free web hit counter Skocz do zawartości
Guru837

Ranking najtańszych klinik

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Chłopie, ja naprawdę nie mogę uwierzyć w to, co piszesz.

Najprościej jak tylko można, klinika określana mianem hair millu wyrządzi Ci bardzo wielką krzywdę, ponieważ nie poprawisz swojego wyglądu znacząco (o ile w ogóle), a najpewniej go jeszcze pogorszysz. Standardowe przypadki z tego forum to m.in. strefa biorcza z BARDZO wyraźnymi bliznami lub skupiskami blizn, mierna gęstość i linia włosów zaprojektowana tak, że nie wyglądasz ani trochę jak w momencie, kiedy jeszcze miałeś włosy. Dodatkowo, ograniczona możliwość poprawki związana z równoczesnym zaoraniem strefy biorczej podczas przeszczepu (blizny + utrata niepobranych włosów związana + jescze parę oczywistych dla bywalców tego forum powodów).

Jeśli to Cię nie zniechęca, to możesz w sumie pójść gdziekolwiek. Konsekwencje i tak zawsze będą zbliżone. Szkoda tylko Twojej głowy i tego, że sam będziesz musiał się o tym przekonać mając tyle doświadczeń kolegów z forum.

Edytowane przez gottobestrong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież są tez ludzie zadowoleni z tych klinik na forum za 2000-2500 euro jak clinicana, jsh,  aestepool itp i są też niezadowoleni owszem, ale nie jest to jakaś przytłaczająca różnica, że 90% ludzi jest niezadowolonych, raczej trend jest odwrotny i większość osób chwali sobie... Ja forum przejrzałem właśnie i nawet znajdą się tacy, którzy są niezadowoleni z tych polecanych klinik. I to jest dość zrozumiałe, że każdy przypadek jest inny i nie zawsze się wszystko super uda.

 

Nie chcę się sugerować filmami z youtube, ale ten film np chłop mówi o donorze, że wszystko jest w porządku, a miał od cholery graftów pobranych i generalnie efekt super, a to hair mill przecież według nomenklatury forumowej...

 

Kiedy mi wszystkie z klinik do których wysłałem zapytanie z tymi sami zdjęciami odpiszą to może zrobię podsumowanie, co każdy oferuje i za ile i ocenimy, ktoś coś takiego robił? Chyba nie 

 

 

Edytowane przez Guru837

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Guru837 ja widzę, że ty już postawiłeś sobie tezę, i będziesz jej teraz bronił jak niepodległości, natomiast pamiętaj że wszyscy chirurdzy obiektywnie twierdzą, że lepiej jest mieć dwa zabiegi po 2000 graftów, niż jeden 4000, a co dopiero o jeszcze większej ilości. Większy shockloss, większe problemy z donorem.

 

Jak już chcesz dać cię hlastać po 1000 euro jakiemuś technikowi weterynarii, to chociaż zrób tak, zeby nie rozjebać sobie możliwości poprawki

 

Bo nawet jeżeli dostaniesz za pół darmo średni efekt po pół roku, to nie znaczy że nie będziesz miał problemów później. (nie wiem czy bierzesz jakieś leki czy nie, a nawet jak bierzesz to i tak sytuacja na reszcie głowy się pogorszy kiedyś).

 

Już nie mówiąc o tym, że uwierz mi, że łatwiej ci będzie teraz odłożyć więcej szmalu, znaleźć jakiegoś side joba czy cokolwiek innego, niż później odkręcać przypał jak ci zrobią przeszczep na 5k graftów z donorem o gęstości moich włosów na dupie 

 

 

I nie odbieraj też wszystkich tych komentarzu jako atak na ciebie. Wszyscy tu siedzimy z jednego powodu, i generalnie widać że chłopaki chcą po prostu, żebyś nie zrobił sobie krzywdy. 

