free web hit counter Skocz do zawartości
Kaov

glikol propylenowy we wcierkach z minoxidilem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Loxon max ma niewiele glikolu propylenowego, a przynajmniej mniej już alocutan forte lub agrocia? Od pewnego czasu Alopexy który zawierał go najmniej nie jest już dostępny lub jest bardzo drogi, a chcę mieć produkt który nie schnie trzech godzin i nie wysusza skóry głowy na wiór. Z góry odrzucam opcje typu pianki Rogaine i inne zagraniczne zamienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej trójki loxon ma najmniej glikolu, prawie 2 x mniej niż alocutan i agrocia. Loxon ma bardzo podoblną ilość do alopexy więc obecnie jet to najlepsza alternatywa dla tego minoxa. Stosowałem alocutan wcześniej bo wszyscy pisale że to jest to samo co alopexy i loxon wiec po co przepłacać. Niestety nie jest to prawda i można się nabawić mega sędzenia i podrażnienia, łupieżu. Obecnie stosuję alopexy i jest o wiele lepiej. Przejdę chyba na loxon ze względu na cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować więc napiszę jeszcze najlepsze zawartośc glikolu w poszczególnych minoxach.

1. Alopexy - 240mg

2. Loxon - 300mg

3. Alocutan i Agrocia - 500mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie zamówiłem loxon z Ceneo po 31 złotych za opakowanie więc tylko trochę drożej niż pozostałe zamienniki.  Mam nadzieję że skończy się ten łupież i swędzenie bo już zauważyłem, że włosy przez to znowu zaczynają lecieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie najbardziej wysuszał głowę loxon, przerzuciłem się na alocutan o jest trochę lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...