free web hit counter Skocz do zawartości
smutny12

Dr Turkowski Klinika ot.co clinic 30.05.2022 2000 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

@Aeee Masz może jakieś zdjęcia właśnie z tego przeskoku?

@looksmatters O ile po pierwszym poście miałem wątpliwości to wątpię żeby ktoś tu kogoś bronił. Dziwi mnie tylko, że u jednej osoby był w stanie narysować linię która się jakoś broni a u mnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aeee nie wnikam do duszy czy jesteś jednym z pracowników kliniku Turkowskiego czy akurat teraz założyłeś konto i wyrażasz zdanie tylko w tym temacie. Jedno jest pewne ze są na tym forum zarówno wyznawcy tego, że musisz brać fina bo inaczej nie zrobią ci przeszczepu [faszyzm, brak brania pod uwagę tego że ktoś może mieć swoje zdanie i wie jakie są tego konsekwencje] , wyznawcy tego, że nie ma sensu płacić po 5 euro za graft i najlepszych specjalistów bo wystarczy zrobić za 10 tyś zł w Turcji i będzie ten sam efekt a także są wyznawcy że każdy kto się wypowie pozytywnie na jakiś temat to jest naganiacz bo w tym smutnym kraju wypowiada się w internecie tylko by komuś przypier..

1. Nie bierzesz fina do 5 lat ci pewnie te włosy wypadną. Nawet jak wydałeś tylko 10 tys zł w Turcji to przechodzisz przez ból, rok oczekiwania na odrost po to by za kolejne 3-4 lata zacząć to tracić. Czy masz do tego prawo? Masz. Ktoś kto odmawia przeszczepu bo nie bierzesz fina nibym nie różni się od słabego akwarelisty który żydów przerabiał na mydło. Różnica między Adolfem a prywatną kliniką jest taka, że tamten narzucał to na wszystkich a prywatna klinika po prostu mniej zarobi [jego biznes jego sprawa] jednak kryteria które ich kierują są takie same.

2. Zakładając że ma się kasę i chce się najlepszy efekt to wybiera się dobrą klinikę ale czy mając kasę ale nie chcąc brać farmakologi czy nie jest to działanie na szkodę swojego budżetu jak wiadomo że nie straci się 10 tyś tylko 60?. Zakładając że nie ma się kasy warto brać pożyczkę 50 tyś na coś co nawet przy braniu farmakologii może wypaść czy lepiej zrobić za 10 bez pożyczki?

3. Warto się wypowiadać pozytywnie w internecie pokazując innym ludziom że można być nie tylko tą ciemną stroną hejtu. Ba, warto mieć swoje zdanie pokazując co mi się podobało a co może dać innym do myślenia ukazując że jest się swoją własną kolorową stroną a nie czarno białą.

Kończąc gęstość zawsze może się poprawić bo są ludzie co w ogóle zaczęło coś odrastać po 6-8 miesiącach bo na to ma wpływ ukrwienie i choroba skóry głowy jednak nie można oczekiwać cudów odrostu gdy podczas sadzenia nie było zbyt gęsto i naturalne włosy nie są grube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Aeee napisał:

masz zdjęcia linii

IMG_2425.jpg

IMG_2426.jpg

 

No linia włosów troszkę taka zakolacka jak u GImpera (też u Turkowskiego robił i pewnie nagonił niejednego klienta swoim filmikiem). 

Ale właśnie przez to, że linia taka konserwatywna, to miałeś te grafty o wiele gęściej posadzone. U smutnego natomiast zostało zrobione zakole, ale w odwrotną stronę, coś w stylu Norwood 0😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, looksmatters napisał:

 

Ale właśnie przez to, że linia taka konserwatywna, to miałeś te grafty o wiele gęściej posadzone. U smutnego natomiast zostało zrobione zakole, ale w odwrotną stronę, coś w stylu Norwood 0😆