 

 

 

 

Edytowane przez komandos2137
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, komandos2137 napisał:

@Guru837 ja widzę, że ty już postawiłeś sobie tezę, i będziesz jej teraz bronił jak niepodległości, natomiast pamiętaj że wszyscy chirurdzy obiektywnie twierdzą, że lepiej jest mieć dwa zabiegi po 2000 graftów, niż jeden 4000, a co dopiero o jeszcze większej ilości. Większy shockloss, większe problemy z donorem.

 

Jak już chcesz dać cię hlastać po 1000 euro jakiemuś technikowi weterynarii, to chociaż zrób tak, zeby nie rozjebać sobie możliwości poprawki

 

Bo nawet jeżeli dostaniesz za pół darmo średni efekt po pół roku, to nie znaczy że nie będziesz miał problemów później. (nie wiem czy bierzesz jakieś leki czy nie, a nawet jak bierzesz to i tak sytuacja na reszcie głowy się pogorszy kiedyś).

 

Już nie mówiąc o tym, że uwierz mi, że łatwiej ci będzie teraz odłożyć więcej szmalu, znaleźć jakiegoś side joba czy cokolwiek innego, niż później odkręcać przypał jak ci zrobią przeszczep na 5k graftów z donorem o gęstości moich włosów na dupie 

 

 

I nie odbieraj też wszystkich tych komentarzu jako atak na ciebie. Wszyscy tu siedzimy z jednego powodu, i generalnie widać że chłopaki chcą po prostu, żebyś nie zrobił sobie krzywdy. 

 

 

 

 

Ja absolutnie nie traktuję Waszych postów jako atak, chcę tutaj nawiązać jakąś dyskusję na temat tych tańszych klinik, bo na pewno są lepsze, jak i są gorsze tak jak wśród tych topowych. Jak napisałem są ludzie niezadowoleni i są też ludzie zadowoleni, a pisząc hair mille to wrzucamy wszystko do jednego worka (do 3000 euro) i te powiedzmy sprawdzone, gdzie zazwyczaj robią to dobrze, jak i te kompletnie nieznane, jeszcze trzeba wziąć pod uwagę, że ludzie rzadziej jak jest dobrze gdzieś o tym piszą, a jak jest źle to bardzo często. 

No i powiem szczerze, jakby istniał tylko przeszczep za 50k PLN, to bym w ogóle o tym nie myślał nawet, ponieważ jest to po prostu za duża kwota dla mnie. To właśnie cena w większości przypadków uważam powoduje, że ludzie dziś tak chętnie się na to decydują i o tym myślą.

Jedynie co to Eugenix jest jeszcze przystępny cenowo z którym się kontaktuję i dopytuję o szczegóły, ale wolno odpisują, który polecacie w cenie ok 1 euro za graft i co do tego, że efekty są świetne nie mam wątpliwości i chętnie bym się tam wybrał, jednak brakuje mi przedstawiciela w PL jakiegoś i szczerze mówiąc nigdy nie leciałem nawet samolotem tak daleko, a Turcja jest znacznie bliżej i bezpieczniej i z racji, że tam ludzie masowo lecą jest mniejsza obawa w związku z tym.

Edytowane przez Guru837

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

z budżetówek w Turcji to są tez opcje Turan, Gur i Yaman. Biorą po 1-2 pacjentów max dziennie z tego co się orientuje i chyba 1 Eur za graft.

Edytowane przez dxd017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Guru837 napisał:

Jednak brakuje mi przedstawiciela w PL jakiegoś i szczerze mówiąc nigdy nie leciałem nawet samolotem tak daleko, a Turcja jest znacznie bliżej i bezpieczniej i z racji,

Te rzeczy są najmniej ważne w całej tej zabawie 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.05.2023 o 10:50, Guru837 napisał:

Przecież są tez ludzie zadowoleni z tych klinik na forum za 2000-2500 euro jak clinicana, jsh,  aestepool itp i są też niezadowoleni owszem, ale nie jest to jakaś przytłaczająca różnica, że 90% ludzi jest niezadowolonych, raczej trend jest odwrotny i większość osób chwali sobie... Ja forum przejrzałem właśnie i nawet znajdą się tacy, którzy są niezadowoleni z tych polecanych klinik. I to jest dość zrozumiałe, że każdy przypadek jest inny i nie zawsze się wszystko super uda.

