free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Minoxidil - wykresy, badania

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki i gdzie minox doustnie? 

Mam już dość tego psikania, mam wątpliwości, czy to się dobrze wchłania, w które miejsca to faktycznie wcierać. Wysusza mi włosy, przód jest w tak słabej kondycji przez to, że wydaje mi się, iż jeszcze bardziej wypadają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś sprawdzony namiar na sklep z minoxen bez glikolu? Niesyty te apteczne strasznie wysuszają mi skórę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś minoxa doustnie? Macie tabletki czy pijecie loxon :D ?
Co raz więcej badań dotyczących skuteczności i braku uboków ostatnimi laty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość Mino w sprayu, robi zaczerwienienie, polecicie jakiś w piance? Czy można 5% kupić bez recepty online gdzieś? :)

 

Dz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy ktoś używa minox poprzez rozpylanie na włosy za pomocą atomizera? Dermatolog zaproponował mi zakup alopexy, który zresztą taki atomizer od razu posiada w pakiecie. Niestety rozpylanie tego na włosy powoduje ku mojemu zdziwieniu pozostawianie białego osadu na włosach (osad wygląda jak bardzo intensywny łupież albo nawet siwiejące włosy, nie schodzi to w 100% nawet po umyciu głowy). Na czarnych włosach bardzo to widać.

W taki sam sposób aplikuję też dermovate (kortykosteroid) i nie ma problemu, po wyschnięciu nic nie widać.

Czy ktoś stosuje minox (w podobny sposób aplikując) i używa czegoś, co nie pozostawia osadów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam pipety, i czasem po nalozeniu minoxia czekam 30min i wlosy lekko woda zwilzam potem recznikiem wycieram, tak pare razy, nie ma osadu a minox na skorze jest czyli tak jak trzeba, pamietaj tylko ze dlonie maja byc zwilzone woda nie cale mokre az z nich kapie hehe. co do pianki to lepiej sie ja zmywa, foligain 5% jest do kupna bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, czy powrót do minoksidylu może powodować powtórne linienie? 

Stosowałem go 1,5 roku, a później przestałem go regularnie stosować bo bardzo podrażniał skórę. Między czasie wskoczyłem na finasteryd 1mg. Teraz od początku marca wróciłem do stosowania loxonu 5% i zauważyłem straszne linienie, które trwa do teraz. Czy przyczyną może być minoksidyl? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...