free web hit counter Skocz do zawartości
thebestciak

Zabieg przeszczepu włosów. Koniec maja 2023. Klinika Jack Strong Hair

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Antyandrogens napisał:

Donor wygląda dobrze ale wydaje się, że masz retrograde alopecia?

W sensie łysienie plackowate ? Jeśli chodzi o ten rodzaj łysienia to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem 2 dni po zabiegu. Ilość graftow 4700. Jeśli chodzi o obsługę i organizacje to wszystko ok. Brak zastrzeżeń. Wstawiam zdjęcia z przed zabiegu i dwa dni po. Dodam od razu ze przód był zagęszczony. Linia taka jak była. Kontroluje ją od 2-3 lat i na szczęście się nie cofa. Łysienie typowo od korony. Liczę się z drugim przeszczepem. Na kontroli pytałem się o możliwość przeszczepu za kilka lat ( grafty jeszcze istniejące plus broda). Podsyłam zdjęcia. Postaram się czasem coś wrzucić. 

IMG_2835.jpeg

IMG_2834.png

IMG_2832.png

IMG_2831.png

IMG_2830.png

IMG_2829.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek minie 2 mc od zabiegu. Poniżej podsyłam zdjęcia stanu aktualnego. Włosy wypadły. Prawa strona jest bardziej czerwona i tam tez większe prześwity na donorze. Przód zobaczymy jak zacznie odrastać i czy z prawej strony nie za mocno obniżyli mi linie (koło zakola- pieprzyk). 

IMG_6721.jpeg

IMG_6722.jpeg

IMG_6723.jpeg

IMG_6725.jpeg

IMG_6727.jpeg

IMG_6728.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś mija około 3,5 mc od zabiegu. Wstawiam porównanie z podobnej perspektywy. Coś powoli się zagęszcza. Korona tez jest podobno słabo ukrwiona i wolnej rosną włosy. Czuje pod opuszkami palców jak dotykam ze mam takie delikatne jeszcze włoski może one tez się wzmocnią. 
Strefa dawcza  tez już wraca do normalnego koloru. 
Miłego :)

E04C8B6E-94F7-4CBE-BD3D-303AE44F4FEB.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...