free web hit counter Skocz do zawartości
serwus93

Przeszczep w Polsce - pomoc przy doborze kliniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Zwracam się do was z prośbą o pomoc przy wyborze kliniki w której wykonam przeszczep włosów. Znam wasza opinie bo już trochę poczytałem, natomiast nie przekonacie mnie do zabiegu poza granicami PL :) Pomóżcie natomiast wybrać mniejsze zło w naszym kraju :) Kto w Polsce jest godzien polecenia poza Przybylskim? Znalazłem 2 chyba nowe kliniki w PL Vatanmed Clinic Polska oraz hairclinicprive, ktoś miał do czynienia? Saifi, Kierach, Turkowski (otco) proponowali 1600-1900 graftów w cenie 19-22tyś zł, co o tej ilości sądzicie?

 

Wiek 30lat, zakola postępujące od około 18 roku życia, w tej chwili jestem podczas trzeciego miesiąca stosowania fina (1mg/dzień).

 

Z góry dziękuje za każdą opinie/rade/sugestie.

20230125_072532.jpg

20230125_072556.jpg

20230127_174223.jpg

20230103_105810.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rozumiesz, że potencjalne implikacje nieudanego przeszczepu to skazanie się na nienaturalny wygląd do końca życia tj. albo prześwity przy zapuszczaniu włosów albo blizny przy goleniu się na łyso? Łysienie postępuje, a donor nie jest nieskończony. Dodatkowo, przy zabiegach poprawkowych kliniki potrafią pobierać znacznie wyższe stawki np. doktor Bisanga bierze 7 euro za graft przy poprawkach. Odbudowywanie donoru (przeszczepianie graftów z ciała na donor) żeby zredukować widoczność blizn jest jeszcze droższe. Pomyśl dwa razy ile oszczędzasz czasu/pieniędzy w Polsce, a ile ryzykujesz. Ostatecznie może okazać się, że chcesz mieć efekt za 9 miesięcy (bo tyle się czeka na odrost) i zapłacić 20-30k, a będziesz czekać 2 lata i będziesz musiał brać kredyt i wydać nawet 100k (30k w Polsce i poprawka za granicą) żeby odratowano sytuację w topowej klinice.

Edytowane przez chcialbymwlosy
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dałbym sobie spokój z zabiegiem - już lepsze takie włosy (które moim zdaniem wyglądają nieźle i odpowiednio do wieku) niż skopany zabieg. Rezultaty z OT.CO możesz zobaczyć ma moim przykładzie - dużo lepiej było by po prostu nie wykonywać zabiegu - ba nawet oddać doktorowi te pieniądze które zapłaciłem za samą wiedzę jak to będzie wyglądać. Jak będziesz niezadowolony to dostaniesz pismo od prawnika z tezami ile twoje niezależna relacja spowodowała strat.

Nie ma nikogo godnego polecenia w Polsce po za Przybylskim bo jest jedynym którego rezultaty można obejrzeć w niezależnych wątkach na pokonajlysienie czy HRN. Każdy rezultat z po za niezależnej relacji może być manipulowany na różne sposoby. A rezultaty którymi chwalą się kliniku pokroju "co to jest za klinika" to nie są nawet dobre.

Edytowane przez smutny12
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak jak mówią przedmówcy. Robią Ci się zakola ale fryzura wygląda naturalnie i odpowiednio do wieku. Nie ma aktualnie dramatu który zmuszałby Cię do drastycznych kroków naprawy. Przeszczep to zawsze ingerencja w naturę i nigdy nie będzie wyglądał w stu procentach naturalnie dlatego powinien być stosowany jako ostateczność tym bardziej, że rozważasz raczej przeciętnych , polskich specjalistów. 

Moja rada to poczekać 10 lat aż łysienie postąpi do etapu w którym będzie sens mówić o przeszczepie. Wypełnianie zakoli jest obecnie bardzo ryzykowne w sytuacji gdy łysienie prawdopodobnie postąpi i może objąć centralną część głowy i koronę. Nie mówię, że u Ciebie tak na pewno będzie, ale jeśli, to będziesz wyglądać po prostu śmiesznie. Myślę, że za 10 lat w ogóle nie będziesz myślał o przeszczepie włosów na obecne miejsca zakoli tylko o odtworzeniu jak najbardziej naturalnej ale i tak wysokiej linii czoła. 