Zdecydowanie bardziej wolałbym taką linię i gęstę włosy, tylko będąc już na łyso ciężko było mi ocenić to co zostało narysowane, właśnie wydawała mi się bardziej konserwatywna czyli taką jaką chciałe (takie nw 1.5 albo bardzo wczesne 2 bez przerzedzeń). O ile z lewej strony wystarczy zagęścić i wyjąć parę graftów z tego "łuku" to prawa to dramat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz dać taką fotkę jak poniżej, czyli zrobiona z co najmniej 2 metrów, w dobrym świetle, najlepiej dziennym, twarz prosto i cenzura tak, żeby było widać całe czoło łącznie z brwiami i też na dole żeby było widać gdzie się kończy twarz? 😅

Wiem, że duże wymagania, ale będzie wtedy dobrze widać wszystko. 

pitt.jpg

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2022 o 11:35, Aeee napisał:

przecież nikogo nie bronie XDDD

 

Oczywiście, teraz w 2022 roku nie robi się tego na rympał w necie, raczej delikatnie, z niby wyczuciem, aby wygladało to jak najbardziej realistycznie.

Trudno ocenić nawet czy zdjęcia sprzed i post-op są tej samej osoby.

@smutny12 Turkowski chce wszystko na papierze, kręcą filmy i zdjęcia z tzw. ostrożności procesowej. By nie przegrywać spraw w sądzie cywilnym, a samej technik przeszczepu nikt już dokładnie nie będzie oceniał w sądzie, bo  - jak sam wiesz - potrzebne byłyby ekspertyzy biegłych, a najlepiej spoza Polski, za które musiałbyś zapłacić więcej niż za zabieg w renomowanej klinice na Zachodzie.

Mi opowiadał bajki, że jego pacjent wyskubał sobie przeszczepione włosy. I to było w chwili, gdy w mediach społecznościowych była jakaś relacja z zupełnie nieudanego zabiegu u niego, więc już antycypował, że mogę mieć w głowie tę relację, że ją widziałem w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paf napisał:

Oczywiście, teraz w 2022 roku nie robi się tego na rympał w necie, raczej delikatnie, z niby wyczuciem, aby wygladało to jak najbardziej realistycznie.

Trudno ocenić nawet czy zdjęcia sprzed i post-op są tej samej osoby.

@smutny12 Turkowski chce wszystko na papierze, kręcą filmy i zdjęcia z tzw. ostrożności procesowej. By nie przegrywać spraw w sądzie cywilnym, a samej technik przeszczepu nikt już dokładnie nie będzie oceniał w sądzie, bo  - jak sam wiesz - potrzebne byłyby ekspertyzy biegłych, a najlepiej spoza Polski, za które musiałbyś zapłacić więcej niż za zabieg w renomowanej klinice na Zachodzie.

Mi opowiadał bajki, że jego pacjent wyskubał sobie przeszczepione włosy. I to było w chwili, gdy w mediach społecznościowych była jakaś relacja z zupełnie nieudanego zabiegu u niego, więc już antycypował, że mogę mieć w głowie tę relację, że ją widziałem w necie.

Wyskubał włosy xddddd to wgl jest możliwe xdddddddddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez pierwsze 2 tygodnie gdy powiedzmy są jeszcze strupy na głowie to tak jest o możliwe że tarł szczotką drucianą i poleciały nowo osadzone włosy. Później to od wydrapania bardziej prawdopodobne jest wypalanie laserem niż samo drapanie bo wyrywa koniec włosa a nie mieszek. No chyba że ktoś jest masochistą i pęsetą robi sobie dziury w głowie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo też będę wrzucał  relację z zabiegu u turkowskiego, tylko to o wiele mocniejszą, bo podczas zabiegu popełniono mnóstwo błędów i złamano etykę lekarską i ogólnie zrobił mi mega lipę. Minęło 11 miesięcy a odrost jak u kolegi na zdjęciach. Najlepsze jest to jak powiedział, że tureckie kliniki się przy nim chowają :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2022 o 14:33, arkadiusz098 napisał:

