free web hit counter Skocz do zawartości
ktosTakiJa

zakola w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, waham się nad:

-Warszawa Sienna 
-DRTurowski
-klinika Przybylski - teoretycznie w Kaliszu, ale nie widzę na stronie żeby tam robili przeszczepy. Zostaje Łódź

 

Doradźcie coś, tylko nie zagranica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska to mówiąc dosadnie g**no i taka pozostanie, przeszczep włosów podobnie jak inne usługi są na niskim poziomie jakości.

Wynika to z tego, że polak zamiast stawiać na rzetelną, wieloletnią edukację i doskonalenie umiejętności, inwestuje w marketing i autoprezencję "patrzcie, jaki jestem super, ile mam certyfikatów". Najważniejszy zawsze jest produkt i jak przychodzi co do czego, to jest kiepsko.

Nigdy nie widziałem zdjęć przeszczepu z polskiej kliniki, który mnie zachwycił, ba - to wygląda na max 70% survival rate i słabą gęstość.

Niedoścignionym wzorem przeszczepu włosów jest dla mnie dr Couto. Nawet laik będzie zachwycony efektami na filmikach. Ludzie pytają na instagramie Couto, kiedy w końcu założy stronę internetową i zawsze pada odpowiedź "soon", a strona nigdy nie powstaje. Dlaczego? Bo jest niepotrzebna, efekty mówią same za siebie a ludzie ustawiają się w wieloletnie kolejki, popyt przewyższa podaż, można windować ceny i zarabiać miliony na doskonałym produkcie.

Edytowane przez feegloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszej jest w tym to, że podział ludzi w tym kraju polega na tych co nie mają pieniędzy lub nie chcą tyle wydawać na efekt 3-10 lat więc idą do Tureckiej za 10-15 tyś lub mają pieniądze i chcą wydać 30-40 tyś w Polsce zamiast wybrać solidną klinikę w Hiszpanii, Belgii czy Indiach. Sam zbłądziłem lata temu wybierają Artasa za miliony monet z marnym efektem [dałem się złapać na marketing] jednak widząc swoje włosy, dziedziczne łysienie wiem, że i tak będę łysy więc zamiast wydawać kolejne 40 tyś wolę wydawać po 15 z przeżywalnością na tym poziomie 70% bo i tak coś to da a jak wyjadę donor do zera to pigmentacja i golenie na zero.

Polska to kraj który ma największe pokłady węgla w Europie a trzeba go sprowadzać z Australii i Afryki bo u nas nie opłaca się wydobywać. W kraju gdzie są tak wysokie podatki usługa z góry jest bardzo droga, dokładając do tego marną jakość w cenie zabiegu w Polsce są dwa w Turcji gdzie tam chociaż są namacalne dowody na to, że klinika kiedyś zrobiła coś dobrze. U nas jeśli ktoś by miał zacząć robić dobrze HT to tak jak w mechanice samochodowej. W ASO robią wymieniacze części, płacisz miliony monet za RBH, w garażu legalnie płacisz dalej drogo przez podatki ale masz speca a w garażu po znajomości bez podatku masz usługę na podobnym poziomie jak HT w Turcji i możesz trafić na specjalistę. HT to jednak nie mechanika samochodowa i tu ekspertów nie ma więc po co przepłacać. Nic od lat się nie zmieniło, budżetowa Turcja Marale, JSH, Skymedy itd albo wspomniany Couto. Półśrodki to albo przepłacanie za marną jakość albo niska cena i niska jakość [nieznane kliniki].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wrzasowic napisał:

W Polsce Saifi albo Przybylski

"potrzeba Ok 2500 graftow. Wycena uzależniona jest pola powierzchni w cm2. 55 graftów na cm2. Do końca roku cena wynosi 9 zł za graft. 
W przypadku zmniejszonego odrostu doszczepianie jest nieodpłatne"
A.Przybylski

IMG_20220906_182748913~2.jpg

IMG_20220906_182623648~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto jaki chce efekt, 2500 wystarczy ale przy przeżywalności 95-100% a także uzupełnieniem dziur w głębi zakoli czyli po przeszczepie nadal by były tylko małe. Zielona moja wizja co te 2,5 by starczyło, czerwony to co zrobi Przybylski, przeżyje z tego 70% i gęstość będzie taka, że drugie tyle będzie trzeba pobrać by mieć grzywę jak nastolatek a 4-5k donoru pójdzie na zakola. Za 3-5 lat poleci za zakolami a jak poleci korona to już nie będzie donoru.

Turcja, 3-3.5k na lepszej gęstości nie za 22.5k zł tylko za 13k albo faktycznie 2.5-3k za 30-40k w dobrej klinice Belgia,Hiszpania,Indie.

16 minut temu, ktosTakiJa napisał:

"potrzeba Ok 2500 graftow. Wycena uzależniona jest pola powierzchni w cm2. 55 graftów na cm2. Do końca roku cena wynosi 9 zł za graft. 
W przypadku zmniejszonego odrostu doszczepianie jest nieodpłatne"

 

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn,że jak Ci zaoram powierzchnię biorcza a grafty się nie przyjmą,to zaoram Ci ją jeszcze raz żeby dosadzić te które się nie przyjmą,a w efekcie koncowym nie będzie już dla Ciebie ratunku.NIKT W POLSCE NIE POTRAFI ROBIĆ DOBRZE TRANSPLANTACJI WŁOSÓW.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwując efekty tutaj na forum i te na forum zagranicznym, oczywiście jeśli są środki rzędu 40k za zabieg 3k graftów to lepiej zrobić to za granicą np. u Pinto, Mwamba czy Bicer (Ferudini czy Cuoto to już wyższe stawki). Jeśli jednak nie ma się aż tyle środków to zostaje liga średnia, w której według mnie w Polsce jest Saifi i Przybylski. Jest jeszcze jedna opcja a mianowicie Eugenix gdzie w podobnej cenie mają świetne efekty ale nie każdy chce się wybierać do Indii..

Co do budżetówek w Turcji (grząski temat więc pewnie poleje się krew w dyskusji ; ), to osobiście bym się tam na zabieg nie zdecydował. Widziałem naprawdę niezłe efekty ale widziałem też bardzo słabe z przeoranym donorem do cna. Słowem loteria.. A biorąc pod uwagę istotność zabiegu przeszczepu włosów (koszt, rekonwalescencja, ograniczenia donoru, obciążenie psychiczne) ja w takiej loterii nie chciałbym brać udział.

Sam siedziałem tutaj na forum jakiś czas i przez to że w Polsce jest jak jest to dominują tutaj głównie relacje z tańszych zabiegów przez to można mieć wypaczony obraz. Dla tych którzy mają środki na zabiegi rzędu 2,5 euro za graft wzwyż polecam forum zagraniczne gdzie są relacje z zabiegów u topowych lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...