free web hit counter Skocz do zawartości
smutny12

Dr Turkowski Klinika ot.co clinic 30.05.2022 2000 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

A potrafi Feriduni to jakoś wytłumaczyć z jakiego powodu nie można wykonać u Ciebie zabiegu dogeszczajacego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pytnik napisał:

A potrafi Feriduni to jakoś wytłumaczyć z jakiego powodu nie można wykonać u Ciebie zabiegu dogeszczajacego ?

Komunikacja jest powolna i mailowa, wysłałem dużo zdjęć i prywatnych i z dokumentacji kliniki. W skrócie chce cofnąć stan do takiego z przed zabiegu, ale chyba ignoruje fakt że ten zabieg zniszczył sporo moich naturalnych włosów na linii. Informacja jest taka że za ok 10k euro usunie do 800 graftów i przeszczepi z powrotem na donor. Jeśli chce dogęszczenia albo innej poprawki to się jej nie podejmie. Osobiście nie rozumiem tego bo widziałem gorsze przypadki. Wydaje mi się że lewą stronę wystarczy dogęscić a prawą wyciagnąć sporo i zrobić na nowo. Nic nie pisał o stanie mojego donoru etc. Ale myślę że kolejne 2k graftów można spokojnie pobrać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, looksmatters napisał:

Napisz do Eugenix, może Dr Sethi się podejmie, on lubi skakać na głęboką wodę

Raczej chciałabym mieć zabieg w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłaj zdjęcia z pytaniami jak ktoś by to rozwiązał, może jakąś konsultację w Polskiej klinice, która podsunie Ci pomysł a wykonanie u kogoś lepszego.

Masz w Polsce konsultację w marcu u Dr Bisangi, na pewno dowiesz się czegoś rzeczowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś wrzucić zdjęcia z przed zabiegu, gdzie dobrze widać linie wlosow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczepiono mi 665 graftów 1 włosowych, 559 2 włosowych i 776 3 włosowych, łącznie 4111. Turkowski nie kłamał by przecież w dokumentacji medycznej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pytnik napisał:

A mógłbyś wrzucić zdjęcia z przed zabiegu, gdzie dobrze widać linie wlosow ?

Jest tutaj zaczes grzywki na prawą stronę zdjęcia i widać lewą, ale prawa wyglada podobnie więc można sobie wyobrazić. Oddałbym wszystko żeby wrócić do takiego stanu

20220213_153409.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pytnik napisał:

Linia i gęstość całkiem niezła, a ile masz lat ?

25. Turkowski poniszczył sporo włosów na lini swoimi przeszczepionymi niestety. Nie wiem co robić dalej. W jednym Feriduni ma rację. Ten zabieg nigdy nie powinien być wykonany i jego wykonanie było skrajnie nieetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, looksmatters napisał:

Linia włosów praktycznie Norwood 1. Zabieg był bez sensu, wystarczyło brać finasteryd. 

To był Norwood 2 może nawet takie 2,25 , ale zgadzam się bez sensu. Brak jakiekolwiek etyki tego człowieka który to wykonał. Użył mojego gorszego stanu psychicznego do łatwego zarobku. Sprawa napewno znajdzie finał w sądzie bo już nic innego mi w życiu nie pozostało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

207957884_Clinic_Postoperation_left.thumb.jpg.c957edddf547ad227584a61913eb61c4.jpg

1103143669_Clinic_Postoperation_top.thumb.jpg.ce26733ee52be800c5e866bbffa6f8e8.jpg

858505320_Clinic_Postoperation_right.thumb.jpg.af217beccb0821b6a04489ec54365521.jpg

Nie mam pojęcia jak to jest cokolwiek blisko 2000 graftów wpisanych w dokumentacji medycznej. To chyba podchodzi pod art 271 k.k?

Swoją drogą widać jak tragicznie nietrafiona jest ta linia i w jak głupich miejscach są grafty - połowa z nich nic nie zmienia bo są w "temporal peeks" w miejscach gdzie już były włosy

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feriduni na chwile obecna widzieli tylko zdjęcia, myślę że jak na żywo robaczy że faktycznie trzeba coś dogescic bo tamten zabieg to zniszczył to to zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, też jestem po nieudanym zabiegu u Turkowskiego, na ten moment nic więcej nie mogę powiedzieć po za tym, że toczy się postepowanie przeciwko otco i robię co w mojej mocy aby turkowski już nigdy nie zrobił komuś krzywdy. Przy odrobinie szczęścia wyślę mu kartkę do aresztu za to co mi zrobił, jak ze mną postąpił i wykorzystał mój stan psychiczny. Aktualnie jestem pod opieką psychiatry. Tobie przynajmniej zrobili zdjęcia po przeszczepie...(zapraszam na priv, razem można więcej)
Natomiast zabieg poprawkowy zrobiłem w Aestepool i polecam Ci przejść się na konsultację do placówki w Warszawie. Damian jest mega konkretnym gościem i będzie ci w stanie coś doradzić. Jak będzie za trudno to ci o tym powie i nie będzie narażał na niepotrzebny stres. Kanały pod grafty robił mi sam lekarz a nie turek z przypadku, punch 0,7mm.

