free web hit counter Skocz do zawartości
przemek89k

Kliniki z opiekunem/tłumaczem polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wyczytałem to mało kto poleca polskie kliniki - większość chyba zagraniczne (biorąc pod uwagę ceny i jakość usług).

Chciałbym zapytać o kliniki, gdzie można liczyć na jakiegoś opiekuna/tłumacza na miejscu - czy ktoś korzystał? Ja znalazłem dwie bardzo popularne flymedica i meditravel, może ktoś miał z nimi doświadczenie? Jeszcze nie wiem czy będę robił przeszczep, ale chce się rozeznać w temacie. A może jeszcze jakieś inne polecacie? Niestety z moim angielskim nie jest zbyt dobrze, dlatego wolałbym, aby był ktoś na miejscu, kto będzie w stanie przetłumaczyć co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aestepool. Masz konsultacje w Polsce we Wrocławiu i Warszawie. Na miejscu jest tłumaczka - opiekunka 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli chodzi o Aestepool to czytałem sporo relacji tutaj na forum i generalnie chyba jest polecana klinika, a może ktoś miał negatywne doświadczenia?

Zrobiłem research i poniżej lista klinik, która oferuje polskiego opiekuna/tłumacza:

  • Aestepool
  • Cosmedica
  • JachStrongHair
  • Medhair
  • Vatanmed
  • Flymedica
  • Meditravel
  • Cosmedica

Która  z powyższych jest według Was najbardziej godna zainteresowania, a które lepiej sobie odpuścić. Wstępnie pytałem właśnie w Meditravel i Flymedica, bo widziałem najwięcej relacji na YouTube, ale zdaje sobie sprawę, że są one po części sponsorowane. Dlatego może ktoś ma jakieś zdanie na temat powyższych i coś doradzi...

Pytałem też czy konieczne jest zażywanie finasterydu - w Flymedica konsultant powiedział, że zna skutki uboczne i według niego lekarz który robi przeszczep nie namawia do stosowania. Jedynie chyba minoxidil polecają... Z kolei w Meditravel powiedziele, że finasteryd jest rekomendowany i powinno się brać. Trochę głupio tak robić przeszczep i ładować w siebie później znowu chemię...

 

Edytowane przez przemek89k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są organizowane jakieś wyjazdy grupowe, zorganizowane, czy wszystko na własną rękę i tylko na miejscu jest opiekun (a może na miejscu go też nie ma, tylko pod telefonem?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.05.2023 o 20:43, przemek89k napisał:

Z tego co wyczytałem to mało kto poleca polskie kliniki - większość chyba zagraniczne (biorąc pod uwagę ceny i jakość usług).

Chciałbym zapytać o kliniki, gdzie można liczyć na jakiegoś opiekuna/tłumacza na miejscu - czy ktoś korzystał? Ja znalazłem dwie bardzo popularne flymedica i meditravel, może ktoś miał z nimi doświadczenie? Jeszcze nie wiem czy będę robił przeszczep, ale chce się rozeznać w temacie. A może jeszcze jakieś inne polecacie? Niestety z moim angielskim nie jest zbyt dobrze, dlatego wolałbym, aby był ktoś na miejscu, kto będzie w stanie przetłumaczyć co i jak...

Ja byłem na przeszczepie w Clinicanie. Meditravel polecić moge z czystym sercem, rzetelna firma, wszystko ogarnięte, polski tłumacz w klinice,  opiekun przez telefon podczas wyjazdu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.05.2023 o 21:20, przemek89k napisał:

Jeżeli chodzi o Aestepool to czytałem sporo relacji tutaj na forum i generalnie chyba jest polecana klinika, a może ktoś miał negatywne doświadczenia?

Zrobiłem research i poniżej lista klinik, która oferuje polskiego opiekuna/tłumacza:

  • Aestepool
  • Cosmedica
  • JachStrongHair
  • Medhair
  • Vatanmed
  • Flymedica
  • Meditravel
  • Cosmedica

Która  z powyższych jest według Was najbardziej godna zainteresowania, a które lepiej sobie odpuścić. Wstępnie pytałem właśnie w Meditravel i Flymedica, bo widziałem najwięcej relacji na YouTube, ale zdaje sobie sprawę, że są one po części sponsorowane. Dlatego może ktoś ma jakieś zdanie na temat powyższych i coś doradzi...

Pytałem też czy konieczne jest zażywanie finasterydu - w Flymedica konsultant powiedział, że zna skutki uboczne i według niego lekarz który robi przeszczep nie namawia do stosowania. Jedynie chyba minoxidil polecają... Z kolei w Meditravel powiedziele, że finasteryd jest rekomendowany i powinno się brać. Trochę głupio tak robić przeszczep i ładować w siebie później znowu chemię...

