free web hit counter Skocz do zawartości
faketaxidriver

Najlepsze kliniki w UE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Od jakiegoś czasu staram się śledzić to forum i znaleść odpowiedzi na coraz to więcej pytań pojawiących się w mojej głowie - niestety z powodu nasilającego się łysienia. Mam 28lat i NW3.Stosuje tylko Minox i osocze. Raczej nie zamierzam wchodzić na fina/duta. 

Niestety coraz cięzej kamuflować mi ubytki i coraz intensywniej myśle o HT. Kase zbieram od kiedy zacząłem łysieć, bo wiedziałem, ze będzie to niezbędne. Nie jeden raz odmówiłem sobie wyjazdu czy  kupna nowego auta więc dysponuje teraz budżetem pozwalającym zrobić przeszczep w klinikach typu Bisagna czy Feriduni. Mimo, ze forum jest bardzo pomocne i czytałem już wiele wątków musze zapytać czy uważacie, ze najbardziej warto uderzyć własnie w strone tych dwoch Belgijskich klinik? Myslalem tez o Dr. J.Couto z Fuexpert - ale niestety nie ma on strony internetowej, dzwoniąc tam nie da dogadać się po angielsku. Byłem nawet na miejscu w Madrycie i niestety klinika była zamknięta przez cały miesiąc... więc nie wiem czy to scam czy hiszpański styl pracy.Czy ktokolwiek z forum miał tam przeszczep??

Wracając do sedna sprawy czy Bisagna i Feriduni to dobry trop? Jeśli tak to który z nich jest lepszy? Ew. Czy jest ktoś inny godny uwagi w podobnym zakresie cenowym (3,5-5 euro za graft)

Dziękuje z góry za konstruktywne odpowiedzi, napewno Ci co są juz po HT pamiętają jak ciężki jest to wybór i jak cenna jest pomoc kolegów z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dandinho napisał:

Feriduni lepszy ale cena okolo 5 euro za graft

Dostałem własnie odpowiedz, ze Dr.Bisagna tez 5 euro za zabieg więc taka sama cena. A moze nawet drozej, bo Feriduni po 1000 graftach obniża cene a Bisagna chyba nie.

Jesli mogłbym prosić o argumentacje to czemu uwazasz, ze Feriduni lepszy? w czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Polakow bisanga dawal nawet 3 euro za graft, Feriduni po 1000 graftow nie zmniejsza ceny masz zle info

 

Feriduni jest lepszy od Bisangi we wszystkim, to gorna pólka, Bisanga to sredniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, dandinho napisał:

Dla Polakow bisanga dawal nawet 3 euro za graft, Feriduni po 1000 graftow nie zmniejsza ceny masz zle info

 

Feriduni jest lepszy od Bisangi we wszystkim, to gorna pólka, Bisanga to sredniak

Kilka minut temu dostałem odpowiedz od konsultanta z BHR i powiedzial ,ze jesli osobiscie Dr.Bisagna wykonuje zabieg to 5euro. I, ze teraz jest to oferta premium. 3,5 euro to oferta jesli robilby zabieg Dr. Kostis.

A co z dr.Couto to tez sredniak czy najwyzsza półka? i kto jeszcze zalicza się do TOP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BHR jak dobrze pogadasz to za 3 euro zrobia zawsze a nie ze teraz premium jakies jest

Couto tez dobry fachowiec jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez fina, zanim się doczekasz na zabieg u Couto, to będziesz miał już Norwood 4/5 😆

Zresztą on przyjmuje tylko pacjentów na finie, więc Cię wyśmieje i słusznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2022 o 18:08, faketaxidriver napisał:

Dostałem własnie odpowiedz, ze Dr.Bisagna tez 5 euro za zabieg więc taka sama cena. A moze nawet drozej, bo Feriduni po 1000 graftach obniża cene a Bisagna chyba nie.

Jesli mogłbym prosić o argumentacje to czemu uwazasz, ze Feriduni lepszy? w czym?

Chciałbym zamieścić małe sprostowanie. 

Obecny cennik w naszej klinice wygląda tak że rzeczywiście cena za graft u doktora Bisnagi wynosi 5 Euro. Oferujemy jednak wciąż stawkę za graft 3,5 Euro za zabieg wykonywany wspólnie przez doktora Bisnage oraz doktora Kostia. Do końca przyszłego roku będzie również oferowana promocyjna stawka 2,5 Euro za graft za zabieg u doktora Kostia. 

