free web hit counter Skocz do zawartości
thebestciak

Zabieg przeszczepu włosów. Koniec maja 2023. Klinika Jack Strong Hair

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,  

Aktualnie 28 Lat. Łysienie zaczęło się u mnie jakieś 9 lat temu. Najbardziej cierpi korona głowy( zdjęcia w poście). Jeśli chodzi o wcierkj, zabiegi przez tem okres wypróbowałem wszystko. Łącznie zabieg z komórkami macierzystymi (regenera aktiva). Zobaczyłem ze od 2-3 lat łysienie jakby wyhamowało. Ostatecznie podjąłem decyzje i zdecydowałem się na przeszczep włosów ( głównie zależy mi na tyle głowy). 
Pod koniec maja lecę do Turcji do kliniki JSH. Wstępna wycena graftow około 5 tysięcy. 
Mam wiele obaw ale tez już mam brak pomysłów  na odrost włosów na koronie. Leki typu blokiery tez przyjmowałem ale musiałem odstawić (przerost gruczołu sutkowego- tworzyła mi sie ginekomastia, która też usunąłem). Tabletki odstawione tez już z 4 lata temu. Po przeszczepie planuje wrócić do tabletek w celu zatrzymania ew dalszego wypadania. 
Obserwując genetykę tj dziadków od strony ojca dziadek brak korony przód ok ( tak jak ja) dziadek od mamy, łysy jak kolano. 
Próba golenia na bardzo krótko tez była ale poprostu się złe się z tym czuje :) 

Był ktoś z Was w tej klinice i miał podobny problem z korona ? Jakie są wasze opinie na temat kliniki. Czytałem tez ze korona jest ciężka do odzyskania. Nie oczekuje dużo, będę się cieszył jak trochę się to zagęści. 
Podsyłam zdjęcia jak wyglada to obecnie. Postaram się relacjonować cały proces i mam nadzieje na jakiś efekt.
Podsyłam również jak wyglada moj donor. 
Zdjęcia w świetle dziennym. Przy mocnym świetle wyglada to wgl mnie gorzej. 
Wiadomo ze ludzie maja gorsze problemy, ale postanowiłem ze się nie poddam tak łatwo :D

4B70FD56-47B4-4FBC-84E6-7FBCAC8DE042.png

4FA321F0-20A4-4AF3-8654-FE136FEEEA15.png

5639C4A6-3440-429D-B6B0-9F980DBC2398.png

14BDAD00-8211-4E49-BA03-4CBD5D6102FB.png

5CA484A7-4872-4F32-B940-380A37DEAFE8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam ten problem- korona + przerzedzona góra. 

5k graftów to nie za dużo? na anglojęzycznych forach czytałem że niepowinno się przeszczepiać tylw graftów podczas jednego zabiegu.

Czekam na Twoją relację i trzymam kciuki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaleca się więcej niż 3k naraz, gdyż donor i strefa biorcza gorzej reagują, i generalnie lekarze zalecają rozbicie takich zabiegów na dwa mniejsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak zdecydują. Postaram się dać szczera relacje po zabiegu i w trakcje dochodzenia do normalności. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, thebestciak napisał:

Zobaczymy jak zdecydują. Postaram się dać szczera relacje po zabiegu i w trakcje dochodzenia do normalności. 
 

Jeśli naprawdę chcesz tam lecieć, to chociaż nie rób 5 k graftów podczas jednego zabiegu. Zrób sobie przód, pewnie to będzie coś w granicach 2,3-3k graftów,  koronę zrobisz za pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jsh wzieli 6200 graftow  i nie mam zaoranego donoru przy krotkich czy dluchid dalej wyglada dobrze, ale tu musisz sam ocenic jakiej jakosci masz np. Bodzixowi zaorali donor mimo ze widzieli ze ma zlej jakosci donor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogl przy 8 miesiacu juz wyglada to lepiej u mnie przod wyglada nawet spoko mimo ze wczesniej narzekalem, czubek jak umyje wlosy i wyschna to wyglada okej nieporownywalnie lepiej niz wczesniej ale jednak jest rzadszy niz przod i srodek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
31 minut temu, arkadiusz098 napisał:

Ogl przy 8 miesiacu juz wyglada to lepiej u mnie przod wyglada nawet spoko mimo ze wczesniej narzekalem, czubek jak umyje wlosy i wyschna to wyglada okej nieporownywalnie lepiej niz wczesniej ale jednak jest rzadszy niz przod i srodek. 

