free web hit counter Skocz do zawartości
Gość

Finasteryd (Propecia, Proscar) - wykresy, badania

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa stopka niektualna juz zmieniam. Fina mialem tylko kilka miechow w dalekiej przeszlosci. Obecnie kuracje opieram na ducie co 4 dni i cb 1ml 2%


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zostal juz Duta to dlugosc stosunku dalej nizsza niz normalnie? Teoretycznie jak fin zepsul to i duta tez powinien psuc. Troche smutno, albo wlosy albo dobry sex...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fina nie moge poronac , bo stosoalem zbyt krotko. Przed dutem bylem bardziej wytrzymaly to fakt , ale po 1 dojsciu pozniej wraca wszystko do normy wiec nie ma co sie rozczulac nad tym. Przyzwyczailem sie i oby nigdy sie na zdrowiu ten dut za bardzo nie odbil to bylo by idealnie, bo wlosy bez ubokow trzyma a to najwazniejsze


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli u mnie problem chwilowo z innego powodu sie zrobil.

Wole byc lysym super kochankiem niz pol-lysym srednim kochankiem.

Dzieki za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie,

Od ponad roku jade na finie 1mg i srednio widze poprawe (na szczescie ubokow brak), czy warto teraz odstawic fina i wejsc na duta?czy jest szansa ze bedzie leliej dzialal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie widzi twojego stanu i nie wie nic o twoich oczekiwaniach wiec jak moga ci dac odpowiedz ? np. na lysej glacy czy to fin czy dut to poprawy raczej duzej nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wszedl na Polaris 10 , mlodylysolekgdansk mial nawet gorszy stan od twojego i wyszedl na prosta ze nawet o przesczepie pewnie nie mysli teraz. Poczytaj jego relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej panowie,

Od ponad roku jade na finie 1mg i srednio widze poprawe (na szczescie ubokow brak), czy warto teraz odstawic fina i wejsc na duta?czy jest szansa ze bedzie leliej dzialal?

 

Oczywiście, że jest duża szansa, że dut będzie działał lepiej. Jest jeszcze jedna opcja, która ostatnio staje się popularniejsza jak ktoś chce powalczyć maksymalnie o odrost : możesz dołożyć 0,5mg duta np raz na tydzień albo 2x w tygodniu przy finie 1mg/doba. Oczywiście decyzja należy do Ciebie , sam sobie musisz rozważyć za i przeciw.

 

Możesz też wskoczyć na duta 0,5/codziennie + polaris 10 i fina odstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz. Mysle ze sprobuje wersje finx1dzien + dutx2/tydzien. Zobaczymy jak zareaguje na dolozenie tego duta. Czy myslisz ze moze sie obejsc bez wcierek? Obecnie uzywam duzo wlokien aby to maskowac i wcierki moga byc klopotliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już Twoja decyzja, ja uważam, że jak się walczy o odrosty to dołożenie wcierki do fina/duta może bardzo pomóc. Jak nie chcesz wchodzić w minoksidyl (co rozumiem) to możesz spróbować czegoś delikatniejszego jak np revivogen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie idz na calosc , fin ustnie i do tego wcierka polaris 10 ktora zawiera fina i minoxidil 15% ale z drugiej strony wiem ze wcieranie jest wpierdliwe i te wlukna twoje jeszcze ,ale z innej strony pomysl ze jak polaris 10 u ciebie zrobi taka robote jak u mlodylysialekgdansk to nawet zadnych posypek nie bedziesz musial stosowac i sie martwic ze podczas deszczu ci splynie czy cos wiec narazie zamiast walczyc na calego to troche idziesz na skroty ,ale to twoja decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za te rady. Mysle ze moze bym dodal ten Polaris raz dziennie np. na noc po zmyciu wlokien.

Mialoby to sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos sie zastanawial jak Fin i Duta blokuja DHT na sterydach.

Leci 100mg propa.

 

Dht norma 250-990.

Wynik; > 2500,0 pg/ml

Zamknalem lab.

 

Fin 1mg ed duta 0,5mg e3d.