Zapraszam do kontaktu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to ceny bez VAT. Jednak wystarczy mieć pisemne zalecenie od lekarza do wykonania przeszczepu włosów i wtedy podatku się nie płaci. W efekcie, pacjenci płacą u nas cenę bez podatku. Wszystkim pacjentom pomagamy w zdobyciu takiego zalecenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, BHR Clinic napisał:

Są to ceny bez VAT. Jednak wystarczy mieć pisemne zalecenie od lekarza do wykonania przeszczepu włosów i wtedy podatku się nie płaci. W efekcie, pacjenci płacą u nas cenę bez podatku. Wszystkim pacjentom pomagamy w zdobyciu takiego zalecenia. 

Czy takie zalecenie może wystawić lekarz w Polsce, czy może to być nawet lekarz wykonujący zabieg np. Dr Bisanga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2023 o 00:25, dandinho napisał:

Niemozliwe, a jaki niby lekarz mialby takie skierowanie wypisac ? dermatolog ? psychiatra ?

W Polsce psychiatra więc trzeba spier...ć z Polski jak najdalej zdala. A weź i znajdź takiego psychiatrę który raczy to wypisać.....  


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2022 o 18:01, faketaxidriver napisał:

Myslalem tez o Dr. J.Couto z Fuexpert - ale niestety nie ma on strony internetowej, dzwoniąc tam nie da dogadać się po angielsku. Byłem nawet na miejscu w Madrycie i niestety klinika była zamknięta przez cały miesiąc... więc nie wiem czy to scam czy hiszpański styl pracy.

Jeden z topów, a to dziwne, że nie ma strony, bo jeszcze nie dawno była. 

Si, esto es verdad. Musisz zadzwonić i mówić: !El pelo es lo mas importante. Me gusta es largo pelo negro. Ayudame por favor!

Scam to raczej nie jest, ale skoro tam już kilka lat temu były terminy na 5 lat to może jakoś ograniczają dostępność i pracują za zamkniętymi drzwiami. A może to były akurat czasy covidowe.... 

 

Każdy kto ma kasę, czas i cierpliwość, powinien nawet bez pytania brać te klinikę w ciemno i fina...

 

A jeszcze Dr. Mwamba jest i dziwne, że nikt tu nie poleca... U Mwamby można zrobić też FUE bez golenia donoru.

 

Ale na tym forum to chyba jeszcze nie ma żadnej relacji z jakichkolwiek topowych klinik, w każdym razie skromny odsetek.... chociaż u Feriduniego tam ktoś już robił.

 

 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.01.2023 o 22:07, BHR Clinic napisał:

Niestety nie może to być lekarz wykonujący zabieg. Z reguły pacjenci przywożą takie skierowanie z Polski ale jest tez brytyjski serwis który wystawia takie skierowania online.

To ja już z Polski nie dostanę kuhwa od żadnego lekarza... trzeba będzie próbować z UK online.  Bo polskie NW1 to jak normalnie NW3, a NW -3 to podobno ''wynaturzenie'', ale chcę być jeszcze bardziej ''wynaturzony'' i aby jeszcze bardziej polskie gady mnie tu nienawidziły na tym forum. He he he.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie skierowanie od trychologa, to koszt 150zł ( napisze Ci wszystko o co poprosisz). 

Ja płaciłem w grudniu 22r u Dr Bisanga 3,5 euro ale rejestrowałem się już w 21roku, pewnie załapałem się na starą cenę. Cóż mogę dodać, to nie jest stary czy też kupowany nowy samochód, to nasza głowa, nasz wygląd, jeden na całe życie, nie ma co liczyć, zabieg trzeba wykonać w jak najwyższej możliwej jakości. 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 6.04.2024 o 22:00, kamska napisał:

Takie skierowanie od trychologa, to koszt 150zł ( napisze Ci wszystko o co poprosisz). 

Ja płaciłem w grudniu 22r u Dr Bisanga 3,5 euro ale rejestrowałem się już w 21roku, pewnie załapałem się na starą cenę. Cóż mogę dodać, to nie jest stary czy też kupowany nowy samochód, to nasza głowa, nasz wygląd, jeden na całe życie, nie ma co liczyć, zabieg trzeba wykonać w jak najwyższej możliwej jakości. 

pozdrawiam

trycholog wypisze skierowanie? jest to uznawane w Trucji? Czy może dermatolog?

Edytowane przez dhttrash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kraj rządzi się swoimi prawami, w przypadku Belgii i np. BHR wystarczy zalecenie od trychologa, ze stwierdzeniem o androgenowym łysieniu do przeszczepu. Nie mam pojęcia jak jest w Turcji, a czego konkretnie żądają? wg mnie, to wszystko da się uzyskać na papierze w PL ;) 

powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...