Wszystko rozumiem. Mi najbardziej zależy na koronie wiec nawet jak będę z nimi rozmawiał to wole teraz robic koronę ew potem przód. Jak ocenić mam sobie donor. Mam takie zdjęcia gdzie byłem ścięty bardzo krótko jakiś czas temu. Dorzucam do tematu. 

 

79907B99-86DC-436E-B833-5ACE60FFF642.png

82DA8C42-CCD1-4501-94F8-EC01E6AC5AA6.png

F3977C11-EFFC-4F0D-AE7E-ABC271A66751.png

E02A4FDC-5A27-4503-B03A-DBB3E1B7C509.png

DDAA0658-5E81-4DC0-99F7-775CBDB2D1BF.png

Edytowane przez thebestciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja się zapisałem właśnie na konsultację do Dr Zareva. Termin styczeń 2026 🤣

Czyli przeszczep u niego najwcześniej w 2027 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, arkadiusz098 napisał:

Mi jsh wzieli 6200 graftow  i nie mam zaoranego donoru przy krotkich czy dluchid dalej wyglada dobrze, ale tu musisz sam ocenic jakiej jakosci masz np. Bodzixowi zaorali donor mimo ze widzieli ze ma zlej jakosci donor. 

Może nie wzięli 6000, kto ich tam wie. Wypisywali to chociaż na jakiejś tablicy? 

A może masz po prostu gigaDonor. 

Będziesz wstawiał jakąś relację? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, looksmatters napisał:

A ja się zapisałem właśnie na konsultację do Dr Zareva. Termin styczeń 2026 🤣

Czyli przeszczep u niego najwcześniej w 2027 

Rozumiem ze jesteś ich niezadowolonym klientem ? I robisz poprawkę ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, thebestciak napisał:

Rozumiem ze jesteś ich niezadowolonym klientem ? I robisz poprawkę ? 

Ja jestem klientem Eugenix, klinika z Indii, masz moją relację na forum. Na pewno jestem zadowolony z gęstości, z wysokiego % odrostu, z kątów sadzenia, rozdzielania włosów na pojedyncze pod mikroskopem, niezaorania donoru itd. Nie do końca jestem zadowolony z planowania, gdyż ze względu na pominięcie obszaru lateral humps i midscalp, jestem zmuszony zaczesywać włosy do tyłu. 

 

Dr Zarev natomiast ma klinikę w Bułgarii i jest słynny ze swoich przeszczepów na ponad 10000 graftów. Prowadzi też bardzo szczegółowe konsultacje, które trwają 2-3 godziny. 

https://www.hairtransplantation.bg/index.php/en/results

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, looksmatters napisał:

Ja jestem klientem Eugenix, klinika z Indii, masz moją relację na forum. Na pewno jestem zadowolony z gęstości, z wysokiego % odrostu, z kątów sadzenia, rozdzielania włosów na pojedyncze pod mikroskopem, niezaorania donoru itd. Nie do końca jestem zadowolony z planowania, gdyż ze względu na pominięcie obszaru lateral humps i midscalp, jestem zmuszony zaczesywać włosy do tyłu. 