 

Nie chcę się sugerować filmami z youtube, ale ten film np chłop mówi o donorze, że wszystko jest w porządku, a miał od cholery graftów pobranych i generalnie efekt super, a to hair mill przecież według nomenklatury forumowej...

 

Kiedy mi wszystkie z klinik do których wysłałem zapytanie z tymi sami zdjęciami odpiszą to może zrobię podsumowanie, co każdy oferuje i za ile i ocenimy, ktoś coś takiego robił? Chyba nie 

 

 

Jasne, jest wielu takich ludzi. Provokator TV robił przeszczep w klinice Aestepool u Altana (nie wiem jaki jest jego faktyczny dorobek medyczny), FIT LOVERS w Meditravel (tutaj nawet nie wiem kto robi te przeszczepy) i pewnie wielu wielu innych, wystarczy poszukać na YouTube relacji z przeszczepów w Turcji. I jest też wielu ludzi, którzy nie są zadowoleni i nie robią filmików na YouTube (założenie: niektórzy ludzie zakładają kanał na YouTube tylko po to, aby zrelacjonować przeszczep; w przypadku FIT LOVERS, czy też tego Pana, które zalinkowałeś, to oczywiście nie jest prawda). Przychodzą natomiast tutaj, zakładają temat, gdzie rezultaty są już słabe (patrz: @smutny12) lub rezultaty okazują się niezupełnie zgodne z oczekiwaniami (patrz: @bodzix1809, gdzie skrzywdzono mu temporale i przeorano donor; uwaga, to przecież klinika JSH z filmiku!).

Dobrzy specjaliści mają pewną powtarzalność i wiedzę nt. tego, jak zaplanować przeszczep tak, abyś za parę lat ewentualnie nie żałował (np. zarządzają mądrze donorem, czy też siedzą nad Twoją linią odpowiednio długo, celem zmaksymalizowania efektu i redukcji liczby potrzebnych do przeszczepu graftów). Często pomija się te aspekty obiecując duży przeszczep za relatywnie małe pieniądze. Faktycznie, tureckie kliniki równie często wywiązują się z tej obietnicy (umowy?), ponownie często kosztem zdrowia pacjenta (tutaj m.in.: wcześniej już wielokrotnie wspominana strefa biorcza, ale stan psychiczny pacjentów też się oczywiście może w to wliczać).

Tak, jak niektórzy z kolegów wyżej wspominali, pójdź chociaż w miejsce, gdzie nie zrujnują Ci strefy biorczej. W przeciwnym przypadku, szukaj lepszej kliniki, nawet w Polsce np. znane na tym forum kliniki takie jak: Klinika Przybylski, Klinika Promedion, czy też u klinika dra Turowskiego (to ten, a nie ten od OT.CO!). A oprócz Polski, tak jak z resztą koledzy wyżej wspominali, można jeszcze wrócić do tematu Turcji, ale poszukać lepszych klinik (np. Bicer, Yaman, Gur czy też Turan, jest wiele udokumentowanych przeszczepów na HNT), lub poszukać szczęścia w Indiach (głównie chodzi mi o Eugenix).

Polecam forum HNT, r/tressless i oczywiście to forum. Podłub więcej. Jeśli nic z tych rzeczy Cię nie przekona, to oczywiście szczęścia przy przeszczepie w tańszych klinikach w Turcji, może będzie dobrze :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 5.05.2023 o 13:30, gottobestrong napisał:

Klinika Promedion, czy też u klinika dra Turowskiego (to ten, a nie ten od OT.CO!).

Na pewno żadnych Turowskich czy innych wynalazków od robota ARTAS. Po za tym Turowski ma 3 kliniki i tylko świeci twarzą, stawiam że jego udział w zabiegach jest bliski 0, a na pewno jest 0 jak akurat jest w innej klinice i kto cię wtedy operuje?

