free web hit counter Skocz do zawartości
Mechula7

Dr turkowski ot.co clinic, 3500 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój problem z łysieniem trwa koło 3-4 lat, głównie nasiliło się w 2020/21 wtedy zacząłem podejmować kroki w tym kierunku, jako młody chłopak chciałem odzyskać włosy za wszelką cenę, zacząłem od wcierek, lepszych szamponów i tak dalej, niestety nic to nie dawało 😕 załamany i wręcz w fatalnym stanie nie widziałem innej opcji jak ogolić się na łyso, lecz nie mogłem pogodzić się z tym i postanowiłem spróbować z przeszczepem włosów. Byłem jedną nogą już w Turcji, lecz po namowach rodziny, i braku jakiejś wiedzy o przeszczepach wybrałem Polskę, może dlatego że spotkałem reklamę na YouTube, pewny twórca miał zabieg w klinice ot co w Warszawie, strasznie polecał i przyznam że na filmie wyglądało to nawet dobrze 😃 i tak zaczęła się moja fatalna historia z dr Turkowski.m... Umówiłem się na wizytę, na której od razu powiedziano mi że bez przeszczepu nic tu nie poradzimy... zaproponowano mi przeszczep max 3500 graftów za sumę 35tys!! Jest to duża suma ale zaślepiony i zdołowany moim łysieniem postanowiłem zrobić przeszczep. Gwarantowano mi że przeszczep musi się udać, jest w 100% bezpieczny i dają gwarancję i że jestem najlepszych rękach, przepisano mi finasteryd i czekałem już na zabieg który miał odbyć się 25 listopada 2021r., niestety nie wiedziałem jeszcze co mnie czeka i że padnę ofiarą nieudanego przyczepu.....Zabieg zaczął się od narysowania lini i podaniu leków, za dużo z zabiegu nie pamiętam ponieważ podano mi takie silne leki że 90% operacji przespałem, przebudziłam się na ostatnie 30minut gdzie asystentki wykonywały wszczepianie włosów, po przeszczepie i rozmowie z lekarzem i wmówieniu mi, że będzie super efekt nie mogłem się doczekać końca efektu, cała drogę do domu i cały wieczór przespałem, obudziłem się dopiero rano, nie wiem co to były za leki czy mój organizm był w jakimś szoku ale strasznie dziwne to było... wszystko robiłem według zaleceń, jeździłem na osocze itd., czekałem 2mies 4 ,6,8 i nagle zdałem sobie sprawę, że moje efekty są bardzo słabe, po 12 miesiącach udałem się na wizytę do dr turkowskiego który potwierdził moje obawy, to co wyrosło to już 80%... byłem w szoku ponieważ zostawiłem tu grube pieniądze a moja (fryzura ) jeśli mogę to tak nazwać wyglądała tragicznie.... dodam kilka zdj, a nawet osobiście dr Turkowski zrobił zdjęcia moim telefonem i próbował mi wmówić że "przecież ma Pan włosy " no tak są ale jak to wygląda sami oceńcie XD. Zaproponowano mi operację poprawkową za 15tys zł na już, najlepiej nawet za kilka tygodni, lecz musiałem to wszystko przemyśleć, ponieważ zostawiłem tu 35tys, 5 razy osocze po 800zl i efekty słabe wręcz tragiczne i próbował mnie naciągnąć na kolejny zabieg, w którym nie mam zwrotu kosztów ani żadnej gwarancji....Powiedziałem, że się zastanowię i dam odpowiedz, od tamtej chwili nie dostałem żadnego telefonu od tej kliniki, po prostu zostawili mnie z problemem. Zostawiłem tam pieniądze a to dla nich najważniejsze, ponieważ temu człowiekowi zależy bardziej na kasie niż na zadowolonym pacjencie. Po wielu próbach i komentarzach pod ich postami zostałem zablokowany, na siłę próbowali mnie uciszyć, żebym nie zrobił anty reklamy, tak się nie robi, to jest klinika? Ktoś powinien się za to zabrać, bo jeśli ktoś podejmuje się danej czynności i podpisuje się swoim nazwiskiem pod zabiegiem powinien za to odpowiadać, a nie bezczelnie udawać że nic się nie stało i robić głupiego. Dodam jeszcze że byłem na poprawce w turcji I po 3/4mies wygląda to już dobrze, i mogę ułożyć jakoś włosy,a może tylko nie ja jestem poszkodowany?

inbound3330983015437480895.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Mechula7 napisał:

"przecież ma Pan włosy "

inbound3330983015437480895.jpg

😲

17 minut temu, Pauli889 napisał:

Tak wszyscy go zachwalają, a nie wszyscy są tacy zadowoleni.

