free web hit counter Skocz do zawartości
smutny12

Dr Turkowski Klinika ot.co clinic 30.05.2022 2000 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście widziałbym to tak.

Usunąć wszystko pod linią którą narysowałem, nad linią usunąć grafty wielowsłosowe i odtworzyć gestą linię na tym poziomie. Oczywiście linia poglądową, w rzeczywistość może być bardziej okrągła ale chodzi o wysokość. Nie wierzę że to jest aż takie trudne żeby nikt się nie podjął - to jest jakieś 20 cm - 1000 graftów na cały obszar. Dało by mi to ładnie zaokrąglone i odpowiednie do wieku NW2. Jakby usunąć te grafty do miejsca gdzie ewidentnie kończy się przeszczep to zostaje praktycznie z dziwnym, kwadratowym NW3.

Lewa 20230227_235645.thumb.jpg.3345d823be1752623e978394da740462.jpg

prawa 

20230227_235728.thumb.jpg.60b980d4673a5b9d735f6b948a640139.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie rozwiązanie, a proteza, ale czy próbowałeś to zasypać delikatnie mikrowłóknami? Nie od pierwszego włosa, ale z pół centymetra wglab od linii. 


Aktualna kuracja:

- Finasteryd 1mg (Finahit)

- Hairvity

- Dermena Men (szampon)

- Zoxin Med (szampon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, kules napisał:

To nie rozwiązanie, a proteza, ale czy próbowałeś to zasypać delikatnie mikrowłóknami? Nie od pierwszego włosa, ale z pół centymetra wglab od linii. 

Nie po to płaciłem 26 tys żeby spać mikrowłókna, już lepiej ogolić się na łyso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nigdy nie idzie się  na przeszczep włosów do klinik estetycznych, które wykonują pierdyliard różnych zabiegów.  Oni nawet nie ogarniają zasad prawidłowej linii włosów u facetów, a co dopiero reszta... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam z kolejnymi zdjęciami. Zdjęcia z dzisiaj - swiatło naturalne w pokoju - włosy zaczesane naturalnie - z włosem, a nie pod włos jak na ostatnich zdjęciach. Tragedia,

 

20230302_110042.thumb.jpg.6373c3344f8161fff69e55f2b7cd59cf.jpg

 

20230302_110039.thumb.jpg.cdd153eb85ff6a1a692adbb218b50223.jpg

Na czarno zaznaczyłem obszar między tym gdzie chciałbym mieć linię a gdzie mam obecnie naturalną.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokadnie, jest rzadko - rośnie pod kątem 90 stopni zamiast jakiś 10-15 jak powinny rosnąć włosy w tym obszarze (kawałek za tym gdzie zaznaczyłeś na czerwono widać moje naturalne włosy i ich kont wzrostu). Są tam również grafty wielowłosowe, z drugiej strony to samo - tylko tam mniej gole. Uwierzcie, bez wygolenia obraz tej tragedii jest jeszcze 2 razy gorszy.

Druga strona, zaznaczyłem grafty wielowłosowe + obszar który gole

 

334645544_511604611142373_8774128087399518800_n.thumb.png.ef4923913fa817858c401a9063166f7f.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, looksmatters napisał:

No zrobienie takiej linii włosów to jest kryminał. Ten Turkowski to cymbał bez szkoły. 

Największym problemem jest że byłem na łyso jak mi to narysował i ciężko było mi ocenić tą linię. Tak jak pisałem w pierwszym poście, nawet na mnie nie spojrzał jak miałem włosy. Dlatego z prawej strony wszczepił mi je w zła stronę. Niestety zdałem się na "specjalistę". Co ciekawe na praktycznie wszystkich filmach promocyjnych rysują linię z włosoami i nawet rysują nieregularności. Dla szarego człowieka krecha i do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

20230303_094029.thumb.jpg.33d06745dda74d2373211b587f320ba2.jpg

Na niebiesko grafty wielowłosowe, obszar który zaznaczylem bardzo ciężko wygolić żeby nie ciachnąć swoich włosów z boku, co dziennie z tym walczę bo po 1 dniu już widać u mnie te włosy.

Cały obszar który golę jest na mięśniu i nigdy żadne włosy nie powinny się tam znaleźć. Wgl cała linia po prawej stronie jest 2mm za nisko - na moim mięśniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dobrym rozwiązaniem będzie wybrać się na konsultacje do Ferdydurke, niech przyluka na żywo i wtedy napwno wyczaszkuje jakieś sensowne rozwiązanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feriduni ma konsultacje na żywo w połowie 2024 roku, juz wcześniej można zrobić zabieg bo na początku 2024, jakby czekać na konsultację na żywo to bym zrobił zabieg pewnie pod koniec 2025 a najprawdopodobniej potrzebuje 2 sesji w odstępie pół roku co daje mi efekt gdzieś w 2027. Zapisałem się na konsultację online w połowie 2023 ale szukam alternatyw. Chyba wczesniej skoczę z mostu niż będę chodził z tym przez 3 lata na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna opcja którą rozważam to Dr Kaan Pekiner. Na zagranicznych stronach same dobre opinie (może aż za dobre). Tutaj bardzo mało informacji. Jak na Turcję cena wysoka bo chyba coś koło 3Euro za graft, okres oczekiwania to podobno ok. pół roku. Ze zdjęć bardzo podobają mi się jego zabiegi i linie włosów które rysuje. Czy ktoś na forum może robił zabieg albo chociaż kontaktował się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Pytnik napisał:

Ma ten kan jakąś stronę kliniki ?

Teoretycznie nie, ma stronę starej kliniki która jest niekompletna.

