free web hit counter Skocz do zawartości
thebestciak

Zabieg przeszczepu włosów. Koniec maja 2023. Klinika Jack Strong Hair

Rekomendowane odpowiedzi

Masz moj jeden bok pod fleszem, ale racja jhs to ruletka i sam sie balem jak to bedzie, jak bym mial wiecej hajsu to bym wolal zrobic dwa zabiegi z przerwami. 

IMG_20230519_183810.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, looksmatters napisał:

ale skąd przeciętny klient ma wiedzieć czy ma mocny donor czy "jak bodzix', skoro nawet JSH tego nie wie. 

Dla mnie JSH to ruletka, a ja nie jestem hazardzistą 😅

Zresztą linię włosów też mu zrobili niezgodnie ze sztuką. W teorii niektóre grafty z linii nadają się do usunięcia. 

Mi zrobili za moja stara linia wiec wyglada to naturalnie i yeraz odroslo sporo moich starych wlosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, looksmatters napisał:

ale skąd przeciętny klient ma wiedzieć czy ma mocny donor czy "jak bodzix', skoro nawet JSH tego nie wie. 

Dla mnie JSH to ruletka, a ja nie jestem hazardzistą 😅

Zresztą linię włosów też mu zrobili niezgodnie ze sztuką. W teorii niektóre grafty z linii nadają się do usunięcia. 

Masz racje jhs to ruletka, mi zrobili za moja stara linia i wyglada to naturalnie teraz przy 8 miesiacu i pytalem znajomych zeby sie przygladali i ocenili xd mowia ze wyglada normalnie, jhs to dobra opcja jesli masz srednio zawansowane lysienie bedac na finasterydzie, ru lub topical finie, minoxie, i majac dobry donor, tutaj moj donor po, i gora i przod, 

IMG_20230519_184203.jpg

IMG_20230519_183810.jpg

IMG_20230519_184135.jpg

IMG_20230519_184841.jpg

IMG_20230519_184746.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwojnie wyslalem zdjecia bo myslalem ze sie wczesniej nie wgraly

17 minut temu, looksmatters napisał:

ale skąd przeciętny klient ma wiedzieć czy ma mocny donor czy "jak bodzix', skoro nawet JSH tego nie wie. 

Dla mnie JSH to ruletka, a ja nie jestem hazardzistą 😅

Zresztą linię włosów też mu zrobili niezgodnie ze sztuką. W teorii niektóre grafty z linii nadają się do usunięcia. 

Masz racje jhs to ruletka, mi zrobili za moja stara linia i wyglada to naturalnie teraz przy 8 miesiacu i pytalem znajomych zeby sie przygladali i ocenili xd mowia ze wyglada normalnie, jhs to dobra opcja jesli masz srednio zawansowane lysienie bedac na finasterydzie, ru lub topical finie, minoxie, i majac dobry donor, tutaj moj donor po, i gora i przod, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, looksmatters napisał:

Troszkę te zdjęcia mało fachowe, żeby cokolwiek powiedzieć 😂

Zrobie lepsze jutro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, looksmatters napisał:

Troszkę te zdjęcia mało fachowe, żeby cokolwiek powiedzieć 😂

Aczkolwiek uwierz mi ze nie koloryzuje rzeczywistosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, looksmatters napisał:

Spoko, najlepiej wrzuć before/after, żeby był pełen obraz

Jutro zrobie zdjecia before, after a tutaj donor po zabiegu 8 miesiecy, sydaje mi sie ze jednak nie ozarty

IMG_20230519_193124.jpg

IMG_20230519_193110.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, looksmatters napisał:

ale skąd przeciętny klient ma wiedzieć czy ma mocny donor czy "jak bodzix', skoro nawet JSH tego nie wie. 

Dla mnie JSH to ruletka, a ja nie jestem hazardzistą 😅

Zresztą linię włosów też mu zrobili niezgodnie ze sztuką. W teorii niektóre grafty z linii nadają się do usunięcia. 

