free web hit counter Skocz do zawartości
BHR Clinic

Dr. Bisanga - BHR Clinic, Brussels - FUE 3000 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Od pacjenta: 

"Cóż, po wielu latach czajenia się na forach i ciągłej pokusie, aby dzisiaj poddać się zabiegowi, w końcu przekroczyłem granicę.Miałam już konsultacje w Anglii, ale po konsultacjach w Londynie z dr Bisangą zdecydowałam że to on jest tym doktorem u którego chce przeprowadzić zabieg. 

Ogromne podziękowania dla Iana za uporządkowanie spraw dla mnie i bycie zawsze chętnym do odpowiedzi na wszelkie pytania.To były długie 2 dni z podróżą oraz  operacją od 7.30 do 18.00.

Nie będę wszystkich nudził tajnikami zabiegu, ale powiem, że dr Bisanga i zespół byli klasą. Muszę wiedzieć, być cierpliwym i postępować zgodnie z procedurą w nadziei, że otrzymam kolejny świetny wynik od dr. Bisnagi."
 

Wiek: 44

Lekarstwa: Minoxidil doustny

 

Użyte grafty:-

1 włosowe - 475

2 włosowe - 1,278

3 włosowe - 699

4 włosowe - 548

TOTAL: 3000

Przed zabiegiem:

spacer.png
spacer.png
spacer.png


spacer.png

Zabieg:

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

5,5 miesiąca:

spacer.png
spacer.png
spacer.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt bardzo estetyczny i ogólnie bardzo git! Duża załsługa w tym tego, że masz bardzo grube włosy, które dają najlepszy efekt wizualny po zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2022 o 14:28, Grzegorz641 napisał:

Jakie leki zaleca Dr bisanga po przeszczepie 

Minoksydyl w formie doustnej z tego co slyszałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...