free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Minoxidil - wykresy, badania

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiąca występuje u mnie silne swędzenie w miejscach gdzie psikam loxon i do tego dużo łupieżu powstaje. Czy to możliwe, że po roku stosowania loxonu (bez żadnych zmian skórnych) nagle się pojawiają takie uboki ?. Nie wiem co robić, boję się odstawić loxon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od miesiąca występuje u mnie silne swędzenie w miejscach gdzie psikam loxon i do tego dużo łupieżu powstaje. Czy to możliwe, że po roku stosowania loxonu (bez żadnych zmian skórnych) nagle się pojawiają takie uboki ?. Nie wiem co robić, boję się odstawić loxon.

Sam Minoxidil(chyba) oraz glicol propylenowy mogą powodować wysuszenie i podrażnienie skóry. Miałem to samo i wielu innych też. Sam stosowałem krem emolium 20 minut po aplikacji. Teraz użyłbym pewnie Emu Oil.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie emu oil i szampon zoxin zacząłem stosować chwilę przed pojawieniem się swędzenia. Teraz mimo stosowania zoxinu łupież się utrzymuję. Pryskanie loxonem ograniczyłem do minimum ale poprawy brak. Nie chcę całkowicie zaprzestać stosowania loxonu dlatego zwracam się do Was o poradę.

 

-- 27 gru 2014, 13:34 --

 

PS.

Emu nakładam na włosy 30 min przed loxonem. Może powinienem zmienić kolejność ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie za 3 miesiace mam wyznaczony zabieg przeszczepu. Nigdy nie stosowałem Mindoxidilu i zastanawiam się czy zacząć teraz skoro i tak zaczyna ona działać po jakimś czasie a 2 tygodnie przed i 3 tyg po przeszczepie nie bedę mógł go stosować wiec wypadnie mi miesiąc z jego stosowania? Czy w ogole warto zaczynać skoro dopiero zacznie działać a ja już go odstawia na miesiąc? co myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minoxidil tak naprawdę działa jakby wcale więc po co go stosować i dodatkowo robi straszny łupież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam midoxa 5% w lotion i nie jestem zadowolony. Zauważyłem pogorszenie się struktury włosa , do tego chyba dopadło mnie linienie , włosy mam rzadsze w okolicach stosowania midoxa. Skutków ubocznych wewętrznych ( mam na myśli osłabienie nie zauważyłem ) Jak jest u Was ? jesteście zadowoleni , czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście używam midoxa 5% w lotion i nie jestem zadowolony. Zauważyłem pogorszenie się struktury włosa , do tego chyba dopadło mnie linienie , włosy mam rzadsze w okolicach stosowania midoxa. Skutków ubocznych wewętrznych ( mam na myśli osłabienie nie zauważyłem ) Jak jest u Was ? jesteście zadowoleni , czy nie ?

 

Jak dlugo stosujesz ten minox? To co opisujesz zgadza sie z poczatkowym stosowaniem fina wiec jak to sa poczatki to tak to ma wygladac, byle nie zaprzestac teraz stosowania, bo bedzie tylko gorzej...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowany przeze mnie na prośbę administratora

Nie wolno stosować minoxidilu w stężeniu 15% bo mogą występować poważne problemy zdrowotne z sercem związane i z nadmiernym obniżeniem ciśnienia oraz jego niestabilnością ze zgonem włącznie-SERIO. Do tego mogą się pojawić niechciane włoski na powiekach albo wokół oczu, albo też na na twarzyczce u niewiast, choć niektórzy panowie też nie chcą zarostu i golą go codziennie albo poddawają się zabiegom laserowym.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś stosował jakiegoś minoxa 15% wego na łyse miejsca np. czubek i zakola? Jeśli tak to jakie efekty? Czy macie jakieś sprawdzone sklepy (takie które nie oszukują i nie przysyłają przeterminowanych) w których można nabyć minoxa ale interesuje mnie tylko 15%, gdzie kupować?

 

Stosowalem w poczatkowych latach mojej walki xandrox 15% jak jeszcze byl dostepny i niestety wiecej mi zaszkodzil niz pomogl, bo bylem jeszcze zielony w temacie i stosowalem go bez porzadnego blokera a on to podstawa w kuracji.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś stosował jakiegoś minoxa 15% wego na łyse miejsca np. czubek i zakola? Jeśli tak to jakie efekty? Czy macie jakieś sprawdzone sklepy (takie które nie oszukują i nie przysyłają przeterminowanych) w których można nabyć minoxa ale interesuje mnie tylko 15%, gdzie kupować?

