free web hit counter Skocz do zawartości
marekl91

moja historia

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowy na forum ale niestety nie nowy w problemie łysienia. Mam 22 lata a łysieje od 3lat. 4 miesiące biore propecie, 2 miesiące stosuje grzebień laserowy od Hairmax. Od wczoraj rogaine 2 razy dziennie + nizoral krem. To moje zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/594 ... 56973.html. Dodam, że włosy od około miesiąca znowu wyłażą, może to faza linienia bo grzebieniu laserowym lub Bóg wie co. Interesuje mnie temat blokerów miejscowych dht. Prosze o opinie i zalecenia co do dalszej kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynajac moja walke i poczatki zdobywania wiedzy- to myslalem, ze najgorsze lysienie to, to ktore zaczyna sie od zakoli. Stety/ niestety mylilem sie, bo zauwazylem, ze to na calosci jest rownie ciezko zatrzymac a jak juz jest spore przerzedzenie to nie ma jak zamaskowac w przeciwienstwie do zakoli gdzie nw 2-3 jakos jeszcze wyglada i da sie polsrednimi wlosami jakos maskowac. Stosuj propecie i nizoral, bo 4 miesiace na finie to zdecydowanie za krotko, zeby go ocenic, ale do roku jak nie zobaczysz zadnych pozytywnych efektow to niestety na CB nie bedzie dzialal. Na twoim miejscu poczytalbym sporo o Saba zel ewentualnie RU/CB. Musisz dzialac , bo jak te przerzedzenia pojda jeszcze bardziej to nie bedzie za fajnie, ale dobrze, ze w ogole sie problemem zainteresowales poki jest jeszcze o co walczyc i masz spore szanse, ale musisz przywalic z grubej rury. Minoxa stosujesz na calosc nie??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minox na całą górę, generalnie efekty propecii widać, włosy grubsze i ciemniejsze, lecz teraz chodzi mi głównie o odrost. Prosze o info o tym saba żel bo pierwsze o nim słysze. Jak to ogarnąć i wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo fin to dobry stuff, ale niebezpieczny dla zdrowia i sporo ubokow;] Skoro ubokow nie masz a efekty jakies widzisz to stosuj spokojnie:)

viewtopic.php?f=5&t=497 tutaj masz link do zamowienia. Na forum znajdziesz wiecej info na temat jak dziala itd. Ogolnie polecam jeszcze oprocz Saba zainteresowaniem sie RU/CB.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...