A może do tego czasu pojawi się w Polsce specjalista godny zaufania.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turkowski na wszystkich konsultacjach będzie z Tobą nieszczery , do tego ukrywa tak ważne fakty jak specjalista wykonania zabiegu. Doprowadza do zabiegu oklamujac pacjenta a potem jego los dla niego się nie liczy. Jestem po zabiegu w tej pseudo klinice oraz po zabiegu w Turcji i mam porównanie, zastanów się dobrze bo będziesz bardzo żałował.  U mnie odbiło się to na zdrowiu i mam to udokumentowane co będę starał się udowodnić w sądzie jak tylko poprawi się moja sytuacja finansowa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Byłem kiedyś u Saifiego na konsultacji. Jeśli chodzi o rozmowę miałem pozytywne odczucia. Jednak patrząc na gęstość fryzur w galerii po przeszczepie wygląda to przeciętnie 

Edytowane przez tommek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Pepas napisał:

Turkowski na wszystkich konsultacjach będzie z Tobą nieszczery , do tego ukrywa tak ważne fakty jak specjalista wykonania zabiegu. Doprowadza do zabiegu oklamujac pacjenta a potem jego los dla niego się nie liczy. Jestem po zabiegu w tej pseudo klinice oraz po zabiegu w Turcji i mam porównanie, zastanów się dobrze bo będziesz bardzo żałował.  U mnie odbiło się to na zdrowiu i mam to udokumentowane co będę starał się udowodnić w sądzie jak tylko poprawi się moja sytuacja finansowa.

Czyli typowy turkowski, to samo było u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.04.2023 o 14:26, smutny12 napisał:

Osobiście dałbym sobie spokój z zabiegiem - już lepsze takie włosy (które moim zdaniem wyglądają nieźle i odpowiednio do wieku) niż skopany zabieg. Rezultaty z OT.CO możesz zobaczyć ma moim przykładzie - dużo lepiej było by po prostu nie wykonywać zabiegu - ba nawet oddać doktorowi te pieniądze które zapłaciłem za samą wiedzę jak to będzie wyglądać. Jak będziesz niezadowolony to dostaniesz pismo od prawnika z tezami ile twoje niezależna relacja spowodowała strat.

Nie ma nikogo godnego polecenia w Polsce po za Przybylskim bo jest jedynym którego rezultaty można obejrzeć w niezależnych wątkach na pokonajlysienie czy HRN. Każdy rezultat z po za niezależnej relacji może być manipulowany na różne sposoby. A rezultaty którymi chwalą się kliniku pokroju "co to jest za klinika" to nie są nawet dobre.

Z ciekawosci co turkowski na efekt swojej pracy, dalej ci mydlil oczy i nie przyznal sie do zle wykonanego zabiegu czy juz sie z nim nie konsutowales po roku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za komentarze, w szczególności @pacjent0 za podzielenie się na priv swoja historią, anulowałem rezerwację w ot co, w tym roku na pewno udam się jeszcze na konsultacje do dr Przybylskiego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, serwus93 napisał:

Dziękuję wszystkim za komentarze, w szczególności @pacjent0 za podzielenie się na priv swoja historią, anulowałem rezerwację w ot co, w tym roku na pewno udam się jeszcze na konsultacje do dr Przybylskiego

Z ciekawości, czy tak po prostu przyjęli rezygnację? Czy proponował ci szybkie terminy, gratisy itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, pacjent0 napisał:

Z ciekawości, czy tak po prostu przyjęli rezygnację? Czy proponował ci szybkie terminy, gratisy itp?

Bez problemu,  w jednym dniu przyjęli rezygnację, bez pytania o przyczyny itp, drugiego dnia miałem zwrócony zadatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, serwus93 napisał:

Bez problemu,  w jednym dniu przyjęli rezygnację, bez pytania o przyczyny itp, drugiego dnia miałem zwrócony zadatek

Coś nieprawdopodobnego, bo on był bezzwrotny. Przynajmniej powinien, ale miły gest z ich strony.

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pacjent0 napisał:

Coś nieprawdopodobnego, bo on był bezzwrotny. Przynajmniej powinien, ale miły gest z ich strony.

W regulaminie jest ze podlega zwrotowi jeśli do zabiegu jest więcej niż 60 dni roboczych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...