free web hit counter Skocz do zawartości
BHR Clinic

Dr. Bisanga + Dr. Kostis - BHR Clinic, Brussels - FUE 2800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Poddając się zabiegowi, pacjent chciał zaadresować go recesji na linii włosów o przodzie głowy.  Pacjent posiada cienkie włosy oraz dużo jedno- i dwuwłosych graftów, co jest typową charakterystyką w obszarze dawczyń u tego typu włosów.
Pacjent niestety nie przyjmował żadnych leków mających zahamować łysienie, ale zalecono mu rozpoczęcie leczenia pooperacyjnego i od tego czasu przyjmuje doustnie minoksydyl.
Pacjent jest bardzo zadowolony ze zmiany, jaką przyniósł ten przeszczep włosów i powiedział, że przekracza to jego oczekiwania, dlatego chętnie się tym podzielił. Ogromne podziękowania dla niego za udokumentowanie swojego zabiegu.
 
 

Użyte grafty:

 

1 włosowe - 421

2 włosowe - 1295

3 włosowe - 1025

4 włosowe - 59 

 

TOTAL:  2800/ średnio 2.2 włosa / graft

 

Przed zabiegiem: 

img
img

img

img

img

img

 

Zabieg:

img

img

img

img

img

 

10 dni:

img

img

img

img


8 tygodni:

img
img

img

img

img

 

3 miesiące: 

img
img

 

img
img

img

img

6 miesięcy:

img
img
img

img

 

13 miesięcy:

img
img

img

img


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś dawkę minoksydilu w tabletkach pacjent przyjmuje? Czy lek jest dostępny na polskim rynku? Czy przyjmowanie minoksydilu bez finasterydu jest bezpieczne dla włosów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2023 o 01:32, tommek86 napisał:

Witam, jakiś dawkę minoksydilu w tabletkach pacjent przyjmuje? Czy lek jest dostępny na polskim rynku? Czy przyjmowanie minoksydilu bez finasterydu jest bezpieczne dla włosów? 

Pacjent przyjmuje 5 mg Minoxidilu dziennie. Lek ten robiony jest przez apteki na zamowienie. Nie jestem pewien czy jakaś apteka robi go w Polsce ale podejrzewam że powinna. W razie co służę kontaktem do kliniki w Brukseli która produkuje tabletki z Minoxidilem i wysyła błyskawicznie do Polski. Lek ten z powodzeniem może być stosowany samodzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2023 o 10:32, tommek86 napisał:

Witam, jakiś dawkę minoksydilu w tabletkach pacjent przyjmuje? Czy lek jest dostępny na polskim rynku? Czy przyjmowanie minoksydilu bez finasterydu jest bezpieczne dla włosów? 

Jest dostępny w Polsce, mi dermatolog przepisał i powiedział że apteka przygotuje je dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.01.2023 o 20:59, BHR Clinic napisał:

Pacjent przyjmuje 5 mg Minoxidilu dziennie. Lek ten robiony jest przez apteki na zamowienie. Nie jestem pewien czy jakaś apteka robi go w Polsce ale podejrzewam że powinna. W razie co służę kontaktem do kliniki w Brukseli która produkuje tabletki z Minoxidilem i wysyła błyskawicznie do Polski. Lek ten z powodzeniem może być stosowany samodzielnie.

Jaki byłby koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, dxd017 napisał:

Jest dostępny w Polsce, mi dermatolog przepisał i powiedział że apteka przygotuje je dla mnie

W jakim mieście przyjmuje ten dermatolog i czy ewentualnie prowadzi konsultacje online? A może wie ktoś czy dermatolodzy ogólnie to przepisują, bo obawiam się, że pójdę do pierwszego lepszego i mnie zbędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, dxd017 napisał:

Jest dostępny w Polsce, mi dermatolog przepisał i powiedział że apteka przygotuje je dla mnie

Też mnie ciekawi - jaką masz dawkę i jaki koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2023 o 22:15, dxd017 napisał:

Jest dostępny w Polsce, mi dermatolog przepisał i powiedział że apteka przygotuje je dla mnie

a jaką dawkę przepisał CI dermatolog? Moja dermatolog powiedziała, że taki minoxidil w proszku, który wkładają następnie do kapsułki, to apteka może mi przygotować, ale o stężeniu 0,1 mg . A takie 2.5mg albo 5mg, to ona mi nie wypisze recepty 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.02.2023 o 15:20, looksmatters napisał:

a jaką dawkę przepisał CI dermatolog? Moja dermatolog powiedziała, że taki minoxidil w proszku, który wkładają następnie do kapsułki, to apteka może mi przygotować, ale o stężeniu 0,1 mg . A takie 2.5mg albo 5mg, to ona mi nie wypisze recepty 😅

2mg+1mg finasteryd zmieszane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...