free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Myśle nad rozpoczęciem kuracji Topical Dutem. Jest sens robienia takiej „wcierki” samemu, przykładowo stemox i tabletki duta czy lepiej zamówić gotowca (i jeśli tak to skąd)  oraz jak najlepiej tego topical Duta stosować (ilość i częstotliwość) Będę bardzo wdzięczny za każdą informacje bo jestem świeży w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.02.2023 o 11:40, tomekspoko napisał:

W czym najlepiej rozpuścić fina ewentualnie duta? Minoksidil czy np to będzie okay - https://www.amazon.de/dp/B00ZABKHJ8

Stężenie 0.1% będzie okay na start?

 

 

Tu masz gościa co fajnie opisuje, w komentarzach tak samo niektórzy wsypuja tylko 2,4 mg na 60 ml i ponoc ta dawka tez dziala 0,005 to juz zalezy od tolerancji, ja na 0,025 mialem uboki niestety, teraz mam topical duta z andory i zobaczymy jak bedzie po tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.02.2023 o 10:33, Patro1995 napisał:

Tu masz gościa co fajnie opisuje, w komentarzach tak samo niektórzy wsypuja tylko 2,4 mg na 60 ml i ponoc ta dawka tez dziala 0,005 to juz zalezy od tolerancji, ja na 0,025 mialem uboki niestety, teraz mam topical duta z andory i zobaczymy jak bedzie po tym

Dobra, kupiłem SERIOXYL i jadę na razie bez Minoksidila. Rozpuściłem w 20ml 5mg Finapilu co daje 0.025% i spróbuję. Dziwny kolor to ma, bo na Finapilu ta osłonka jest kolorowa czy po skruszeniu ją lepiej powybierać? I ile tego nakładać. 1ml i rozsmasować?

Ja mam uraz do Minoksa, bo kiedyś psikałem i uważam, że moje łysienie jest tam tylko gdzie psikałem. Około 1 tydzień a działo się to zaraz minie 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.02.2023 o 17:52, tomekspoko napisał:

Dobra, kupiłem SERIOXYL i jadę na razie bez Minoksidila. Rozpuściłem w 20ml 5mg Finapilu co daje 0.025% i spróbuję. Dziwny kolor to ma, bo na Finapilu ta osłonka jest kolorowa czy po skruszeniu ją lepiej powybierać? I ile tego nakładać. 1ml i rozsmasować?

Ja mam uraz do Minoksa, bo kiedyś psikałem i uważam, że moje łysienie jest tam tylko gdzie psikałem. Około 1 tydzień a działo się to zaraz minie 5 lat.

Ja wybierałem zawsze powłoczkę tabletek pensetą, to już kwestia jak chcesz zacznij od 1 ml co drugi dzień np 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Patro1995 napisał:

Ja wybierałem zawsze powłoczkę tabletek pensetą, to już kwestia jak chcesz zacznij od 1 ml co drugi dzień np 

A rozpuszcza Ci się tabletka w 100% czy jest osad i trzeba wstrząsnąć mocno przed użyciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...