free web hit counter Skocz do zawartości
Sebastian_

Klinika Przybylski - 2033 grafty (10-11 grudnia 2022)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Relacja z FUE u dr A. Przybylskiego z 10-11 grudnia 2022, dokładnie 2033 grafty w ciągu 2 dni. Wcześniej miałem robiony zabieg ok. 500 graftów u innego lekarza, ale nie był udany (brak naturalnej linii, zły kąt osadzania i ilość graftów, generalnie mój błąd przy wcześniejszym wyborze lekarza oraz braku wiedzy na temat FUE).

Jestem bardzo zadowolony z aktualnego wyboru i samego zabiegu, odbył się w przyjemnej atmosferze oraz bez stresu, czułem się jak pacjent i człowiek, a nie mięso armatnie (złe doświadczenia z poprzednimi lekarzami). Brałem pod uwagę tureckie kliniki, ale komfort zabiegu FUE w Polsce przeprowadzonego przez jednego lekarza (oraz 3 asystujące pielęgniarki) stanowi dla mnie istotną wartość. Każdy po zabiegu otrzymuje również w pełni transparentne statystyki przeszczepu. Dodatkowo, bezpośrednie podejście i kontakt z lekarzem to duży plus.

Minęło 3,5 miesiąca od zabiegu, a już widać efekty (duża część włosów przyjęła się od razu, bez fazy tzw. lnienia i odrostu, co jest miłym zaskoczeniem). Dodatkowo, strefa biorcza została zaplanowana równomiernie na bokach i tyle głowy, a niestety wciąż nie jest to standard. Nie powinno się chwalić dnia przez zachodem słońca, ale uważam, iż po pełnych 6-12 miesiącach (pełny rezultat) będę mógł z czystym sumieniem wyłącznie polecić dr Przybylskiego. Wszystko przebiega zgodnie z planem.

Co do samych rezultatów - pełna dokumentacja fotograficzna w poniższej lokalizacji:

https://drive.google.com/drive/folders/1NwgZ0uv147X-2a-KbJR8Rdh13vsTP0vF?usp=share_link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni zabieg był na tyle mały że udało się go zamaskować bez wyciągania źle posadzonych graftów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, smutny12 napisał:

Poprzedni zabieg był na tyle mały że udało się go zamaskować bez wyciągania źle posadzonych graftów?

Trochę graftów (nie pamiętam dokładnie ile) trzeba było usunąć na samych rogach zakoli, żeby poprawić lekko linię włosów. Reszta zlewa się z całością.

Edytowane przez Sebastian_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że całkiem nieźle to wygląda. Linia się pewnie jeszcze trochę zagęści. A wrzucił byś zdjęcie z włosami zaczesanymi do tyłu/do góry? Żeby było widać odsłonietą linię ale bez grzebienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały obszar biorczy, 2000 graftów, dobry odrost. Przybylskiemu wyszedł dense packing. Jak chce to potrafi. Szkoda że nie wszyscy z tego forum mieli tyle szczęścia u niego i się na nich wypiął. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam absolutnie nic do zarzucenia, jeżeli miałbym powtórzyć zabieg to tylko u tego samego lekarza (dr Przybylski).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie jakby dr zmienił podejście do sadzenia w linii co daje bardziej naturalny efekt. Nie widzę też odstających po bokach przy skroniach włosów posadzonych pod niewłaściwym kątem co niestety również się zdarzało, sam tak mam, tutaj może dobrze że nie zszedł z zaokrągleniem w dół. Dobry efekt, zakładam, że jesteś zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...