Kto go niby tak zachwala po za promocją na yt?

Można zobaczyć jak to wyglądało przed zabiegiem? Nawet jakbyś był cały łysy to rezultat pewnie powinien być zbliżony do @looksmatters przy dobrze wykonanym zabiegu, gdzie np. przód został zrobiony dobrze, tym bardziej, że tu nie było odtwarzanych boków więc 3500 poszło na górę. Powinno być 1/3 głowy gęsto co najmniej...

Linia też nie wygląda na jakoś bardzo agresywnie obniżoną, jeśli taki jest rezultat po 3500 to ile trzeba graftów żeby pokryć całą głowę? 20 000?

Edytowane przez smutny12
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Racjonalny Psycholog" ostatnio mocno polecał otco clinic, ale już widać doskonale że z jego przeszczepu nic nie będzie, chociaż chłop jak na razie szczęśliwy.

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, pacjent0 napisał:

"Racjonalny Psycholog" ostatnio mocno polecał otco clinic, ale już widać doskonale że z jego przeszczepu nic nie będzie, chociaż chłop jak na razie szczęśliwy.

Teraz spojrzałem i faktycznie robił w otco ale nie u Turkowskiego. Wygląda na to że w otco zabiegi wykonuje jeszcze dr. Kret. Wie ktoś coś o nim? Może chłop będzie miał lepszy rezultat niż u Turkowskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Efekt tragiczny jak na niespełna 5mc, nie sądzę aby efekt finalny był zadowalający. Strzelam, że poziom lekarzy podobny.
Mechula7 kto ci wykonywał zabieg, tak na prawdę?

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mu zły komenatrz na znanym lekarzu, to go bardzo zaboli bo ten pseudo lekarz najwiecej zarabia na przeszczepach właśnie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mamy zebranych już sporo osób poszkodowanych po Turkowskim. To znaczy o wiele więcej niż opinia którą można usunąć. A to wszystko dlatego, że mnie perfidnie oszukał za parę złotych i pewnie mojego zabiegu żałuje najbardziej. Niestety za późno na przepraszam.

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wtopiłem pieniądze ale w klinice Osteomed w Krakowie w 2016 podobnie jak kolezka powyzej bylem zdołowany postępem lysienia.Wpisalem w wyszukiwarce wyszla klinika Osteomed zadzwoniłem zaklepalem termin i jak sie potem okazalo pani Szlachcic nie ma bladego pojecia o robieniu przeszczepu wlosow .Przeszczepili mi niby 600 graftow za 7800 czyli graft za 13zl przed zabiegiem wmawiano mi ze efekt bedzie wow oczywiście uwierzyłem bo nie mialem zadnej wiedzy na temat przeszczepów dopóki nie znalazlem tego forum.Na dzien dzisiejszy mam juz ogromna wiedzę i zaluje ze sie tak pospieszyłem..moje łysienie to norwood 4 w kierunku 5 ale tak delikatnie heh od 2015 jestem na finasterydzielylysienie zatrzymalem wydaje mi sie ze od ok psro lat stan sie nie pogarsza.Po wyslaniu swojego stanu do dwóch klinik zaproponowali 4-5tys zeby w jakims stopniu to wygladalo.Najpozniej w styczniu cisnę juz na zabieg .Teraz zostalo tylko wybrać klinike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, smaile napisał:

Ja niestety wtopiłem pieniądze ale w klinice Osteomed w Krakowie w 2016 podobnie jak kolezka powyzej bylem zdołowany postępem lysienia.Wpisalem w wyszukiwarce wyszla klinika Osteomed zadzwoniłem zaklepalem termin i jak sie potem okazalo pani Szlachcic nie ma bladego pojecia o robieniu przeszczepu wlosow .Przeszczepili mi niby 600 graftow za 7800 czyli graft za 13zl przed zabiegiem wmawiano mi ze efekt bedzie wow oczywiście uwierzyłem bo nie mialem zadnej wiedzy na temat przeszczepów dopóki nie znalazlem tego forum.Na dzien dzisiejszy mam juz ogromna wiedzę i zaluje ze sie tak pospieszyłem..moje łysienie to norwood 4 w kierunku 5 ale tak delikatnie heh od 2015 jestem na finasterydzielylysienie zatrzymalem wydaje mi sie ze od ok psro lat stan sie nie pogarsza.Po wyslaniu swojego stanu do dwóch klinik zaproponowali 4-5tys zeby w jakims stopniu to wygladalo.Najpozniej w styczniu cisnę juz na zabieg .Teraz zostalo tylko wybrać klinike