 

Stosowalem w poczatkowych latach mojej walki xandrox 15% jak jeszcze byl dostepny i niestety wiecej mi zaszkodzil niz pomogl, bo bylem jeszcze zielony w temacie i stosowalem go bez porzadnego blokera a on to podstawa w kuracji.

 

Edytowany przeze mnie na prośbę administratora

Ale ja jestem już na avodarcie prawie dwa lata przedtem 3 mce na fina także chyba najwyższy czas dołożyć minoxa naturalnie tylko na te najgorsze miejsca i obserwować co będzie. Wiem że 15% tylko na rynku usa zatem czy możesz albo kto kolwiek może polecić miejsce kupna takiego wynalazku? Jakieś sprawdzone strony/sklepy?

 

ALE NIECH NIKT TEGO NIE ROBI TZN. NIE WOLNO BRAĆ DUTASTERYDU W OGÓLE A CO DOPIERO CODZIENNIE ZRESZTA FINASTERYDU TEŻ NIE BO W NAJLEPSZYM PRZYPADKU OSŁABI SIĘ LEKKO SIŁA WYTRYSKU ALE JAJA TEZ MOGĄ USCHNĄĆ, POZA TYM ZMNIEJSZY SIĘ AGRESJA TAK SKRAJNIE Ż EZAMIAST SIĘ NAP...DALAĆ NA PODWÓRZU BĘDZIECIE SIEDZIEĆ CICHO JAK MYSZ POD MIOTŁĄ W DOMU I SPRZĄTAĆ OD CZASU DO CZASU MIESZKANIE. CO DO MINOXA TO TEŻ SIĘ WYPOWIEDZIAŁEM JUŻ W TEMACIE O MINOXIE. STOSOWANIE INCHIBITORÓW 5ALFA-REDUKTAZY POWODUJE TEŻ ZNACZNIE SŁABSZY PRZYROST MIĘŚNI SZCZEGÓLNIE BICEPSÓW I TRICEPSÓW ORAZ SPOWALNIA ROZROST PROSTATY A MIŁO JEST NIE ODEJSZCZYWAĆ SIĘ W SPOKOJU BO BARDZIEJ RAJCUJE CIŚNIENIE NA PĘCHERZ I PROBLEMY Z ODDAWANIEM MOCZU, PENIS WTEDY NATURALNIE SIĘ ROBI WIĘKSZY, WTEDY JEST PODOBNY EFEKT DO PODNIECENIA NAD KIBLEM.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysoki % minoxa nie jest taki ważny. Liczy się dawka aplikowana na skórę , moc minoxa, rodzaj pojazdu oraz ewentualnie dodatki wzmacniające działanie substancji czynnej .

 

Poza tym koszt jednostkowy za butle ( 140 zł ) jest dosyć duży. Lepiej jest chyba zrobić minoxa samemu . Oczywiście niekoniecznie 15 % .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysoki % minoxa nie jest taki ważny. Liczy się dawka aplikowana na skórę , moc minoxa, rodzaj pojazdu oraz ewentualnie dodatki wzmacniające działanie substancji czynnej .

 

Edytowany przeze mnie

No nie wiem, podobno dużo mężczyzn wcale nie reaguje na 2% bardzo słabiutko na 5% zatem odp. jest prosta.

Co do innych dodatków to się zgadzam lecz trudno jest i właściwie nie możliwe wyprubować wszystkie specyfiki w różnych kombinacjach i zrobić to w jednym czasie (a czas jest przecież cenny i nie da się go cofnąć) o barierach finansowych nie wspomnę. Podobno środek z wyciągami z jabłek jest dość dobry na zakola np. NR 07 ale wiem tylko z opiń w sieci a sam nie używałem bo się ciągle zastanawiam. A są to nie lada dylematy - co wybrać.

 

TAK OWSZEM ALE NIE WOLNO I NIE ZALECA SIĘ STOSOWAĆ MINOXA 15% gdyż doprowadzic to może do skrajnego obniżenia ciśnienia krwi oraz problemów z sercem a to nie przelewki już, oraz może spowodować patologiczny porost włosów na twarzy.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś stosował jakiegoś minoxa 15% wego na łyse miejsca np. czubek i zakola? Jeśli tak to jakie efekty? Czy macie jakieś sprawdzone sklepy (takie które nie oszukują i nie przysyłają przeterminowanych) w których można nabyć minoxa ale interesuje mnie tylko 15%, gdzie kupować?

 

Stosowalem w poczatkowych latach mojej walki xandrox 15% jak jeszcze byl dostepny i niestety wiecej mi zaszkodzil niz pomogl, bo bylem jeszcze zielony w temacie i stosowalem go bez porzadnego blokera a on to podstawa w kuracji.

