free web hit counter Skocz do zawartości
kuglarz88

Przeszczep Aestepool 4000g 6.03.2023

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam swoją krótką relacje z pobytu w klinice Aestepool w Turcji.

Nię będę opisywał przebiegu całego pobytu bo był już wielokrotnie wcześniej opisywany.

U mnie wyglądało to podobnie jak w innych relacjach.

Zarówno hotel jak i obsługa na miejscu na najwyższym poziomie.

Polscy konsultanci z Wrocławia i Warszawy bardzo pomocni, pomagają w organizacji wszystkiego.

Polska tłumaczka która opiekuje się nami na miejscu jak i również podczas zabiegu dba by wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Czułem ,że jestem w dobrych rękach.

Jestem 5 lat po zabiegu mikropigmentacji.

Pigmentem został pokryty wtedy tylko przód ponieważ środek i korona jeszcze się trzymały. 

Linię przeszczepu zrobiliśmy nieco niżej niż ta wyznaczona przez pigment.

 

IMG_0022.jpg

31aeaca5-c45c-4ae2-b0f1-9633f42b9c19 (1).JPG

IMG_0162.jpg

IMG_0167.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pomyliłeś się z datą w tytule. Mógłbyś przesłać ostre zdjęcie donoru? Szczerze, na tym wygląda na dość mocno wyeksploatowany delikatnie mówiąc.

👍 dla Ciebie za relacje gdyż chyba sporo osób myśli nad tą klinika. Pzdr.

 

Edytowane przez Abakan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pomyliłem sie z data w tytule. Nie bardzo widzę gdzie mógłbym to edytować i poprawić. Nie mam innego zdjęcia donoru z dnia zabiegu. Jedynie aktualne czyli równe 5 dni po zabiegu 

EF4287AF-1AE9-446F-A858-0BA75EB2D72B.jpeg

Edytowane przez kuglarz88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sytuacja na głowie? Możesz podesłać jakieś zdjęcia? Miałeś robiony zabieg MP w sensie tatuaż? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwile jestem 6 tygodni po zabiegu. Od 10 dnia po zabiegu włosy zaczęły wypadać. W 3-4 tygodniu wypadło około 95% włosów. Wydaje mi się że zaczyna coś kiełkować ale jednoznacznie nie jestem tego w stanie jeszcze stwierdzić. Jeśli chodzi o donor to są widoczne przerzedzenia szczególnie na bokach. Jak upłyną 3-4 miesiace zamierzam zrobić mikropigmentacje na tych bokach. Jeśli chodzi o przód to miałem robiony tatuaż jakies 5 lat temu. Linia włosów przy przeszczepie została zrobiona nieco niżej niż miałem tatuaż co widać na zdjęciu. Tam gdzie widoczne zaczerwienienie tam nie ma tatuażu. Poniżej zdjęcia 6 tygodni po zabiegu. 

DD791D71-069D-4AF4-BB52-91DDFF8497A2.jpeg

FD050539-79F2-40AF-BF89-E8DC3890055E.jpeg

62E1D4A8-0FA8-4EDD-A1A9-7D3B18B2DFBB.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam praktycznie identyczną sytuację na głowie, strukturę włosa dlatego liczę że będziesz kontynuował sumiennie ten wątek. 

Trzymam kciuki. Pzdr.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gdybyś poprosił kogoś o zrobienie zdjęcia, przydało by się złapać ostrość bo na tych niestety niewiele widać. Fotka donoru też myślę wiele osób by interesowała. Tak jak napisałem wyżej moja sytuacja jest praktycznie 1:1 tożsama z twoją dlatego jestem mega ciekawy co z tego będzie. Na chwilę obecną jesteś zadowolony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje RU w KB Solution plus biotyna, cynk, selen organiczny. Rozważam dołożenie minoxa w tabsach.              Macie jakies sprawdzone źródło?         Poniżej zdjęcia donoru przy dłuższych bokach. Docelowo będę je golił na 1-3mm i ewentualnie pigmentacja. 

IMG_0652.jpeg

IMG_0655.jpeg

IMG_0653.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mija 9 miesięcy od mojego zabiegu w Aestepool. Chciałbym się podzielić swoim efektem z którego jestem bardzo zadowolony. Przez pierwsze miesiące po zabiegu stosowałem RU w kb.  Na początku wszystko było ok, ale po 2-3 miesiącach zaobserwowałem że włosy zaczęły delikatnie lecieć. Przeszedłem na topical Fin który zatrzymał łysienie a dodatkowo poprawił gęstość i jakość włosów. Zauważyła to również moja fryzjerka twierdząc że jest w ,,szoku”, że przez miesiąc tak znaczna poprawa. Zależało mi na właściwych kątach wszczepiania. Włosy super się układają. Dokładnie tak jak ustaliliśmy to z Doktorem Altanem na konsultacji. Z tego miejsca chciałbym również podziękować całej załodze Aestepool za doskonała organizację i Doktorowi Altanowi za efekt który przerósł moje najśmielsze oczekiwania 

IMG_0221.png

IMG_0141.jpeg

IMG_1073.jpeg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje efektu jest super


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Patryka z forum. Z czystym sumieniem mogę polecić. Duży progres nastąpił odkąd zacząłem go stosować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finasteryd w kB Solution stosuje bo w glikolu podrażnia skórę. Co do minoxa to planuje dołożyć ale raczej oralnie w tabletkach. Na tą chwilę włosy wyglądają na zdrowe i są w dobrej kondycji, nie obserwuję by wypadały więc jakoś nie czuję ciśnienia na tego minoxa. Może za jakiś czas doloze do kuracji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.12.2023 o 16:20, kuglarz88 napisał:

Około 0,8-1 ml codziennie wieczorem po umyciu głowy. Dzięki Zakolinho 👍

IMG_0232.jpeg

To przebadane jest jakoś wgl? Nigdy nie wiadomo co tam w środku jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie wiadomo co tam Patryk nawsadzał do środka xd


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2023 o 11:08, kuglarz88 napisał:

Faktycznie pomyliłem sie z data w tytule. Nie bardzo widzę gdzie mógłbym to edytować i poprawić.

W edycji pierwszego posta. Autorzy mogą edytować swoje posty :)


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Nerd napisał:

W edycji pierwszego posta. Autorzy mogą edytować swoje posty :)

Przez kilka minut od dodania 🙄

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...