 

Ja korzystałem z Meditravel- profeska. Godna polecenia firma. Z tego co wiem to Finasteryd musi być przepisany przez lekarza, mi lekarz na miejscu doradził suplement, musiałem tylko zapytac swojego lekarza prowadzącego czy moge brać, ale jest to silny środek i musiałbym do końca życia brać a są skutki uboczne więc wybrałem alternatywe w postaci serum z kliniki(naturalny skład i beż skutków ubocznych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klinika je opracowała i ja sobie kupiłem nas miejscu, ale jak sie jest klientem Meditravel to wysyłaja linka i mozna u nich zakupić tylko, ze maja małe ilości, ale jest ono super, zona też uzywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tanich klinik to Serkan (flymedica) albo Dr Cinik Clinic, to sa jedyne hair mille ktore sa polecane na hairrestorationnetwork 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej skupiam się wokół trzech Flymedica, Aestepool, oraz Hair Smile Clinic (Sonia Capelli). Która według Was ma najbardziej powtarzalne dobre rezultaty? A może jeszcze coś innego, tylko żeby polski opiekun był na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, przemek89k napisał:

Najbardziej skupiam się wokół trzech Flymedica, Aestepool, oraz Hair Smile Clinic (Sonia Capelli). Która według Was ma najbardziej powtarzalne dobre rezultaty? A może jeszcze coś innego, tylko żeby polski opiekun był na miejscu.

Aestopool zdecydowanie z tych trzech. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, przemek89k napisał:

Możesz rozwinąć, dlaczego akurat tam?

Z plusów to: wiadomo jaki lekarz będzie operował i brał odpowiedzialność, nie napiszę co sądzę o podejściu innych wymienionych bo zaraz mi ktoś będzie groził pozwami. 

Jest tłumacz polski.

Masz sporo efektów na forum. Ciężko znaleźć jakiś zły.

Inne pytanie to czy koniecznie chcesz się ograniczać do tych 3? Jeśli tak to ja nie widzę alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się ograniczać do Tych trzech, jak możesz to zaproponuj coś innego - ważne żeby był polski opiekun na miejscu, bo wolę czuć się pewniej z tłumaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, smutny12 napisał:

Inne pytanie to czy koniecznie chcesz się ograniczać do tych 3? Jeśli tak to ja nie widzę alternatywy.

Nie chce się ograniczać do Tych trzech, jak możesz to zaproponuj coś innego - ważne żeby był polski opiekun na miejscu, bo wolę czuć się pewniej z tłumaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem się na zabieg w aestepool ze względu na profesjonalne podejście do klienta oraz większość bardzo fajnych efektów i relacji na tym forum. Lecę w październiku zdam relację 

  • Like 1

Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji, że miałem też w aestepool to mogę się opowiedzieć tylko za nimi. To czego najbardziej potrzebowałem biorąc pod uwagę, że zabieg nie jest w Polsce to właśnie ciągła opieka, konsultacje a w Stambule tłumaczka jest w zasadzie tylko dla Ciebie i we wszystkim pomaga. Pomijając jakość leczenia w PL, to moim zdaniem w kraju nie uświadczysz takiego zainteresowania pacjentem. Żeby nie było, pewnie są inne dobre kliniki, ale nazw nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, m123456 napisał:

Lecę w październiku zdam relację 

Szkoda, że w październiku, bo gdyby w listopadzie/grudniu to pewnie bym się z Tobą załapał...  generalnie u mnie mega źle z włosami jest i na razie chce się zgolić na zero, zobaczyć jak to będzie a później lecieć na przeszczep.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę na dniach z Flydoctor pl, za miesiąc wybiera się mój kolega. Wybrałem, bo ktoś mi polecił i jest zadowolony z efektów. Fakt, że decyzję podjąłem szybko, ale naprawdę w mojej sytuacji nie ma na co czekać.  Wyjazd grupowy z polskim opiekunem, a przynajmniej tak twierdzą, że będzie polski opiekun podczas całego wyjazdu. Zdam relację jeśli będą chętni, klinika Cayra w Stambule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, roosvelt1984 napisał:

To fajnie, bo ja właśnie przez nieprofesjonalne podejście do klienta zrezygnowałem z nich:) Żadnej odpowiedzi na wysyłane ankiety (do polskiego biura), i to dwukrotnie.

To dziwne ja na wszystkie zapytania mailowo dostałem odpowiedź tego samego dnia lub na drugi dzień. A wizyta w oddziale tylko mnie utwierdziła w decyzji.


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, m123456 napisał:

To dziwne ja na wszystkie zapytania mailowo dostałem odpowiedź tego samego dnia lub na drugi dzień. A wizyta w oddziale tylko mnie utwierdziła w decyzji.

Dogadałem się z nimi, już nieaktualne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, roosvelt1984 napisał:

Dogadałem się z nimi, już nieaktualne :)

Czyli jednak odpisali? 😃


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, m123456 napisał:

Czyli jednak odpisali? 😃

Nie tylko odpisali ale okazało się że moja komunikacja po prostu do nich nie dotarła. A dziwiło mnie to bardzo, bo reputację tu mają tutaj całkiem dobrą, widzę zresztą że opinie o nich zaczynają się pojawiać również na hairrestorationnetwork.

Jestem między nimi a Dr Resulem Yamanem na ten moment, co ciekawe dostałem mocno rozbieżne opinie nt. mojej sytuacji z obu miejsc, na podstawie tych samych miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, roosvelt1984 napisał:

Nie tylko odpisali ale okazało się że moja komunikacja po prostu do nich nie dotarła. A dziwiło mnie to bardzo, bo reputację tu mają tutaj całkiem dobrą, widzę zresztą że opinie o nich zaczynają się pojawiać również na hairrestorationnetwork.

Jestem między nimi a Dr Resulem Yamanem na ten moment, co ciekawe dostałem mocno rozbieżne opinie nt. mojej sytuacji z obu miejsc, na podstawie tych samych miejsc.

Jakie były opinie z obydwu miejsc?


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...