free web hit counter Skocz do zawartości
damcioooo

PRZESZCZEP WŁOSÓW. Ot.co clinic - Dr. Turkowski 2500 graftów. Niestety NIE

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy zabieg wiąże się z jakimś ryzykiem, czasami nawet zgonu (chociaż nie słyszałem żeby ktoś zmarł przy zabiegu przeszczepu które jest w znieczuleniu miejscowym). 

Jest to naturalne że pacjent akceptuję cześć ryzyka, ale ryzyko wynika z czynników losowych lub faktów które nie są znane w momencie przeprowadzania zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20230421-154111_Chrome.thumb.jpg.71756e6880a390ff7ae5b1e809505942.jpg

Zwykle nie wchodzę na strony typu znany lekarz bo wiadomo jak z opiniami na tego typu portalach jest. Ocena 5.0 wszyscy zadowoleni i do przodu.

Postanowiłem jednak zerknąć i jak widać nie są to odosobnione przypadki. Ciekawe czy kolega już dostał pismo z "grzeczną" prośbą o usunięcie tej opinii.

Z mojej perspektywy obudziłem się pod koniec zabiegu i implantacji faktycznie dokonywały panie pielęgniarki. Czy doktor był obecny to nie wiem, ale napewno nie był obecny przez 100% czasu bo miał 2 zabiegi tego dnia. Na początku zabiegu napewno raz wszedł i zapytał pielegniarki czy wszystko jest ok.

Generalnie nia miałbym z tym dużego problemu bo znane klinki też czasami tak operują ale mają zespoły szkolone przez wiele lat i mają duże zaufanie do siebie. Niestety na filmikach marketingowych można odnieś wrażenie że to doktor wykonuję lwią część roboty. Co pewnie jest prawdą jak do kliniki przychodzi ktoś znany. W filmikach krytykujących Turcję doktor nie ma żądnych hamulców żeby krytykować brak indywidualnego podejścia a tu proszę. 

Chciałbym podkreślić że ja nie mam absolutnie żadnych pretensji do pielęgniarek. Za ich przygotowanie i pracę odpowiada lekarz a więc ostatecznie klinika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było dosyć specyficznie, bo ja pamiętam w zasadzie wszystko. Spałem tylko na czas podania znieczulenia w obszar dawczy. Jedna z młodszych pielęgniarek zapytała się osoby implantującej "a mogę ja zrobić teraz?". Wiek pań asystentek nie przekraczał typowej osoby studiującej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ludzie , jeżeli was skrzywdził tak mocno ten doktor, to zachęcam wystawić mu negatywną opinie w intercie, na google maps i znanym lekarzu bo tam czyta bardzo dużo osób te opinie. W ten sposób pomożecie innym ustrzec się przed wielkim rozaczarowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, Kebab napisał:

No to ludzie , jeżeli was skrzywdził tak mocno ten doktor, to zachęcam wystawić mu negatywną opinie w intercie, na google maps i znanym lekarzu bo tam czyta bardzo dużo osób te opinie. W ten sposób pomożecie innym ustrzec się przed wielkim rozaczarowaniem

Na googlu już ma. Na znany lekarz na spokojnie bo nie wiem czy tam można edytować swoją opinię a chcę jebnąć raz a porządnie. Choć tam i tak są jakieś negatywy o przeszczepach i to pod rząd :)

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super, fajnie jak byś otworzył nowy temat zeby tam sie każdy wpisał kogo skrzywdził doktor turkowski, i raz a porządnie mu wszystko w intercie namieszać, ten człowiek widzi w nas tylko pieniądze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
49 minut temu, Kebab napisał:

To super, fajnie jak byś otworzył nowy temat zeby tam sie każdy wpisał kogo skrzywdził doktor turkowski, i raz a porządnie mu wszystko w intercie namieszać, ten człowiek widzi w nas tylko pieniądze.

sporo takich osób jest będą pojawiać się nowe wątki na forum niebawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...