Chyba jedyne co można powiedzieć na obronę takich klinik to to, że agresywnie nie kreują się na ekspertów, nie robią zabiegów znanym ludziom itd. W ot co cały ten marketing w połączeniu z jakością pracy jest największym problemem i powodem wielu rozczarowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potem okazuję się że doktor mimo posiadania lustra i całkiem niezłej linii włosów nie jest do końca swiadomy jak wygląda linia włosów u 99.9% mężczyzn rasy kaukaskiej.

Edytowane przez smutny12
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w turcji, nie będę robił reklamy pośrednika bo dopiero 4 miesiąc się zaczyna, ale jest efekt I widać poprawę. Czekam pełny rok i wtedy mogę oceniać😃 jeszcze przechwale i przestaną rosnąć haha, jeśli chodzi kto robił można się domyśleć popularną firmę polską wybrałem 😃 delikatnie widać jeszcze prześwity ale myślę że przez resztę miesięcy znikną, kwestia też ułożenia i umycia dużo daje, np przetłuszczone będą wydawały się ze jest ich dużo mniej, ja miałem całą górę robioną więc też ciężej uzyskać gęstość po jednym zabiegu,tym bardziej ze w Polsce zmarnowali mi z strefy biorczej dużo graftów, czekam i mam nadzieję ze już nie będę musiał robić zabiegu dogęszczenia 😉inbound805291725398914239.thumb.jpg.5739cab76e36d0f82897adf0710597db.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a masz jakieś zdjęcia przed zabiegiem w Polsce?  Żeby zobaczyć jak to wyglądało zanim był jakikolwiek przeszczep

 

Te zdjęcie z pierwszego postu, to jak rozumiem efekt finalny po 12 miesiącach u Turkowskiego? Co kolejna recenzja, to gorsze rezultaty. Praktycznie oszpecił Cię. 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, looksmatters napisał:

a masz jakieś zdjęcia przed zabiegiem w Polsce?  Żeby zobaczyć jak to wyglądało zanim był jakikolwiek przeszczep

 

Te zdjęcie z pierwszego postu, to jak rozumiem efekt finalny po 12 miesiącach u Turkowskiego? Co kolejna recenzja, to gorsze rezultaty. Praktycznie oszpecił Cię. 

Wyobraź sobie że to tylko osoby które chciały opublikować wątek. Więcej jest takich które nie chcą albo jeszcze nie chcą. Portfolio dr jest bardzo bogate.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie to zastanawia, o co tu chodzi, że w tych polskich klinikach słyszy się o nieudanych zabiegach. Przecież oni nie wymyślili nic nowego, technika jest ta sama a często się słyszy, że komuś przeszczep się nie przyjął. Rozumiem, że może się nie udać raz, dwa ale poszkodowanych co chwilę przybywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że łatwiej jest zrobić dobry marketing niż mieć przeszkolony, stały zespół stale podnoszący kwalifikacje. Na prawdę nie trzeba wiele, żeby reprezentować poziom turecki a nawet do tego daleko polskim klinikom. Druga sprawa to polskie kliniki upodobały sobie system waw fue, czy ja wiem czy on jest taki świetny?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przeszczepu  Turcji, to między innymi  wtym miejscu polecał gość, który prowadzi kanał Podróże Wojownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies zdj przed? Jak miales nw7/6 to oczywiste ze nie pokryjesz calej glowy z 3500 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 15.05.2023 o 21:24, Mechula7 napisał:

Robiłem w turcji, nie będę robił reklamy pośrednika bo dopiero 4 miesiąc się zaczyna, ale jest efekt I widać poprawę.

Nie chodzi o reklamę, myślę, że możesz spokojnie polecić -ewentualnie napisz mi na PW, jestem ciekawe bo sam zastanawiam się czy pod koniec roku czegoś nie zrobić, jeżeli kuracja lekami nie przyniesie efektu. Ile w Turcji miałeś przeszczepionych graftów - czy wszystkie były z potylicy, czy z brody też?

W porównaniu z pierwszym zdjęciem to niebo a ziemia ;)

Edytowane przez przemek89k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...