free web hit counter Skocz do zawartości
przemek89k

Kliniki z opiekunem/tłumaczem polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, m123456 napisał:

Jakie były opinie z obydwu miejsc?

"Na podstawie tych samych zdjęć" miało być, sorry.

Jedno miejsce mówi: donor słaby i przerzedzony, 2500-3000 graftów max., drugie mówi wszystko ok, donor silny, 4000 graftów wykonalne.

Rozkminiam właśnie czy jednak Aestepool nie będzie lepszym miejscem z racji na doświadczenie z Polakami. Trudna decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skymed też mają opiekuna. Miał ktoś tam i mógłby się wypowiedzieć? Też szukam z opiekunem.


1x Finasteryd, Vitamina B comlex, cynk organiczny, Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, marjusz napisał:

Skymed też mają opiekuna. Miał ktoś tam i mógłby się wypowiedzieć? Też szukam z opiekunem.

Ja byłem z flydoctor, jestem już 9 dni po zabiegu, jutro mycie z usuwaniem strupków. Mogę z czystym sumieniem polecić, był polski opiekun, wszystko naprawdę było solidnie zorganizowane. Za powołanie sie na mnie (wicherowski z forum) jest 100 euro zniżki. Co prawda przeszczęśliwy będę, jak za pół roku będę miał pełno włosów, ale na ten moment jestem bardzo zadowolony z przebiegu całego procesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...