 

Ale ja jestem już na avodarcie prawie dwa lata przedtem 3 mce na fina także chyba najwyższy czas dołożyć minoxa naturalnie tylko na te najgorsze miejsca i obserwować co będzie. Wiem że 15% tylko na rynku usa zatem czy możesz albo kto kolwiek może polecić miejsce kupna takiego wynalazku? Jakieś sprawdzone strony/sklepy?

 

Dziwne, ze tyle lat na takich mocnych blokerach jestes i nie dolozyles jeszcze nigdy minoxa, jezeli by mnie efekty nie satysfakcjonowaly to dawno juz na minox bym sie skusil... Nie jechaj od razu z 15%, zacznij nawet z 3 miesiace z 5% i zobaczysz co sie dzieje. Ogolnie minox na poczatku stosowania dziala zajebiscie i efekty zauwazalne sa, gorzej z czasem sie zaczyna, zero efektow i nawet ma sie wrazenie , ze szkodzi nie tylko dla zdrowia , ale rowniez wlosow itd. Jednak jak sytuacja nie jest ciekawa to warto sprobowac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no po minoxidilu może i wyrośnie wam z 5 włosów po roku ale za to ile wypadnie podczas stosowania zdrowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, co stosują minoxa długo, tzn. więcej niż 5 lat.

Jakie są wasze spostrzeżenia, co do stosowania go w długim przedziale czasu?

Odstawiacie go na jakiś czas? Jak z linieniem ?

 

Ja stosuje minoxa ok.4 lata. Raz już miałem wrażenie, że przestał na mnie działać i poszedł w odstawkę. Zacząlem stosować neogenic (reklamy mnie skusiły ) przez 3 miechy. Nie widziałem poprawy po produkcie vichy, przestałem używać, wróciłem do minoxa i zaczęły się odrosty i w ogóle extra teraz lipa. włosy cienkie lecą jak pojebane i niebawem pewnie maszynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do tych, co stosują minoxa długo, tzn. więcej niż 5 lat.

Jakie są wasze spostrzeżenia, co do stosowania go w długim przedziale czasu?

Odstawiacie go na jakiś czas? Jak z linieniem ?

 

Ja stosuje minoxa ok.4 lata. Raz już miałem wrażenie, że przestał na mnie działać i poszedł w odstawkę. Zacząlem stosować neogenic (reklamy mnie skusiły ) przez 3 miechy. Nie widziałem poprawy po produkcie vichy, przestałem używać, wróciłem do minoxa i zaczęły się odrosty i w ogóle extra teraz lipa. włosy cienkie lecą jak pojebane i niebawem pewnie maszynka

Po prawie 2 latach przestałem używać Loxonu 5% z dnia na dzień. Efektów w postaci wypadania włosów zero. Wg mnie nawet jest dużo lepiej. Od pół roku stosuję fina i zaczynam dostrzegać jakąś tam poprawę. Do minoxa raczej już nie powrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest tak , że za każdym odstawieniem minoxa jest linienie . Jeśli zyskałeś na minoxie głównie jakość włosów to po odstawieniu stracisz tą jakość , a większego linienia nie zauważysz.

Ja również nie zauważyłem linienia po odstawieniu minoxa , ale też niewiele zyskałem stosując taką kurację, więc nie miało co wypadać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z minoksem trzeba uważać, gdyż kiedyś stosowałem loxon 5% i nabawiłem się ostrego łojotoku przez glikol prop.

Odkąd używam w piance rogaine nie mam podrażnień. Nigdy nie miałem lnienia. Jedynie po stosowaniu widzę że włosy są jakby grubsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do minoxidilu sulphate- czy ktoś kto stosował mógłby powiedzieć w czym go rozpuścić (KB będzie OK?) i jak stosować go w przypadku jednoczesnej kuracji RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mnie minoxidil nie pomógł. Mam łysienienie androgenowe i włosy zaczęły mi wypadać na zakolach. Teraz stosuje SCAM! i jest lepiej. Włosy zaczęły odrastać w miejscu wyłysienia a zdrowe są mocniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowal ktos moze ten minox? http://www.ebay.co.uk/itm/Qgain-MINOXID ... 4aee250b9b

 

Nie moge nigdzie znalezc dokladnego skladu i nie wiem czy bardziej przypomina kirkland czy loxon? Moze ktos wie, bo kirkland dlugo schnie a loxon nie mam jak zalatwiac , jakby ten byl takim polskim odpowiednikiem loxonu bylo by perfekt....


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...