Masz racje jhs to ruletka, mi zrobili za moja stara linia i wyglada to naturalnie teraz przy 8 miesiacu i pytalem znajomych zeby sie przygladali i ocenili xd mowia ze wyglada normalnie, jhs to dobra opcja jesli masz srednio zawansowane lysienie bedac na finasterydzie, ru lub topical finie, minoxie, i majac dobry donor, tutaj moj donor po, i gora i przod, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na kompie zdjecia z przed przeszczepu jakie wyslalem na konsultacje jak jutro dam rade to zalacze max w niedziele, ju od dawna planowalem swoj watek, pozdro looksmatters 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, arkadiusz098 napisał:

Mam na kompie zdjecia z przed przeszczepu jakie wyslalem na konsultacje jak jutro dam rade to zalacze max w niedziele, ju od dawna planowalem swoj watek, pozdro looksmatters 

Dorzuć jak możesz jak było przed zaraz po itp. Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, thebestciak napisał:

Dorzuć jak możesz jak było przed zaraz po itp. Dzięki 

W niedziele zrobie swoj wątek. Acz widzisz ze donor wyglada okej, ale z jhs zaryzykowalem, lepiej jak bys wrzucl zdjecia z dluzszymi wlosami na donorze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, arkadiusz098 napisał:

W niedziele zrobie swoj wątek. Acz widzisz ze donor wyglada okej, ale z jhs zaryzykowalem, lepiej jak bys wrzucl zdjecia z dluzszymi wlosami na donorze. 

Podrzucam 00BEE097-3B0F-4773-B266-F52BE4F38E29.thumb.png.296ba428102aac7448b2eba338462bfd.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, thebestciak napisał:

Podrzucam 00BEE097-3B0F-4773-B266-F52BE4F38E29.thumb.png.296ba428102aac7448b2eba338462bfd.png

Wydaje mi sie ze wyglada to podobnie jak u mnie, ale wrzuce swoj watek to zobaczysz, acz jak jechalem do jhs to sie balem ze donor bedzie jak u bodzixa ale mimo wysztko dalej zostal gesty a pamietaj ja jestem typem z internetu nie ekspertem, proponowal bym ci powysylac zdjecia do dobrych klinik typu bisanga (pewnie źle to pisze) albo do astepool (pewnie tez zle pisze xd) we aroclawiu albo warszawie mozna miec konsultacje, zeby ci zbadali donor. 

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, arkadiusz098 napisał:

Wydaje mi sie ze wyglada to podobnie jak u mnie, ale wrzuce swoj watek to zobaczysz, acz jak jechalem do jhs to sie balem ze donor bedzie jak u bodzixa ale mimo wysztko dalej zostal gesty e pamietaj ja jestem tyoem z internetu nie rkspertem, proponowal bym ci powysylac zdjecia do dobrych klinik typu bisanga (pewnie zle to pisze) albo do astepool (pewnie tez zle pisze xd) we aroclawiu albo warszawie zeby ci zbadali donor. 

Wrzuć na szybko jak wyglądała u Cb łysina ? Jakie obszary itp dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, arkadiusz098 napisał:

Jutro zrobie zdjecia before, after a tutaj donor po zabiegu 8 miesiecy, sydaje mi sie ze jednak nie ozarty

IMG_20230519_193124.jpg

IMG_20230519_193110.jpg

Bo szczerze masz to zdjecie pod fleszem i czy bys powiedzial ze tu jes ozarty donor? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, thebestciak napisał:

Wrzuć na szybko jak wyglądała u Cb łysina ? Jakie obszary itp dzięki 

W niedziele wrzuce, ale naprawde ujowo to wygladalo xd w pprownaniu co wrzucilem, zdjecia z tele teraz robilem a z lysienia mam na kompie a musial bym odpalic a nie chce mia ie bo gram na ps5 xd na niedziele zrobie swoj watek i uporzadkuje wystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie tez czy jestes na finasterydzie(doustnie)lub (topical) albo RU plus minoxidil i nizoral do tego bo to jest postawa

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, arkadiusz098 napisał:

Pytanie tez czy jestes na finasterydzie(doustnie)lub (topical) albo RU plus minoxidil i nizoral do tego bo to jest postawa

Nie nie jestem. Planuje tak jak pisałem wrócić. Minoxidil 5 procent. Ogólnie jesteś chyba zadowolony ? 
czekam na wątek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, thebestciak napisał:

Nie nie jestem. Planuje tak jak pisałem wrócić. Minoxidil 5 procent. Ogólnie jesteś chyba zadowolony ? 
czekam na wątek 

Jestem zadowolony odpisalm ci na priv dluga wiadomosc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...