Fotka przed zabiegiem

IMG-20221202-WA0001.thumb.jpg.587c765d1dee3c4c4e687493880115cb.jpg

4 dni po

IMG-20230116-WA0000.jpg.383e2a06e89ed1c84261be019e910257.jpgIMG-20230116-WA0004.jpg.caa31bf371c131f8473383c1ba5746f2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, smutny12 napisał:

 

1103143669_Clinic_Postoperation_top.thumb.jpg.ce26733ee52be800c5e866bbffa6f8e8.jpg

O co chodzi z ta linią włosów na środku? Wygląda nieregularnie jak linia brzegowa. Czy sam chciałeś żeby na środku była ta „wypustka” ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było czegoś takiego narysowanego przez Dr. Jak miał bym grać adwokata diabła to mam tam kilka włosów i pewnie chciał to dogęścić/ wyrównać, ale zupełnie o tym nie rozmawialiśmy. Co do linii to po za 2 wypustkami jest właśnie bardzo regularna, przez co nie naturalna - jeden z doktorów z którymi konsultowałem zabieg określił "jak od maszyny do szycia".

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Tej kliniki to myśle ze jest z nią taki problem ze jest mocno promowana przez „celebrytów” czy innej maści znanych osób przez co ludzie nabierają do nich zaufania np. Przez takie filmy: 

Ten filmik ma dwa lata i wystarczy zobaczyć jak chłop wyglada na filmach wrzucanych aktualnie (ogolony na zero). Zreszta nigdy dobrego odrostu się nie doczekał. Z tym ze on miał pewnie to zrobione za darmo albo nawet z jakimiś profitami, a normalni ludzie nabijają tylko kabzę tej klinice i zostają później z problemami. Trzymaj się i podobnie jak kolega wyżej polecam ci konsultacje w Aestepool - to nic nie kosztuje, a warto zasięgnąć wiedzy z kilku źródeł. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wojt96 napisał:

Co do Tej kliniki to myśle ze jest z nią taki problem ze jest mocno promowana przez „celebrytów” czy innej maści znanych osób przez co ludzie nabierają do nich zaufania np. Przez takie filmy: 

Ten filmik ma dwa lata i wystarczy zobaczyć jak chłop wyglada na filmach wrzucanych aktualnie (ogolony na zero). Zreszta nigdy dobrego odrostu się nie doczekał. Z tym ze on miał pewnie to zrobione za darmo albo nawet z jakimiś profitami, a normalni ludzie nabijają tylko kabzę tej klinice i zostają później z problemami. Trzymaj się i podobnie jak kolega wyżej polecam ci konsultacje w Aestepool - to nic nie kosztuje, a warto zasięgnąć wiedzy z kilku źródeł. 

 

Akurat to inna klinika, choć jak widać rezultaty podobne. Wydaje mi się, że tam jakaś poprawka była grana u tego pana - dlatego jest obecnie na łyso. Co do celebrytów którzy polecali Dr Turdowskiego do przeszczepu włosów to Tomasz Gimper Działowy, yachuprodukcja oraz Gilathiss. Z resztą efekty u dwóch ostatnich totalnie tragiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, smutny12 napisał:

Akurat to inna klinika, choć jak widać rezultaty podobne.

W opisie filmu jest info ze to u Dr.

5BE4F8D4-9401-40D8-B6C0-84CE1C66BEB7.jpeg

AC367C40-0451-415D-BEFA-BA5932B820B8.jpeg

Edytowane przez Wojt96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, smutny12 napisał:

Akurat to inna klinika, choć jak widać rezultaty podobne. Wydaje mi się, że tam jakaś poprawka była grana u tego pana - dlatego jest obecnie na łyso. Co do celebrytów którzy polecali Dr Turdowskiego do przeszczepu włosów to Tomasz Gimper Działowy, yachuprodukcja oraz Gilathiss. Z resztą efekty u dwóch ostatnich totalnie tragiczne.

Gimperowi chyba tez poszly znowu zakola po przeszczepie bo znowu robi taka zacxeske jak przed przeszczepem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, smutny12 napisał:

To doktor Turowski od robota Atras nie Turkowski z OTCO.

A to sorki za ferment. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...