free web hit counter Skocz do zawartości
dawidzz132

Tłuste włosy nawet po umyciu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem z moimi włosami. Otóż po umyciu może nie minąć godzina, a włosy wyglądają jakby nie były myte co najmniej od dwóch dni. Strasznie się świecą. Żeby wyjść z domu musze za każdym razem myć włosy. Obecnie jestem na izoteku z powodu krostek, i na początku kuracji stan włosów się poprawił, tj nie były one tłuste, Teraz mija już 4 miesiąc kuracji i jest jak dawniej. Czy macie jakieś porady jak temu zaradzić? Dodam że nie wchodzi w grę mycie włosów rzadziej. Może jakieś szampony, wcierki, cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pon kuracji izotekiem. Po kuracji włosy mam jak siano bez blasku, co gorsza zdecydowanie się przerzedziły. Używam teraz szampon oliprox i mogę polecić, używany przy zapaleniu itp. Ile jeszcze zostało Ci kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba izotek :( Ja też mam mega problem z łojotokiem. U mnie jak na razie sprawdza się szampon keratoliczny z ichtiolem, kwasem salicylowym i jeszcze jedną substancją tylko zapomniałem jaka to jest. Nie zapominajcie też o dbaniu o skórę zimą, kojący jest podobno aloes o czym wspomniano tutaj https://glamstyle.pl/uroda/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...