W zasadzie z polski widziałem dobre rezultaty tylko u dr. Przybylskiego i u dr. Kieracha (ale tutaj bez 100% pewności bo tylko 1 relacja z zagranicznego forum, a reszta to rezultaty na jego stronie, ale wiadomo jak to fotki polskich specjalistów, tak żeby zobaczyć jak najmniej) którzy ekstrakcję i implantację robią w całości osobiście.

Polskie kliniki/specjaliści bardzo lubią nabijać opinię na google i innych stronach, chwalić się certyfikatami czy tworzyć filmiki propagandowe "turcja zła, a w ogóle to zagranica zła bo nie ma lekarza na miejscu a oni takiego pacjenta ratować nie będą 😂" albo płacić grube pieniądze pseduo celebrytą za reklamę itd. - im więcej tego robią a im mniej jest rzetelnych relacji na forach z rezultatami które się bronią tym bardziej bym unikał tego typu klinik.

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, smutny12 napisał:

Na pewno żadnych Turowskich czy innych wynalazków od robota ARTAS. Po za tym Turowski ma 3 kliniki i tylko świeci twarzą, stawiam że jego udział w zabiegach jest bliski 0, a na pewno jest 0 jak akurat jest w innej klinice i kto cię wtedy operuje?

 

 

Typ używa niewypału jakim okazal się Artas (żaden poważny chirurg tego nie używa), do tego chwali się na swojej stronce takimi efektami xD 

joke.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 3.05.2023 o 00:16, looksmatters napisał:

Te rzeczy są najmniej ważne w całej tej zabawie 😅

Po zastanowieniu oraz przeanalizowaniu kosztów a także efektów końcowych to aż dziwne, że żadna klinika przeszczepu włosów z Indii nie próbowała wejść do Polski czy też bardziej w europejski rynek w postaci chociażby przedstawiciela w PL lub innym państwie europejskim. Już nie mówię o konsultacji w Warszawie jak chociażby doktor Bisanga.

Chyba jednak Turcja ze względu na cenę oraz często dosyć zadowalające efekty jakie chcę uzyskać polski pacjent jest nie do ruszenia. 

Edytowane przez gringo92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, smutny12 napisał:

Na pewno żadnych Turowskich czy innych wynalazków od robota ARTAS. Po za tym Turowski ma 3 kliniki i tylko świeci twarzą, stawiam że jego udział w zabiegach jest bliski 0, a na pewno jest 0 jak akurat jest w innej klinice i kto cię wtedy operuje?

W zasadzie z polski widziałem dobre rezultaty tylko u dr. Przybylskiego i u dr. Kieracha (ale tutaj bez 100% pewności bo tylko 1 relacja z zagranicznego forum, a reszta to rezultaty na jego stronie, ale wiadomo jak to fotki polskich specjalistów, tak żeby zobaczyć jak najmniej) którzy ekstrakcję i implantację robią w całości osobiście.

Polskie kliniki/specjaliści bardzo lubią nabijać opinię na google i innych stronach, chwalić się certyfikatami czy tworzyć filmiki propagandowe "turcja zła, a w ogóle to zagranica zła bo nie ma lekarza na miejscu a oni takiego pacjenta ratować nie będą 😂" albo płacić grube pieniądze pseduo celebrytą za reklamę itd. - im więcej tego robią a im mniej jest rzetelnych relacji na forach z rezultatami które się bronią tym bardziej bym unikał tego typu klinik.

No, może z tym Turowskim przesadziłem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gringo92 napisał:

Po zastanowieniu oraz przeanalizowaniu kosztów a także efektów końcowych to aż dziwne, że żadna klinika przeszczepu włosów z Indii nie próbowała wejść do Polski czy też bardziej w europejski rynek w postaci chociażby przedstawiciela w PL lub innym państwie europejskim. Już nie mówię o konsultacji w Warszawie jak chociażby doktor Bisanga.