 

Jak widac- wcale nie blokuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez zrobie:

- 1 x fin1mg / doba

- 2 x dut0,5mg / tydzien

- 1 x Polaris10 / doba

Cos jeszcze dorzucic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dorzucić biotynę, msm, żelazo (ale z tym ostrożnie, bo to można łatwo przedawkować), selen, cynk. Chociaż to są tylko dodatki.

 

Zastanawiam się tylko czy dobrym pomysłem jest wchodzenie od razu na minoksa 16%....Może bezpieczniej byłoby zacząć od polarisa nr 07 (minoks 5%, ale bez fina), albo poszukać inną wcierkę z finem lub dutem dodatkowo np d5a albo coś innego są wcierki z minoksem 5% +fin.

 

Ale to już musisz sam podjąć decyzję, bo to Twoja głowa i Twój organizm.

 

Ps. dobrze by było żebyś założył swój wątek w historiach. Będziesz miał bardzo dobrą kurację, więc jest szansa na duży odrost. Fajnie by było to zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, bedac na testosteronie zeby zbic DHT lepiej dorzucic wiecej duta czy fina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze duta, aczkolwiek dziwne ze masz az tak wysoki poziom biorac nawet samego fina a co dopiero to i to... fin i dut z apteki?

 

Az sam chyba zrobie sobie wynik z laboratorium, biore od 4 lat 1mg fina ed a od miesiaca dodalem 0.5mg duta ed. Za 2 miesiace tez zrobie wynik... moze u niektorych osob one wcale nie zbijaja dht? Juz sam nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez jestem w szoku.

Naturalnie mialem testosteron gora normy, norma byla bodajze 980 to mialem z 950.

DHT przy tym testosteronie: 400- na finie samym.

Teraz leci 100mg propa co 2 dni.

To WCALE NIE JEST DUZO.

 

Dut: Adovart

Fin: Proscar.

 

Wczoraj wlecialo 1m duta 0,5mg duta, dzis wlecialo 5mg fina, 0,5mg duta. Jutro dam tez 5mg fina i zbadam DHT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lipca fin, dut wrzesien.

 

W pewnym momencie przeskoczylem z penesteru na Proscar i teraz leci proscar.

Zanim napisalem tego posta wrzucilem calego tabsa Penesteru.

Wczesniej mialem problem z szybkim wytryskiem przez wysokie DHT.

Wlasnie testowalem- znowu jestem niesmiertelny w tych sprawach.

Musialem dostac z forum prawdopodobnie jakas podrobke Proscaru.

Tyle miesiecy psu w dupe, ostatni sex z byla dziewczyna slaby.

Tyle przegrac.

 

W takim wypadku od dzis wracam do 1,25mg Penesteru na dzien, jak sprawy lozkowe beda dalej dobre to zbadam dopiero za jakis tydzien i wrocie tu z wynikiem badania dla potwierdzenia.

 

@edit

Dodatkowo w pewnym momencie mialem przerzedzenie mimo, ze na poczatku mi pomagal fin, to moglo sie zgrac czasowo ze zmiana srodka i producenta, ale reki nie dam uciac. Ale jak tak to kurwa niefajnie, tyle stracic.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przedwczesny wytrysk najlepiej działają SSRI np. Asentra, po tym może się bzykać godzinami i nic, strasznie nie fajne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja nie mialem tego problemu nigdy, z tego zawsze bylem dumny bo bylem pierdolonym bogiem seksu. Dopiero teraz na tesciu i finie mi sie ten problem pojawil. Zazwyczaj panna miala dosc i pytala kiedy dojde, a teraz po seksie oralnym (a za dobra w tym nie byla) 3 ruchy i wor suchy.

No i jak napisalem, wrzucilem drugiego fina i problem w sekunde znikl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze branie fina i duta rownoczesnie powoduje jakas reakcje ktora zamiast obnizac to zwieksza DHT?

 

W sumie nie widzialem zadnych badan gdzie pokazuja poziom dht przy braniu obydwu srodkow rownoczesnie

 

Ja co prawda fina biore od 4 lat a duta dopiero dolozylem od miesiaca wiec raczej na tym etapie bez sensu robic badania bo dut sie nie wkrecil, ale na pewno zrobie za 2-3 miechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...