free web hit counter Skocz do zawartości
tommek86

Podanie dutasterydu metodą mezoterapii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pojawiła się nowa alternatywa podawania dutasterydu metodą mezoterapii. Zabieg powtarza się co 3 mc. Według zapewnień kliniki nie występują skutki uboczne takie jak np podczas brania finasterydu doustnego. Co o tym sądzicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie czego stwierdzają że raz na 3 miesiące wystarczy? bo odległość między tymi iniekcjami wydaje mi się dość duża. I skąd wiedzą że to jest efektywne? Ja jestem baaaardzo sceptyczny do takich rzeczy, niestety wydałem ponad 1000+ zł na mezoterapie i wcale nie pomogła, ale też ja miałem agresywne łysienie to możę dlatego. Jeśli jesteś jeszcze w "bezpiecznym" miejscu trochę wypadają ci włosy to bym spróbował, ale jak z roku na rok ewidentnie Ci się pogarsza to lepiej odrazu zacząć piożądnie leczyć bo potem się tylko żałuje że wcześniej się nie zaczeło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem finastryd, na pewno stan włosów był lepszy wtedy. Jednak mam obawy o libido i wzrost masy ciała który nastąpił. Jeśli będę gdzieś w okolicy kliniki podpytam o szczegóły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, feegloo napisał:

Jak ktoś ma kasę i czas to git, ja wolę mój topical dutasteride 😉

W Krakowie u dr Fuchs?

Wrocław hair center kierach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2022 o 18:57, tommek86 napisał:

Stosowałem finastryd, na pewno stan włosów był lepszy wtedy. Jednak mam obawy o libido i wzrost masy ciała który nastąpił. Jeśli będę gdzieś w okolicy kliniki podpytam o szczegóły

Przeciez tyje sie od nadwyzki kalorycznej... myslisz ze bedac na deficycie biorac inhibitor 5ar to magicznie utyjesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strata kasy, wystarczy derma roller, topical dut i masz taki sam efekt z 10x taniej

Edytowane przez dxd017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, dxd017 napisał:

Strata kasy, wystarczy derma roller, topical dut i masz taki sam efekt z 10x taniej

Jaki derma roller jest najlepszy i czy są między poszczególnymi jakieś wyraźne różnice ? Gdzie najlepiej zamówić topical dut i w jakich cenach chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2022 o 15:41, tommek86 napisał:

Cześć, pojawiła się nowa alternatywa podawania dutasterydu metodą mezoterapii. Zabieg powtarza się co 3 mc. Według zapewnień kliniki nie występują skutki uboczne takie jak np podczas brania finasterydu doustnego. Co o tym sądzicie? 

 

A co myślałeś/myśleliście, że klinika będzie rypać listę uboków z ulotki duta po to aby przynieść sobie efekt odwrotny do zamierzonego i gdy w grę wchodzi spora kasa ?

Chyba też kwestią czasu jest, kiedy to będą pisać też o ubokach po tym na forach o łysieniu, tak samo jak i po nanodawkach fina topical... No może trochę mniej, bo fin bardzo powszechny i tani, a to trochę kosztuje to i mniej ludzie będzie robić te zabiegi.

 

Dutasteryd ma bardzo długi okres półtrwania ale nie na tyle aby robić skromne mezo co 3 miechy i gadać, że to wystarczy... ale to o to chodzi aby nie wystarczało i aby ciągle cały czas kasę doić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...