Chyba jednak Turcja ze względu na cenę oraz często dosyć zadowalające efekty jakie chcę uzyskać polski pacjent jest nie do ruszenia. 

Dlatego każdy ostatecznie decyduje sam co zrobi ze swoimi włosami i pieniędzmi. Koledzy z forum mogą tylko doradzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowana liczba graftów przez kliniki z którymi się kontaktowałem:

Estemoon 4000-4500

Heva clinic 3000-3500

Haista Clinic 4000-4500

Yaman 2500-3000 + Zalecenia dotyczące finasterydu

Eugenix 2500 + Zalecenia dotyczące finasterydu

Smile hair clinic 3700-4200 

Zen Polinklinik 4300-4800

Medicana health point 3400-3900

Clicana meditravel 3200-3400 + Rekomendują biotynę

Hairpol hair transplant 4500-4800

Erdem Hostpital 3500-4000

Aestepool 2500-3000

Jack Strong Hair 5000-6000

Może i mówi to niewiele, a może i bardzo wiele. Cenowo bywa różnie, ja wnioski jakieś wyciągnąłem, mam nadzieję, że każdy swoje wyciągnie. Nie mówię, że dużo/mało to źle i absolutnie nie namawiam, ani nie zniechęcam do żadnej z tych klinik. Zapraszam do dyskusji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Guru837 napisał:

Proponowana liczba graftów przez kliniki z którymi się kontaktowałem:

Estemoon 4000-4500

Heva clinic 3000-3500

Haista Clinic 4000-4500

Yaman 2500-3000 + Zalecenia dotyczące finasterydu

Eugenix 2500 + Zalecenia dotyczące finasterydu

Smile hair clinic 3700-4200 

Zen Polinklinik 4300-4800

Medicana health point 3400-3900

Clicana meditravel 3200-3400 + Rekomendują biotynę

Hairpol hair transplant 4500-4800

Erdem Hostpital 3500-4000

Aestepool 2500-3000

Jack Strong Hair 5000-6000

Może i mówi to niewiele, a może i bardzo wiele. Cenowo bywa różnie, ja wnioski jakieś wyciągnąłem, mam nadzieję, że każdy swoje wyciągnie. Nie mówię, że dużo/mało to źle i absolutnie nie namawiam, ani nie zniechęcam do żadnej z tych klinik. Zapraszam do dyskusji.

 

JSH to na NW2 by wpakowało z 4000 dla zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Guru837 napisał:

Proponowana liczba graftów przez kliniki z którymi się kontaktowałem:

Estemoon 4000-4500

Heva clinic 3000-3500

Haista Clinic 4000-4500

Yaman 2500-3000 + Zalecenia dotyczące finasterydu

Eugenix 2500 + Zalecenia dotyczące finasterydu

Smile hair clinic 3700-4200 

Zen Polinklinik 4300-4800

Medicana health point 3400-3900

Clicana meditravel 3200-3400 + Rekomendują biotynę

Hairpol hair transplant 4500-4800

Erdem Hostpital 3500-4000

Aestepool 2500-3000

Jack Strong Hair 5000-6000

Może i mówi to niewiele, a może i bardzo wiele. Cenowo bywa różnie, ja wnioski jakieś wyciągnąłem, mam nadzieję, że każdy swoje wyciągnie. Nie mówię, że dużo/mało to źle i absolutnie nie namawiam, ani nie zniechęcam do żadnej z tych klinik. Zapraszam do dyskusji.

 

Najlepszą opcją więc pozostaje Eugenix, mimo tego, że mam trochę zastrzeżeń, które wymieniłem w mojej relacji. Ale Twój przypadek wygląda na wiele prostszy od mojego, chociaż nie wrzucałeś zdjęć korony, więc w 100% nie jestem pewien ;)  


Potem masz tego Yamana, ale oszczędność będzie niewielka, rezultaty możesz sobie przejrzeć na HRN. 

