free web hit counter Skocz do zawartości
Piotrek91

Obecne opinie o Asmed

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem w trakcie bookowania przeszczepu w Asmed u dr. Koray'a. Tutaj mnie trochę zbito z tropu, bo zaoferowali mi dwa warianty, doktor Koray albo jeden z jego zespołów. Z tego co mi napisali nawet w pierwszym przypadku on sam nie wykonuje większości zabiegu tylko jego personal assistant 😁 Tutaj pojawia się moje pytanie czy ten pierwszy wariant ma sens, bo różnica w cenie przy 3.6-4k graftow to kilkanaście k, a ostatecznie i tak ktoś inny wykonuje manualna pracę. Dodatkowo chciałem czy ktoś ma jakieś świeże opinie na temat wykonywanych przez nich zabiegów, bo opinię wyrobiłem sobie juz pare lat temu na tym forum, a może coś się zmieniło?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trochę nadrobiłem 🙂 Czy jest jakas klinika, która oferuje podobny poziom co Asmed sprzed kilku lat i przybliżony pulap cenowy? Mysle o BHR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kasę to BHR to prawdopodobnie jedna z najlepszych opcji, topka jeżeli chodzi o zarządzanie donorem, bardzo dużo relacji pacjentów ze świetnymi odrostami na zagranicznych forach. O Asmed bym zapomniał.

Edytowane przez chcialbymwlosy
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

rozwazal sam właśnie szmer w opcji drugiej czyli dr koray erdogan plus zespół, ale z tego co widzę nie polecacie

czy moglibyście rozwinąć temat? 
i powiedzieć gdzie w takim razie warto zrobić w Turcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...