free web hit counter Skocz do zawartości
Guru837

Ranking najtańszych klinik

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, looksmatters napisał:

Jeszcze jedna kwestia : 

 

Na powyższym filmiku(to jest jak rozumiem ten Damian z forum)  i twierdzi, że znajduje się w aestepool clinic. Tymczasem tak naprawdę znajduje się na korytarzu w szpitalu avrasya hastanesi. Ktoś kto tam był może potwierdzić. Ja to wywnioskowałem z tego fragmentu : https://youtu.be/kUnCPSCuhF8?t=86

 

 

Przyjrzałem się bardziej i chociaż pierwsze relacje z aestepool na tym forum zaczęły się pojawiać w 2020, to wzmianki o Altanie i aestepool zaczęły się już pojawiać w latach wcześniejszych. 

 

Tutaj np. jeden z użytkowników pisał, że zespoły z Aestepool i Asha są te same, czyli właściwie jedna firma pod dwiema nazwami. 

 

Na stronie Aisha : https://www.aishahair.com/en/about-us/

mamy dokładnie ten sam korytarz z pokojem 1909 , obok którego stoi Damian na pierwszym filmiku w tym poście, gdy mówi, że jest w Aestepool xd 

aisha.thumb.png.5d09262c606f8065cb134f1a110e7703.png

Jak ktoś wierzy, że w tym przedsięwzięciu Altan robi slitsy 2 polakom dziennie jako chirurg aestepool i ma fajrant, to jest naiwny. Ten szpital jest ogromny i ile tzw "klinik"po tych pokoikach tam operuje, to pozostawiam waszej wyobraźni. Rotacja techników też musi być ciekawa. 

 

Tutaj jakiś post z 2017 i też wspomina o Altanie jeszcze w innej "klinice". 

Dobry reaserch. Z tego co widzę to klinika nazywa się Aestepool tylko w Polsce a na międzynarododowej stronie jest po prostu Ahmed Altan hair restoration itp. Ze strony wynika że mają faktycznie biura w Polsce i we Włoszech. Jednak póki co wyniki się bronią więc nie zakładałbym złych intencji. Widać że to faktycznie coś w rodzaju "szpitala na wynajęcie" ale byłem u kilku lekarzy od przeszczepów i to nie jest tak że każdy z nich ma wielką klinikę dedykowaną przeszczepą jak np. Eugenix czy HLC. Jedna wyposażona sala zwykle wystarcza do przeprowadzenia zabiegu. Co do cięcia kosztów no to widać to w cenie, pewnie własna klinika by ją znacznie podnosiła. Z tego co się orientowałem nie ma też ścisłej selekcji graftów pod mikroskopem a jedynie "naoczna", ale dopóki ktoś mówi o tym wprost to nie widzę dużego problemu, wiadomo że jest ryzyko że w linii wylądują trochę więcej dwójek.

 

Szkoda że nie ma relacji na zagranicznych forach od pacjentów innych niż z Polski to chyba rozwiało by wątpliwości. Generalnie patrząc na ich filmy i forum to mają najlepsze wyniki z "pakietowych" klinik jakie widziałem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale się przysrałeś xd, nawet dobrego researchu nie zrobiłeś 😂.Widzę, że dyskusja nie ma sensu i ty i tak wiesz swoje a nawet tam nie byłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, pacjent0 napisał:

Kolego ale się przysrałeś xd, nawet dobrego researchu nie zrobiłeś 😂.Widzę, że dyskusja nie ma sensu i ty i tak wiesz swoje a nawet tam nie byłeś.

To napisz co z tego co napisałem jest nieprawdą, skoro tam byłeś, ale się wstydzisz postować relację zasłaniając się Turkowskim. 

Mam wrażenie, że masz plakat Dr Altana powieszony nad łóżkiem i moje posty odbierasz niezwykle osobiście XD

 

Jeżeli chodzi o wyniki, to jeden z ostatnich budzi moje wątpliwości : 

 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co skoro już wszystko wiesz i tylko szukasz zaczepki? Mógłbym też coś powiedzieć o twoim zabiegu w eugenix i tez udowodnic ze to hair mill ale nie chce mi sie na ten temat dyskutować bo widzę do czego to zmierza.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, pacjent0 napisał:

Po co skoro już wszystko wiesz i tylko szukasz zaczepki? Mógłbym też coś powiedzieć o twoim zabiegu w eugenix i tez udowodnic ze to hair mill ale nie chce mi sie na ten temat dyskutować bo widzę do czego to zmierza.

No jedyną osobą, która szuka zaczepki to ty, bo nic konkretnego nie napisałeś,  tylko mącisz wodę. Ja lubię rozmawiać na argumenty, a skoro z Twojej strony ich brak, to temat uznajmy za zakończony 😅

Jeżeli chcesz coś napisać o Eugenix, to śmiało pisz w moim temacie. Nie jesteś pierwszym, który używa tego określenia w ich kierunku, na HRN co raz częściej nazywają Eugenix hairmillem, ostatnio skupiają się właśnie na masowym przyjmowaniu klientów, na czym cierpi jakość. 