 

No i z hairmillów Aestepool jedynie zaproponował rozsądną liczbę graftów, do tej pory chyba nie mieli jeszcze wtopy na polskim forum, poza podejrzaną historyjką o podmiance doktora na technika przy robieniu slitsów. 

 

JSH to nie wiem o co im chodzi w ogóle, czy oni są normalni? XD 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, looksmatters napisał:

No i z hairmillów Aestepool jedynie zaproponował rozsądną liczbę graftów, do tej pory chyba nie mieli jeszcze wtopy na polskim forum, poza podejrzaną historyjką o podmiance doktora na technika przy robieniu slitsów. 

Nie wiem czy Aestepool nazywałbym hairmilem, z tego co wiem robią 2 zabiegi dziennie. Ta historia faktycznie dziwna, ale to w sumie pierwszy raz jak coś takiego słyszałem.

Dla mnie hairmill to miejsce gdzie pacjenta się ma kompletnie w pompie, zaangażowanie lekarza jest zerowe, odpowiedzialność za efekt jest zerowa, może być to zarówno tania turecka klinika jak i droga polska. Były takie historię gdzie w drogich klinikach zagranicznych doktor robił stripa przez 15min potem jechał do domu i resztę zabiegu wykonywanego oglądał na kamerce. Nawet jakby to byli najlepi technicy to czułbym się jak w hairmillu jakby ktoś tak zrobił na moim zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, smutny12 napisał:

Nie wiem czy Aestepool nazywałbym hairmilem, z tego co wiem robią 2 zabiegi dziennie. Ta historia faktycznie dziwna, ale to w sumie pierwszy raz jak coś takiego słyszałem.

Hairmill to po prostu niska jakość za małe pieniądze, masówa. 

Co wskazuje na to, że Aestepool jest hairmillem?

1. Niska stała cena za dużą ilość graftów. (Skoro Altan jest tak zajebisty, to czemu wabi klientów niską ceną?) 

2. Brak własnej kliniki, tylko wynajmowanie jakiegoś pokoiku w szpitalu, gdzie trzeba uważać, żeby się nie potknąć o nogi pacjenta https://youtu.be/kUnCPSCuhF8?t=114

3. Agresywne inwestowanie w marketing, w przedstawicielstwa zagranicą(niemając nawet własnej kliniki), głównie Polska, ale widzę, że również Włochy. 

4. pierdzielenie na swojej stronce o szafirowych ostrzach

 

Dla mnie kwestią czasu jest, że będzie jakaś drama na forum z aestepool. Może mają 2 klientów dziennie z Polski, pytanie ile z reszty świata. 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zobaczymy, oby nie, narazie efekty całkiem niezłe. Chyba jedyna klinika która bym rozważał w tych cenach. W zasadzie pewnie dużo lepiej bym wyszedł jakbym ten zabieg zrobił u nich. Każdy chirurg/klinika ma mniej udane zabiegi ale dopóki wszystko jest robione zgodnie ze sztuką (czyli nawet przy braku mikroskopu ktoś zadaje sobie trud segregacji graftów na linie, nie ora donoru i szczepi gęsto pod dobrym kątem) to ciężko się przyczepić. Gorzej jak klinice wychodzi 1/10 albo 1/20 zabiegów którym się chwalą a reszta cierpi, albo w celu osiągnięcia rezultatów totalnie orają donor bo wiedzą że odrośnie im połowa graftów (jak całkiem słynna klinika na J)

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, looksmatters napisał:

Hairmill to po prostu niska jakość za małe pieniądze, masówa. 

Co wskazuje na to, że Aestepool jest hairmillem?

Dla mnie kwestią czasu jest, że będzie jakaś drama na forum z aestepool. Może mają 2 klientów dziennie z Polski, pytanie ile z reszty świata. 

Masówką zdecydowanie bym tego nie nazwał, byłem, widziałem, doświadczyłem. A przyznam szczerze, że podejście jest bardzo indywidualne i za to mają u mnie największy plus. U mnie zabieg wyglądał trochę inaczej niż u 99% pacjentów.

