free web hit counter Skocz do zawartości
pacjent0

Dr Turkowski otco clinic, lista poszkodowanych

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Proszę Admina o przypięcie wątku, gdyż sytuacja jest dosyć wyjątkowa ze względu na liczbę poszkodowanych.
Z racji iż nie każdy chce lub może założyć swój wątek na forum, ponieważ dostajemy sporo zgłoszeń od takich osób, zapraszam tutaj każdego kto czuje się poszkodowany.
Możecie zgłosić się w tym wątku, lub napisać na priv do mnie lub do autorów wątków z relacjami z zabiegu w otco clinic.
W wiadomościach prywatnych przekażemy dalsze instrukcje postępowania.

Edytowane przez pacjent0
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos płaci za usuniecie jej, wiele fikcyjnych kont zglasza daną opinię. Trzeba edytować opinie i wskoczy jako nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadomiłem wszystkich poszkodowanych , z którymi mam kontakt. Wkrótce opinie wrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jazda pisać mu negatywy na znamym lekarzu, tam onie nie zniakją, napiszcie mu nawet z kilku kont to go najabrdziej zaboli , bo ten pedał najwiecej zarabia na przeszczepach, bo 3/4 roboty wykonują asystentki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Prosze o kontakt priv 

Zostalam oszpecona przez dr Turkowskiego. Poszkodowanych po operacji piersi jest jeszcze wiecej

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o info co jest planowane prawnie. 10 miesęcy temu miałem zabieg u Turkowskiego i moja sytuacja jest podobna do innych pacjentów doktora. Efekt absolutnie okropny. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na znany lekarz nie ma sensu wrzucać opinii. Będą usuwane, bo otco płaci sporo kasy za abonament. Na Google tez z łatwością można to usunąć. 
Miałem w otco liposukcje brzucha i dopiero po 2 zabiegach korekcyjnych wyglądam jak człowiek. Totalne beztalencie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, noideaforanick napisał:

na znany lekarz nie ma sensu wrzucać opinii. Będą usuwane, bo otco płaci sporo kasy za abonament. Na Google tez z łatwością można to usunąć. 
Miałem w otco liposukcje brzucha i dopiero po 2 zabiegach korekcyjnych wyglądam jak człowiek. Totalne beztalencie. 

Jak z ciekawości można usunąć komentarz na Google?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, DiegoRomani napisał:

Jak z ciekawości można usunąć komentarz na Google?

Kupujesz taką usługę w sklepie internetowym, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pacjent0 napisał:

Kupujesz taką usługę w sklepie internetowym, serio.

Ciekawe czy google jakoś blokuje możliwość usuwania po pewnej ilości usuniętych komentarzy. Może jakoś sprawdzają czy to boty usuwają, bo ostatnie negatywne opinie o OTCO nie są usunięte. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś faktycznie za to płaci i nie robi tego sam google, bo opinia narusza standardy, to usunięcie jednej opinii jest dosyć drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale słuchajcie, ja wam każe pisać złe opinie nie na google, chociaż też tam warto, ale przede wszystkim na znanylekarz bo tam go to najbardziej zaboli i tam zle opinie nie znikaja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wstydu ten partacz z ot co, u mnie ma dożywotnie negatywne opinie na google, mam nadzieję że wybije komuś z głowy wizytę u tych oszustów...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten turkowski to juz nie tylko podobno włosy zniszczył ale jeszcze piersi wielu osobą z tego co wiem 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wpadłem na genialny pomysł jak temu partaczowi troszkę zaszkodzić,

warto otwrzyć na instagramie konto Piotr Turkowski - nieudane operacje

I tam wklejać zdjecia z zabiegów które spierdolił

On chce byc gwiazdą i ma się za nią, lecz niestety jak zwykłym średniakiem który zachowuje sie jak gimnazjalista

i Warto tam dodawac zdjecia i opisywać swoje historie

Wtedy nieżle mu cisnienie wzrosnie jak zoabcyz xDDDDDDDD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma chłop shadowbana na instagramie więc mogło by się przyjąć, ale nie do końca jest to zgodne z prawem i nie chcemy w ten sposób działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Kebab napisał:

a ten turkowski to juz nie tylko podobno włosy zniszczył ale jeszcze piersi wielu osobą z tego co wiem 

Słyszałem o tym, są grupy na fb o operacjach plastycznych i zgadnijcie czy pan doktor jest tam polecany czy nie.

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serwisie znany lekarz nie spodobało mi się kilka ostatnich opinii, postanowiłem skorzystać ze swojego prawa do ich zgłoszenia aby dowiedzieć się co sądzi o tym moderator serwisu.
3/5 zgłoszonych
 

zl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widać od razu że te opinie są kupowane, bo każdy kto miał przeszczep wie co tam sie odpierdala

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedna opinia dodana przez panią dermatolog pracującą w otco, druga przez panią kosmetolog, a jak że by inaczej pracującą w otco.
Obie panie jak mniemam nie miały wykonywanego przeszczepu włosów.
Jeśli mamy tu dziewczyny, możecie dołączyć do grupy "Operacje plastyczne" na FB, grube rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

opii.jpg

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr Katarzyna Osipowicz to partnerka (chyba nawet żona, nie wiem) Piotra Turkowskiego ...

Ten screen mógłby stać się viralowy. Oni na serio kpią sobie z klientów, smarując takie recenzje.

Tak btw, kiedyś byłem u Turkowskiego w klinice na konsultacji do drugiego przeszczepu, bo Gimper go tak zachwalał. Chciałem, żeby ktoś obiektywnie ocenił przeszczep po Przybylskim (nieudany, około 50% survial rate + shock loss). Turkowski powiedział, że nie zajmuje się takimi ocenami (może się kumplują), nalegałem, spytał zbywająco "czego Pan ode mnie oczekuje", obejrzał donor i przód po czym niechętnie rzucił "no dobrą robotę zrobił doktor".

Pokazałem mu topical dutasteryd w żelu i spytałem czy wie kto takie coś umie zrobić, to zrobił sobie fotkę leku i powiedział, że może mi przepisać minoxa w tabletkach, odmówiłem. Na koniec doliczył mi +200zł bo zadawałem "pytania z dziedziny trychologi", nie chciało mi się już z nim kłócić.

Ogólnie, pomijając tą kasę, zrobił na mnie niezbyt dobre wrażenie. Jest coś takiego, że spotyka się człowieka i intuicyjnie nie ma się do niego zaufania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...