free web hit counter Skocz do zawartości
nemo

Skymed 3950 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim

Zgodnie z obietnicą wrzucam relacje z zabiegu w klinice Estepalace, która w Polsce jest reprezentowana przez Skymed. Generalnie wszystko idzie jak do tej pory bez problemu. Na początku oczywiście kontakt z konsultantem, merytoryczna obsługa i wiedza po jego stronie - nie miałem zastrzeżeń. Mój przypadek jest o tyle odmienny od standardowych bo poddałem się zabiegowi Fut ponad 10 lat temu. Gdybym wiedział wtedy że efekty będą tak słabe nie zdecydowałbym się. Felerny zabieg był oczywiście wykonany w Polsce. Wynik na maksa był słaby a pasek z tyłu głowy pozostanie do końca. Ale tu nie o tym. 

Po przylocie odebrał mnie kierowca i przewiózł do hotelu (poznaliśmy się na podstawie zdjęć). Dostałem również info będąc już w hotelu że następnego dnia o 8 rano mam czekać przy recepcji.

Kolejnego dnia przewieźli mnie do kliniki - zdjęcia, konsultacja przedzabiegowa, pobranie krwi do badań i na prp. Wszystko super. Pani Negihan nakreśliła mi linię włosów - poprosiłem żeby nie obniżała jej tylko ewentualnie trochę skorygowała. Przy okazji doradziła w jaki sposób mogę skorygować (zminimalizować) bliznę po fut z tyłu głowy za co bardzo jej dziękuję. Z całego zabiegu źle wspominam tylko zastrzyki przeciwbólowe, które i tak personel medyczny podawał mega delikatnie. Gdy tylko zaczynało boleć przerywali i potem powtarzali. Gdy znieczulenie puszczało podawali dodatkowe dawki. Ekstrakcja poszła sprawnie, potem lunch, otwieranie kanałów i implantacja. 

Ostatniego dnia znowu w umówionym czasie odebrano mnie tym razem z walizką i zawieziono do kliniki. W klinice zdjęcie opatrunku, ostatnie wskazówki pozabiegowe. Leki były wydane dzień wcześniej. Wszyscy bardzo życzliwi i profesjonalnie podchodzący do swoich obowiązków. Nie miałem zastrzeżeń. 

Moja strefa dawcza jest bardzo średnia mimo to pobrano prawie 4000 graftów. Jest szansa że przy wykorzystaniu graftów z brody uda się jeszcze pokryć koronę w ilości około 2500 - więc raczej zdecyduje się na kolejny zabieg. Ogólnie na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony, włosy ładnie odrosły i donor wygoił się prawidłowo. Nawet po zabiegu nie miałem obrzęków ale to pewnie bardziej zasługa ich indywidualnych predyspozycji. Sama klinika znajduje się w centum Sisli - super nowoczesny obiekt chyba na 12 piętrze. Ogólnie wybrałem Skymed bo widziałem że wszystkie osoby które dokonały tego wyboru wypowiadały się pozytywnie na tym forum - zresztą oceniłem to na podstawie zdjęć. Zobaczymy jak wyjdzie u mnie. Co jakiś czas będę aktualizował. Zabieg odbył się 14.10.22

 

 

Nemo po obróbce 3.jpg

Nemo po obóbce tył.jpg

Nemo po obróbce 1.jpg

Nemo po obróbce tył 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Upłynęły 2 miesiące od zabiegu. Wrzucam aktualizacje. Moim zdaniem wszystko planowo według tego jak mi opisano. Donor bardzo ładnie się wygoił. Zobaczymy jak pójdzie dalej. 

 

Nemo przód.jpg

Nemo tył.jpg

Nemo bok lewo.jpg

Nemo bok.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z wczoraj. Wrzucę aktualizację na równe 4 miesiące również. W tym momencie już dostrzegam bardzo intensywny wzrost włosów w strefie biorczej i mam nadzieję że to dopiero początek. Na tę chwile jestem zadowolony. Oceńcie sami. 

Nemo przód.jpg

Nemo tył.jpg

Nemo bok.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upłynęły 4 miesiące w związku z tym jak pisałem wcześniej wrzucam aktualizację. Zdjęcia mówią same za siebie. Czekam dalej ale już teraz jest spoko. 

Nemo przód 1.jpg

Nemo przed zabiegiem 1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równo 5 miesięcy po zabiegu. Włosy są jak na ten czas od "posadzenia" bardzo gęste ale jeszcze liczę że efekt finalny się poprawi. Jak na moje cienkie włosy jest naprawdę dobrze. 

Nemo 3.jpg

Nemo 2.jpg

Nemo bok.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2023 o 10:52, Rafson95 napisał:

Moim zdaniem bardzo fajnie to wygląda. 

Stosujesz jakieś leki? 

Witaminy Mossi tylko 2 razy dziennie po tabletce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C

W dniu 20.04.2023 o 10:42, default napisał:

Będziesz jeszcze robił koronę?

Cześć. Tak będę i też u nich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja. Efekty po ponad 7 miesiącach. Mam wrażenie że włosy cały czas się jeszcze zagęszczają. 

misza przód 2.jpg

przód 1.jpg

bok lewy.jpg

bok prawy.jpg

tył.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrali 4 tys graftow a strefa biorcza wygląda lepiej niz przed zabiegiem 😁  fajny efekt FUE czy DHI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.05.2023 o 19:28, dxd017 napisał:

pobrali 4 tys graftow a strefa biorcza wygląda lepiej niz przed zabiegiem 😁  fajny efekt FUE czy DHI?

Fue. Koronę będę robił metodą Dhi. Efekt Fajny, fajny. Też jestem mega zadowolony. Za tydzień lub dwa wrzucę jakąś aktualizację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.06.2023 o 22:05, Sado napisał:

Dlaczego koronę DHI?

Śledząc wyniki w internecie w różnych źródłach stwierdzam że rezultaty są lepsze wtedy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień lub dwa wrzucę ostatni raz fotki na forum. Wydaje mi się że już lepiej nie będzie ale i tak jestem usatysfakcjonowany z wyniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Włosy aktualnie wyglądają tak. Jest spoko choć moje włosy są w tym momencie za długie ( jutro fryzjer ). Światło chyba dosyć mocne. Podsumowując mogę stwierdzić że jak na niecałe 4000 graftów i pokrycie całego przodu i środka ( włosów nie miałem praktycznie wogóle ) jest naprawdę przyzwoicie. Mam nadzieję że mi będą służyć przez długie lata. W przyszłym roku jak już pisałem wybieram się ma koronę w to samo miejsce. Oczywiście postaram się wrzucić relację. 

obróbka misza.jpg

misza 22.jpg

misza33.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wrzucam zdjęcia po 1.5 roku od zabiegu. Mam wrażenie że włosy delikatnie się przerzedziły w związku z tym rozważam mezoterapię i prp. Zbieram się na koronę w tym roku. Mam nadzieję że w końcu wypali.

front 2.jpg

front.jpg

bok 1.jpg

bok 2.jpg

tył.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...