free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Minoxidil - wykresy, badania

Rekomendowane odpowiedzi

ja ostatnio to nawet w aptece fina kupiłem bez recepty wystarczy trochę naściemniać, że bierzesz, ale twój lekarz jest teraz na urlopie, a nie możesz przerwać kuracji, albo że wizyta dopiero za tydzień, etc. próbuj


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecicie jakiś polski sklep internetowy z kirklandem 5%? Taki żeby mieć pewność, że nie wysyłają podróbek. Próbowałem w kilku aptekach dostać loxon 5% bez recepty, ale nie dało rady

Próbuj w takich aptekach których nazwę widzisz po raz pierwszy na oczy.

 

W sieciówkach typu "dbam o zdrowie" czy w wielkich aptekach są małe szanse że dostaniesz coś bez recepty. Raczej mała osiedlowa apteka prędzej Ci pójdzie na rękę. Ja tak kupowałem różne rzeczy i jak nie było to jeszcze zamawiali z hurtowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że jeśli przestanę używać Minox'a to włosy wyhodowane na tym bardzo szybko polecą w kosmos?

 

Tak samo ma się sprawa z innymi stymulatorami? np Ahk-cu, latanoprost, adenozyna etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Chyba nikt nie zna na to pytanie odpowiedzi, ponieważ np. jeżeli włosy wyhodowane na minoxie są pełnowartościowe, a nie vellus hair (te białe, bez barwnika) to niby czemu nie miały by się utrzymać na Ru, jak utrzymuje on pozostałe włosy? Spróbuj, daj znać na forum jak efekty i o tyle będziemy mądrzejsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje ktoś Minoxa w Piance-Rogaine,Kirkland itc? pytam,bo stosuję w piance i starcza mi na 2 tygodnie,ostatnio staram się coś w stylu przedziałków żeby jak najwięcej Minoxa dotarło do skóry a nie zostało na włosach ale i tak lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stosuje ktoś Minoxa w Piance-Rogaine,Kirkland itc? pytam,bo stosuję w piance i starcza mi na 2 tygodnie,ostatnio staram się coś w stylu przedziałków żeby jak najwięcej Minoxa dotarło do skóry a nie zostało na włosach ale i tak lipa

 

to ile ml dziennie uzywasz,ze tak Ci szybko schodzi? Kup kirkland albo loxon, ja uzywam minoxa 1x dziennie i po 0.5ml takze mi taka butelka na okolo 3-4 miesiecy wystarcza a Tobie przy normalnym uzywaniu 2x dziennie po 1ml na miesiac styknie


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loxon odpada,powoduje podrażnienie,łupież itd, Pianki używałem jak zalecali czyli pół korka 2 x dziennie i starcza na 2 tygodnie.

Dodam,że jak zostaje 1/3 to zamiast pianki jest woda,kupiłem raz Rogaine i po 3-4 dniach woda się zrobiła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Loxon odpada,powoduje podrażnienie,łupież itd

Jesli bedziesz uzywał Saba lub Emu Oil i regularnie mył głowę, Loxon nie powinien spowodowac u Ciebie wyzej wymienionych. Wiem co pisze, bo miałem tak samo. Nadal zreszta nadal mam gdy zdarzy mi sie przez 3 dni nie umyc głowy.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saba używam cały czas,teraz będę schodził aż dojdę do 2 x week w resztę dni Emu i Retina.

Spróbuję w takim razie jeszcze raz Loxonem a i głowę myję codziennie rano Dzięki za pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup jakikolwiek 5% i rozcieńcz wyjdzie taniej i będziesz mógł kontrolować pojazd jaki używasz (manipulować proporcjami wody, etanolu i pg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dorzucić do swojej "kuracji" (0.5mg fina dziennie) loxon 5%, ale mam pewne obawy. Zastanawiam się, czy - w przypadku stosowania go także na zdrowe włosy - nie zrobię sobie "krzywdy" ? Chodzi mi o to, czy stan tych zdrowych włosów z czasem się nie pogorszy od minoxa ? Wiadomo, że w przypadku leczenia tym środkiem występuje co jakiś czas efekt linienia - czy dotyczy on również tych zdrowych włosów, a jeśli tak i później one odrosną, to czy nie wypadną po odstawieniu loxonu ? W zasadzie to chciałbym skupić się jedynie na zakolach, ale wiadomo, że jakaś część minoxa dotrze w rejony, gdzie włosy nadal rosną i trochę boję się ich utraty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jednoznacznej odpowiedźi jak zareagujesz na minoksa. Są osoby które reagują świetnie, a są też takie jak ja które wcale. Osobiście nie jestem jego fanem i z perspektywy czasu nie zacząłbym jego stosowania, zwłaszcza w przypadku niewielkich ubytków. Skupiłbym się raczej na utrzymaniu stanu obecnego co jest znacznie łatwiejsze i "mniej przebojowe"

 

Ale tak jak mówiłem, nikt Ci nie odpowie jak Ty zareagujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdecydowałbyś się na jego stosowanie, ponieważ nie działał on na ciebie w ogóle, czy może kryją się za tym jeszcze jakieś inne powody, np. utrata części zdrowych włosów ? Koszt takiej kuracji czy brak rezultatów nie są dla mnie problemem i jeśli miałyby to być jedyne konsekwencje, to chyba jednak bym spróbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie nie działał, dodatkowo z powodu linienia zakola się pogłębiły znacznie szybciej aniżeli bez jego stosowania + miałem skutki uboczne (po kilku tygodniach zaczęły mi się pojawiać zmarszczki na czole i podkrążone oczy).

 

Akurat koszty stosowania minoksa są śmiesznie małe wiec to nie jest chyba dla nikogo problemem. Osobiście uważam że do NW2 nie ma sensu stosowania minoksa, bo możne więcej namieszać niż przynieść korzyści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poradzi czy można stosować minoxa 1x dziennie czy to mija się z celem i koniecznie trzeba 2x dziennie ?

Pytanie dotyczy włosów po przeszczepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, czy stosownie loxon 5 % raz dziennie ma sens? Nie ukrywam ze przy moim trybie pracy ciezko mi go nanosic co 12 godz, bo nie zawsze mam gdzie i czas, czy stosowanie np. tylko przed snem da jakis efekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co sądzicie o preparacie NR07 Polaris Labs zawierającego minoksidil 5%? Stosował ktoś, lepiej działa od zwykłego loxonu5% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę lat góra ? Chyba pesymista z Ciebie, góra to może i 20 lat. Ja mam teraz o wiele lepsze włosy niż 4 lata temu, a ciągle widze niewielkie odrosty, co świadczy o progresie, a nie regresie i liczę, że trzymając kurację spokojnie jeszcze wiele lat utrzymam to co mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pierwszy post na forum.

 

Zacząłem kilka dni temu kurację Loxonem 5%. Stosuję raz lub dwa dziennie, ok 1,5ml do maksymalnie 2 ml na dobę. Butelka 60ml powinna więc starczyć na ok 30-40 dni. Rozglądam się więc za tańszymi opcjami gdy skończy mi się obecna porcja. Czy są dostępne godne zaufania źródła samego minoxidilum, które można dalej już samemu przygotować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...