Edytowane przez looksmatters
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w aestepool i faktycznie to jest bardzo duży obiekt. Było tam wielu pacjentów po przeszczepie i wątpię ze wszyscy od dr. Altana. Na moje oko wyglądało to jakby w tym budynku faktycznie było kilka klinik. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
15 godzin temu, looksmatters napisał:

No jedyną osobą, która szuka zaczepki to ty, bo nic konkretnego nie napisałeś,  tylko mącisz wodę. Ja lubię rozmawiać na argumenty, a skoro z Twojej strony ich brak, to temat uznajmy za zakończony 😅

Jeżeli chcesz coś napisać o Eugenix, to śmiało pisz w moim temacie. Nie jesteś pierwszym, który używa tego określenia w ich kierunku, na HRN co raz częściej nazywają Eugenix hairmillem, ostatnio skupiają się właśnie na masowym przyjmowaniu klientów, na czym cierpi jakość. 

No i sztama :), jesteśmy tu po to żeby sobie pomagać.

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jack strong hair to spor tych graftów musi umierać skoro 12 h zabieg trwa a jedynie te grafty czyms psikaja co jakis czas, , bo serio niby 6200 graftow mialem a przod wyglad srednio, czubek srednio zle, a mialem tez troche swoich wlosow, a jz 8 miesiac mija wiec pewnie co mialo odrosnac juz odroslo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dodatkowo jestem na finasterydzie(pol roku przed przezczepem zaczalem brac) do teraz plus mnoxidil od drugiego miesiaca po przeszczepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem jakiś dobry odrost po JSH ale to było DHI i chyba inny zespół to robi niż FUE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pacjent0 napisał:

Gdzieś widziałem jakiś dobry odrost po JSH ale to było DHI i chyba inny zespół to robi niż FUE.

Tam nie bylo duzej ilosci graftow wiec przezywalnosc bardzo wysoka pewnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, arkadiusz098 napisał:

W jack strong hair to spor tych graftów musi umierać skoro 12 h zabieg trwa a jedynie te grafty czyms psikaja co jakis czas, , bo serio niby 6200 graftow mialem a przod wyglad srednio, czubek srednio zle, a mialem tez troche swoich wlosow, a jz 8 miesiac mija wiec pewnie co mialo odrosnac juz odroslo. 

Nikt nie robi sesji 6000 graftów jednego dnia. Nawet jak eugenix robi po tyle graftów w czasie zabiegu to trwa to 3-4 dni. Reszta chirurgów robi max 4000 na sesję. Tylko największe myłyn wyjmują 6000 graftów na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, smutny12 napisał:

Nikt nie robi sesji 6000 graftów jednego dnia. Nawet jak eugenix robi po tyle graftów w czasie zabiegu to trwa to 3-4 dni. Reszta chirurgów robi max 4000 na sesję. Tylko największe myłyn wyjmują 6000 graftów na raz.

Wiem o tym, obiektywnie jest o wiele lepiej niz przed przeszczepem, ale zastanawiam na ile te grafty sie rzyjely czy to realnie 6000 graftow, jak umyje i je uczesze be zaczesek jak kiedys wyglada okej ale efektu łał nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jsh to mysle ze te 6000 graftow to pic na wode i albo wychodzi o wiele mniej alboduzo graftow ginie i realnie np 4000 graftow mi sie przyjelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak te kliniki się zjebał, jak byłem w JSH, to wszystko było robione tip top, poczuli kasę w lecą masówkę. Ja do dzisiaj mam kozak efekt, w przyszłości chcę zrobić temporal peaksy i poprawić linię od przodu. Na ten moment cosmedica jest ciekawym wyborem, oraz eugenix. W obu robią temporal peaksy i w cosmedice można sobie dopłacić, by Acar robił cały zabieg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, NESTY napisał:

Masakra jak te kliniki się zjebał, jak byłem w JSH, to wszystko było robione tip top, poczuli kasę w lecą masówkę. Ja do dzisiaj mam kozak efekt, w przyszłości chcę zrobić temporal peaksy i poprawić linię od przodu. Na ten moment cosmedica jest ciekawym wyborem, oraz eugenix. W obu robią temporal peaksy i w cosmedice można sobie dopłacić, by Acar robił cały zabieg. 

Na pewno nie robi calego zabiegu tylko slitsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już miałem dzwonić do Cosmedica, ale zobaczyłem ten filmik na yt z totalnie rozwalonym donorem i wstrzymałem się. Powiedzcie proszę jaka jest szansa, że w tureckich hairmilach nie przeoraja donoru w taki sposób że nawet mikropigmentacja nie pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Emesjst napisał:

ja już miałem dzwonić do Cosmedica, ale zobaczyłem ten filmik na yt z totalnie rozwalonym donorem i wstrzymałem się. Powiedzcie proszę jaka jest szansa, że w tureckich hairmilach nie przeoraja donoru w taki sposób że nawet mikropigmentacja nie pomoże?

Porzucaj sobie monetą. orzeł - to zaorany donor, a reszka - niezaorany 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2023 o 01:47, roosvelt1984 napisał:

Albo w drugą stronę, maszynka w dłoń i po 20 minutach masz problem z głowy, dosłownie i raz na zawsze:)

Nie wszyscy faceci ogoleni na łyso wyglądają jak Bruce WIllis czy Zinedine Zidane. Większość nie wygląda. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...