Ale ma wiele relacji na hair restoration network oraz reddicie i wiele bardzo dobrych rezultatów.

Jeszcze pare zdjęć po rozczesaniu od miejsca gdzie był przeszczep - prawa strona

20230305_141115.thumb.jpg.e5e6f511f476acbe75d6b84d970e092f.jpg

 

IMG-20230304-WA0000.thumb.jpg.ec762f3d663ede18f55cad530f69b92d.jpg

Jak to powiedział Tur****** na konsultacji - "jak mi się nie podoba no to bardzo mu przykro"

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż mu sprawę czym prędzej, może ten bezczelny cham i kutas się czegoś nauczy, albo wynajmij kogoś kto powyrywa mu włosy i pozostawi stan taki jak masz teraz, zobaczymy czy będzie mu się podobało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po za polskim forum wrzuciłem również post na reddita i wkrótce zrobię relację na hairrestorationnetwork. Tylę mogę zrobić. Chciałbym podkreślić, że moim celem nie jest absolutnie "niszczenie" czyjegoś wizerunku tylko opublikowanie rzetelnej relacji z zabiegu, żeby uchronić ludzi przed przeżywaniem tego co ja teraz przeżywam. Moje podejście było by zupełnie inne gdyby dr. Turkowski przyznał, że nie wygląda to tak jak chciał i zaoferował cokolwiek żeby to naprawić np. zupełnie darmową poprawkę - z której oczywiście bym nie skorzystał, ale pozostawiło by to zupełnie inne wrażenie jako człowieku niż mówienie, że jak "mi się nie podoba no to bardzo mi przykro" albo "ja tak nie uważam" albo "no ewentualnie jak zmierzę gęstość i uznam, że jest za niska to możemy zrobić poprawkę za koszt zespołu i sprzętu ok. 5tyś złotych, ale to jest tylko moja dobra wola" itd. Tak jakbym to ja był tą jedyną niezadowoloną osobą a on wykonał świetną pracę. Jeśli jest to wg niego świetna praca to przecież robię mu tylko reklamę.

 

Co do kolegi wyżej to jego zabieg faktycznie się odbył i miał jeszcze gorszy rezultat niż mój. Więcej zdradzać nie mogę -  jeśli będzie chciał opublikować szczegóły to zrobi to oczywiście we własnym zakresie.

Edytowane przez smutny12
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narysowałem linię żeby oszacować jakie jest pole powierzchni między moimi naturalnymi włosami a czymś co powinno wyglądać w miarę. Zaznaczyłem na czarno linię między moimi gęstymi włosami a jakimś pomysłem jak to powinno wyglądać. Oczywiście nie jestem chirurgiem ani się na tym nie znam, ale uważam że jakby linia była tak zrobiona to wyglądało by to dużo bardziej estetycznie - czy naturalnie to nie wiem. Wygoliłem również sporo włosów w linii, bo tak wyglądam po prostu lepiej - kontrast między miejscami z bardzo małą gęstością a moimi naturalnymi włosami jest dużo mniejszy. Ale po zaczerwienieniu widać gdzie oryginalnie narysował ją "specjalista". Odrysowałem ten obszar od kalki i wyszło ok 15 cm^2. Czyli jakieś 800 graftów przyjmując, że nic tam nie ma. Czy myślicie, że taka linia ma sens (albo przynajmniej sam poziom), czy lepiej wyjąć faktycznie wszystko do granicy naturalnych włosów, a może coś po między?

Co ciekawe w  ok. 1000 graftów jakby "specjalista" ją tak narysował i wszczepił z dużą gęstością i w dobrym kierunku to miałbym dużą poprawę i prawdopodobnie świetny efekt a nawet jakby odrost był średni to wciąż nie wyglądało by to tak tragicznie bo kontrast był by mniejszy.

 

Lewa

20230313_160607.thumb.jpg.9790a7ed656ca2ef807b1ebf3996b3aa.jpg

 

20230313_182718.thumb.jpg.28641c69fde76549ddf474aa78395ba7.jpg

Strona prawa

20230313_160601.thumb.jpg.c5fc8e9231290206c0bb98d6b38bf107.jpg

20230313_182712.thumb.jpg.59e72c8770c3ef080fdf9fce87b3ab86.jpg

Od góry

20230313_182731.thumb.jpg.16135f136e1bd43f091b6c68599f314e.jpg

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po fryzjerze. Właśnie tak to miało wyglądać? Szczerze mówiąc ciężko mi nawet opisać jak bardzo odebrana została mi radość z życia i ile cierpienia mi sprawiono.

 

20221203_004650.thumb.jpg.2dcade48f817e6a97a0a2e9a9646173d.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ElChapoGuzman napisał:

Miej pretensje tylko do siebie, chodzicie do polskich paprochów a później płacz i zgrzytanie zębów

Dziękuje za ten merytoryczny komentarz. Bardzo mi pomógł - być może już nie długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co mam Ci powiedzieć byku, czemu nie sprawdzacie / analizujecie chociaż przez tydzień nie mówie o miesiącu, że u Polaków się nie robi.

Jedynie Przybylski trzyma jakiś tam poziom bo uczył się za granicą i doucza.

Mam pocieszenie i nie pocieszenie:

1) Nie pocieszenie: 2000 graftów poszlo w dupę

2) Pewnie da radę wyciągnąć jeszcze z 3000 i popraw to w Turcji ew. u Przybylskiego jak nie chce Ci się za granicę. 

24 000 zł to kupa szmalu, wiem, że możesz nie mieć tak od ręki, póki co próbuj mikrowłókna w sprayu, nie będziesz miał takiego doła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...