free web hit counter Skocz do zawartości
Jumpeeer7

RU 58841 vs Topical Dut vs CB 03-01

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Niestety mam bardzo duże uboki po topical Finie, dlatego szukam alternatywy.. co waszym zdaniem byłoby najlepsze żeby ominąć uboki w sferze seksualnej i psychicznej przy zatrzymaniu wypadania? Będę wdzięczny za każde info. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, PolskiEmigrant napisał:

W jakich ilościach i w jakiej częstotliwości stosowałeś fina?

Najpierw 1mg co dwa dni doustnie a potem topical roztwór 0.025% codziennie 1 ml. 
niestety uboki nie wmówione, bo ewidentnie problem z libido i mocno pogorszyły mi się objawy nerwicy natręctw..

Edytowane przez Jumpeeer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Jumpeeer7 napisał:

Najpierw 1mg co dwa dni doustnie a potem topical roztwór 0.025% codziennie 1 ml. 
niestety uboki nie wmówione, bo ewidentnie problem z libido i mocno pogorszyły mi się objawy nerwicy natręctw..

Ja też tak miałem i zamówiłem topical duta 0,025  ponoć tak nie przenika przez skalp i dużo osób ma mniejsze uboki albo i w ogóle, ale też się boje takich rzeczy bo sam mam nerwicę i się nakręcam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jumpeeer7 napisał:

@Patro1995 dopiero zamówiłeś czy już stosujesz? Bo tez o tym myślałem ale boje się uboków…

Haha póki co leży już trzy dni, ale dziś zaczynam wieczorem, po finie też miałem podobne stany słabo na psychice i zmula taka, może dut inaczej zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Patro1995 napisał:

Haha póki co leży już trzy dni, ale dziś zaczynam wieczorem, po finie też miałem podobne stany słabo na psychice i zmula taka, może dut inaczej zadziała

To trzymam kciuki żeby było dobrze :) daj znać po jakimś czasie jak działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Patro1995 napisał:

Jescze rozkminiam czy pierw minoxidil a potem topical czy na odwrót 

Ja niestety nie mam pojęcia jak lepiej bo minoxa już dłuższa chwile temu odstawiłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...