Wyskubał włosy xddddd to wgl jest możliwe xdddddddddd

Co ciekawe też mi to powiedział, że nie wie czy sobie tych włosów nie wyskubałem. Jak to usłyszałem to się tylko na niego spojrzałem z niedowierzaniem. W zasadzie jeśli ktoś by to zrobił na taką skalę żeby wyskubać tyle włosów to krew + duże ryzyko zakażenia. Co ciekawe doktor po 14 dniach powiedział że wszystko jest ok i się ładnie goi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, smutny12 napisał:

Co ciekawe też mi to powiedział, że nie wie czy sobie tych włosów nie wyskubałem. Jak to usłyszałem to się tylko na niego spojrzałem z niedowierzaniem. W zasadzie jeśli ktoś by to zrobił na taką skalę żeby wyskubać tyle włosów to krew + duże ryzyko zakażenia. Co ciekawe doktor po 14 dniach powiedział że wszystko jest ok i się ładnie goi. 

Spytaj się o namiary do dilera bo widać że dobrej jakości towar jest grany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problematyczne jest też to że z prawej strony bardzo ciężko sensownie zaczesać włosy, w zasadzie czesza sie tylko do góry. Nie mogę ich zaczesać naturalnie z włosem albo do przodu.

20221213_132007.thumb.jpg.406ee71cfdbbf5b1264802b04b386589.jpg

Niektóre z tych włosów wyglądają jakby były wszczepione prostopadle do powierzchni - ale nie jestem chirurgiem więc to tylko moje zdanie.

Co do gęstości to widzę, że coś jeszcze wychodzi, ale nie wierzę, że będzie 3x będzie gęsto a tak musiało by być żeby nie było prześwitów z prawej strony. Już po 14 dniach kiedy strupki odpadły pytałem doktora czy aby napewno ta gęstość nie jest za niska. 

Zdjęcie pod światło żeby było widać różnicę.

20221213_131933.thumb.jpg.5079589bb582f043b05f5ff44267cc99.jpg

Zastanawiam się co dalej. Czy czekać jeszcze aż wszystko co ma wyrosnąć wyrosło, już czy planować termin na poprawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2022 o 21:48, pacjent0 napisał:

Niedługo też będę wrzucał  relację z zabiegu u turkowskiego, tylko to o wiele mocniejszą, bo podczas zabiegu popełniono mnóstwo błędów i złamano etykę lekarską i ogólnie zrobił mi mega lipę. Minęło 11 miesięcy a odrost jak u kolegi na zdjęciach. Najlepsze jest to jak powiedział, że tureckie kliniki się przy nim chowają :).

Co powiedział Turkowski na temat twojego odrostu? Planujesz jakieś poprawki? Czekam na relację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, smutny12 napisał:

Zastanawiam się co dalej. Czy czekać jeszcze aż wszystko co ma wyrosnąć wyrosło, już czy planować termin na poprawkę?

Ja bym odczekał przynajmniej rok przed zabiegiem poprawkowym, wtedy będzie pewność że wzrost włosów się zakończył i lepiej będzie rozplanować dosadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dandinho napisał:

A turkowki ma zamiar oddac chociaz polwe kasy za nieudany zabieg ? czy co dokladnie powiedzial ?

Jeśli chodzi o mnie to według niego nie jest to zabieg nieudany bo to dopiero 40-50% efektu. Powiedział również że w przypadku niskiej gęstości i jeśli sam by nie był usatysfakcjonowany to proponuję poprawkę w cenie opłacenia zespołu i leków (ok 5000 zł lub za darmo w niektórych wypadkach) ale zgodnie z umową jest to jego dobra wola a nie coś co gwarantuje na piśmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby mi chcial doplacic wszystkie pieniadze swiata to bym sie nie zgodzil na poprawke u niego, bo to zwykly paparuch jest

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.12.2022 o 19:55, dandinho napisał:

Nawet jakby mi chcial doplacic wszystkie pieniadze swiata to bym sie nie zgodzil na poprawke u niego, bo to zwykly paparuch jest

