.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, stigman88 napisał:

GT20029 to nie jest Pyrilutamide.

Macie jakieś informacje/przemyślenia na temat GT? Ostatnio czytałem, że nie dawno zaczęli I fazę w USA. Z opisu działania zapowiada się bardzo obiecująco i potencjalnie bez uboków, natomiast niejedokrotnie już zapowiadano takie bajki a później cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, stigman88 napisał:

GT20029 to nie jest Pyrilutamide.

Wcale nie napisałem, że GT20029 to Pyrilutamide. Czytaj uważniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...