Mają dwa zespoły zabiegowe, więc nie ma możliwości wykonać więcej niż 2 zabiegi.

Nie, nikt mi nie płaci za reklamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, looksmatters napisał:

a czy mają własną klinikę? 

Akurat z jednej strony jest to jakiś argument bo niechiałbym być operowany w jakimś schowku czy hotelu z drugiej posiadanie własnej kliniki nie świadczy wcale o jakości. Słynna warszawska klinika ma 3 i co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, smutny12 napisał:

Akurat z jednej strony jest to jakiś argument bo niechiałbym być operowany w jakimś schowku czy hotelu z drugiej posiadanie własnej kliniki nie świadczy wcale o jakości. Słynna warszawska klinika ma 3 i co?

Dlatego trzeba każdy przypadek rozpatrywać całościowo. Dla mnie u Aestepool jest za dużo czerwonych flag. Brak własnej kliniki = cięcie kosztów. Na stronce jest podane, że Altan zajmuje się przeszczepami już 11 lat, a dalej nie ma własnej kliniki. Z kolei pierwsze wzmianki o nim na forach znajduje w 2020 roku. 

Może gościu dopiero zaczął parę lat temu z tym projektem aestepool, a wcześniej pracował jako no-name w jakiejś klinice. Nie ma tyle kasy, żeby otworzyc własną klinike, więc wynajmuje. Ceny oferuje okazyjne, bo nie ma jeszcze renomy. Operuje głównie Polaków, bo oni uwielbiają niskie ceny 😅 Stara się wyróżnić tym, że osobiście wykonuje slitsy, chociaż jak ktoś zaśnie, to daje dokończyć robotę technikowi i  idzie nagrać filmik na youtube, gdzie mówi po polsku "wesołych świąt" i Polacy zachwyceni.

Czas pokaże, na tym forum byl czas, że wszyscy się podniecali JSH, ale to już minęło ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pacjent0 napisał:

Masówką zdecydowanie bym tego nie nazwał, byłem, widziałem, doświadczyłem. A przyznam szczerze, że podejście jest bardzo indywidualne i za to mają u mnie największy plus. U mnie zabieg wyglądał trochę inaczej niż u 99% pacjentów.

 

Może jakaś relacja? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze jedna kwestia : 

 

Na powyższym filmiku(to jest jak rozumiem ten Damian z forum)  i twierdzi, że znajduje się w aestepool clinic. Tymczasem tak naprawdę znajduje się na korytarzu w szpitalu avrasya hastanesi. Ktoś kto tam był może potwierdzić. Ja to wywnioskowałem z tego fragmentu : https://youtu.be/kUnCPSCuhF8?t=86

 

 

Przyjrzałem się bardziej i chociaż pierwsze relacje z aestepool na tym forum zaczęły się pojawiać w 2020, to wzmianki o Altanie i aestepool zaczęły się już pojawiać w latach wcześniejszych. 

 

Tutaj np. jeden z użytkowników pisał, że zespoły z Aestepool i Asha są te same, czyli właściwie jedna firma pod dwiema nazwami. 

 

Na stronie Aisha : https://www.aishahair.com/en/about-us/

mamy dokładnie ten sam korytarz z pokojem 1909 , obok którego stoi Damian na pierwszym filmiku w tym poście, gdy mówi, że jest w Aestepool xd 

aisha.thumb.png.5d09262c606f8065cb134f1a110e7703.png

Jak ktoś wierzy, że w tym przedsięwzięciu Altan robi slitsy 2 polakom dziennie jako chirurg aestepool i ma fajrant, to jest naiwny. Ten szpital jest ogromny i ile tzw "klinik"po tych pokoikach tam operuje, to pozostawiam waszej wyobraźni. Rotacja techników też musi być ciekawa. 

 

Tutaj jakiś post z 2017 i też wspomina o Altanie jeszcze w innej "klinice". 

Edytowane przez looksmatters
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...