Nie mam żadnego zamiaru wykonywać takiego zabiegu. Mała gęstość to jedno ale ten obszar

20221214_231121.thumb.jpg.bcf62bab3f2fcf9cbd6fae679bec7212.jpg

Jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Włosy nie czeszą się w zadną stronę. Jeśli dobrze rozumiem ideą było żeby czesały się pionowo w dół z resztą włosów, ale jak to ma się wydarzyć jak są wbite pod kątem ok 90° a nie 10-30° do powierzchni. W zasadzie pozostaje mi je tylko usunąć bo wyglądają absurdalnie. Nie jestem w stanie ponownie zaufać  lekarzowi który zrobił coś takiego - Jeśli nie umiał tego zrobić dobrze to czemu nie zostawił po prostu prostej linii? To na zdjęciu to moja najlepsza próba zaczesania tego do dołu - do góry nie jest wcale lepiej.

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan na 7 miesięcy  

Prawa 

 

20230104_224018.thumb.jpg.f76b37a2cc0c80c8f1eeae58784df3db.jpg

20230104_224013.thumb.jpg.31c904c95084771de1fe89aa6b9b4b21.jpg

20230104_224002.thumb.jpg.c0214bb6d213d001b6d33c54497cf28a.jpg

 

Lewa

 

20230104_224011.thumb.jpg.7870119fb9c4ad9a9fad921dea49534e.jpg

20230104_224007.thumb.jpg.d7f85ffcc4292a629a696e61d80bd3b8.jpg

Dużo graftów wyrosło, na moje oko jakieś  75% z przeszczepionych. Szkoda że gęstość sadzenia była taka niska.

Jak myślicie ile graftów żeby zagęścić linię z lewej strony oraz cała prawą stronę? 800? 1000? 

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 miesięcy. Mam wrażenie że już nie wiele się zmieni. Zabieg niestety odbił się na moim zdrowiu psychicznym i wolałbym chyba usunąć wszystkie przeszczepione włosy bo wyglądało by to dużo  bardziej estetycznie z zakolami.

Strona prawa 

20230122_130535.thumb.jpg.2bd375282cb3e706da5d1ec841efa5d4.jpg

 

20230122_130537.thumb.jpg.676288882ed4d7c2a81c450190c47211.jpg

 

Strona lewa 20230122_130608.thumb.jpg.48b012fbb4db596b54e5d6e80f3d47f4.jpg

20230122_130607.thumb.jpg.2c1b16bf405bf628e1b7b2822c372003.jpg

Dr Turkowski nie chciał nawet dać mi wizyty po roku, stwierdził że oceni efekt końcowy po 15 miesiącach w sierpniu. Nie wiem jak można było zrobić mi taką tragedię przy tak małym zabiegu.

Dodatkowo klinika rości sobie prawo do udostepnienia mojej dokumentacji medycznej w ciągu 30 dni co skutecznie utrudnia mi zatwierdzenie terminu operacji poprawkowej w klinice która prosi mnie to takową dokumentację. Do dzisiaj nie wiem ile graftów jedno,dwu, trzy włosowych zostało mi przeszczepione, bo coś co jest standardem w tym polu nie jest udostępniane bez wglądu w dokumentację medyczną (mam nadzieję że tam znajdzie się taka informacja)

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, looksmatters napisał:

A w jakiej klinice planujesz zabieg poprawkowy? 

Dr. Feriduni Hair Clinic w Belgii. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, smutny12 napisał:

Dr. Feriduni Hair Clinic w Belgii. 

Feriduni jest drogi z tego co słyszałem. Mwamba i Bisanga też robią repair case'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dxd017 napisał:

Feriduni jest drogi z tego co słyszałem. Mwamba i Bisanga też robią repair case'y

Cena nie gra roli. chcę mieć dobrze to zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, smutny12 napisał:

Zabieg niestety odbił się na moim zdrowiu psychicznym

Było w Polsce nie robić. Tyle razy wam powtarzaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...