free web hit counter Skocz do zawartości
pacjent0

Dr Turkowski otco clinic, lista poszkodowanych

Rekomendowane odpowiedzi

Pacejnt0 jestem z Ciebie dumny, gdyby kazdy tak podchodził do sprawy, to ten frajer by sie lepiej starał przy zabiegach, a nie wziasc hajs i uciec

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :D, mam dla Was prawdziwą perełkę XD. Monika zrobiła sobie nos, potem włoski u Turdkowskiego a na końcu dała 1 gwiazdkę BHR bo pewnie jej zepsuli włosy XD hahaha.
Tak trzymajcie, jechać z oszustem.

xd2png.thumb.png.927601178c394d5c16e6863250bb1f19.png

xd.png.2b6102fbf7d7c9972882644c9d68d08d.png

xd3.png.b89c40cb13ef947ba2a352eee960cfc1.png
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem nawet dlaczego 😅 Bo to forum stoi na serwerach BHR. Zapewne Turkowski jest wkurzony na to, że jadą po nim na tym forum.  Ciekawe czy prosił o usuwanie tematów o sobie XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było. Bisanga zaorał donor i nic nie wyrosło, Turdkowski zrobił przeszczep za darmo i wyrosło 97%

Prędzej uwierzyłbym (choć wiadomo, że opinia jest kupiona), że Bisanga nie zgodził się na przeszczep przy łysieniu rozlanym u kobiety, a Turdkowski przytulił ten hajs bez zastanowienia 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, KanielOutis napisał:

Cześć wszystkim :D, mam dla Was prawdziwą perełkę XD. Monika zrobiła sobie nos, potem włoski u Turdkowskiego a na końcu dała 1 gwiazdkę BHR bo pewnie jej zepsuli włosy XD hahaha.
Tak trzymajcie, jechać z oszustem.

xd2png.thumb.png.927601178c394d5c16e6863250bb1f19.png

xd.png.2b6102fbf7d7c9972882644c9d68d08d.png

xd3.png.b89c40cb13ef947ba2a352eee960cfc1.png
 

ale dno, żenada 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga zgłosiła się do nas stacja telewizyjna która chce zrobić reportaż o nieudanych zabiegach oraz SŁAWNEJ LIPOSUKCJI w tej klinice, zapraszamy do kontaktu ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...