 

Dr Zarev natomiast ma klinikę w Bułgarii i jest słynny ze swoich przeszczepów na ponad 10000 graftów. Prowadzi też bardzo szczegółowe konsultacje, które trwają 2-3 godziny. 

https://www.hairtransplantation.bg/index.php/en/results

 

 

Rozumiem. Zastanawiam się skąd takie uprzedzenie przed JSH. Wszędzie są jakieś pomyłki i istnieje ryzyku niepowodzenia zabiegu, ale tez dziękuje za Twoja opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, looksmatters napisał:

Może nie wzięli 6000, kto ich tam wie. Wypisywali to chociaż na jakiejś tablicy? 

A może masz po prostu gigaDonor. 

Będziesz wstawiał jakąś relację? 

Pewnie wstawie jak sie zbiore do tego xd, co do tego ile pobrali to tez sie zastanawiam czy rzeczywiscie tyle ale te 5 tys graftow raczej powinno wyjsc mimo wszystko, ogólnie po samym zabiegu donor tragicznie wygladal rzadki itp, ale po 6 miesiacu wlasciewie nic nie widac i ludzie ktorym kowilem o przeszczepie nie zauwazili zeby boki i tyl byly zorane, teraz przy 8 miesiacu wyglada to lepiej o wiele niz wczesniej a pisalem i narzekalem, i najlepiej ze im dluzsze wlosy na donorze tym mniej widac ze sa rzadkie ale ja tez je scinam u barbera od 5 mm cieniujac wzwyż. Na tem moment napewno powtorzyl bym zabieg bo obiektywnie wyglada o wiele lepiej niz przed bez zaczesek po wyschnieciu wlosow nie widac przeswitow itp, czubek jest rzadszy ale i tak wyglada o wiele lepiej i po nalozeniu pomady wlasciwe nie widac tam lysienia, ale do idealu brakuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, looksmatters napisał:

Ja jestem klientem Eugenix, klinika z Indii, masz moją relację na forum. Na pewno jestem zadowolony z gęstości, z wysokiego % odrostu, z kątów sadzenia, rozdzielania włosów na pojedyncze pod mikroskopem, niezaorania donoru itd. Nie do końca jestem zadowolony z planowania, gdyż ze względu na pominięcie obszaru lateral humps i midscalp, jestem zmuszony zaczesywać włosy do tyłu. 

 

Dr Zarev natomiast ma klinikę w Bułgarii i jest słynny ze swoich przeszczepów na ponad 10000 graftów. Prowadzi też bardzo szczegółowe konsultacje, które trwają 2-3 godziny. 

https://www.hairtransplantation.bg/index.php/en/results

 

 

A uwierz mi ze donor sprawdzalem pod kazdym mozliwym światłem i kątem xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiec 8 miesiecy po uważam ze jhs jest dobra budzetowa opcja jesli masz srednio postepujace lysienie, jestes na minoxie finasterydzie, lub topical finie badz ru, to ta opcja jest okej no i jesli masz mocny donor, bo jesli jak bodzix to jhs odpada bo rozwala ci donor 

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, thebestciak napisał:

Rozumiem. Zastanawiam się skąd takie uprzedzenie przed JSH. Wszędzie są jakieś pomyłki i istnieje ryzyku niepowodzenia zabiegu, ale tez dziękuje za Twoja opinie

Widziałem się z klientem JSH na żywo, widziałem jego zaorany donor i takie "pomyłki" nie zdarzają się wszędzie. Zresztą sam możesz do niego napisać, zapytać czy poleca JSH i poczytać jego wątek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolor wlosow mo, to cos z pograncza brazowego i ciemny blond, przyczym  przewaznie wygladaj na ciemne ale zalezy od swiatla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, arkadiusz098 napisał:

 i jesli masz mocny donor, bo jesli jak bodzix to jhs odpada bo rozwala ci donor 

ale skąd przeciętny klient ma wiedzieć czy ma mocny donor czy "jak bodzix', skoro nawet JSH tego nie wie. 

Dla mnie JSH to ruletka, a ja nie jestem hazardzistą 😅

Zresztą linię włosów też mu zrobili niezgodnie ze sztuką. W teorii niektóre grafty z linii nadają się do usunięcia. 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...