free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!  coraz bardziej przeszczep włosów spędza mi sen z oczu, zastanawiam się między tytułowymi Feridunim a BHR u Dr Bisagni. Ceny u obydwu lekarzy są identyczne -5euro!!! za graft, bardzo drogo, ale jeśli są najlepsi to jestem w stanie zebrać takie pieniądze. Czy to są naprawde bezkonkurencyjne kliniki czy w tej cenie bądz niższej można znaleść kogos lepszego/na takim samym poziomie? Czy ewentualnie ktoś z forum  miał przeszczep u jednego z nich i miał mizerne efekty a opinie o nich to kwestia genialnego marketingu? Biore pod uwage każdy scenariusz, i nie wiem na ile można zaufać zamieszczanym filmikom pokazowym na YT gdzie wybierane są najbardziej udane zabiegi...  Słyszałem tez o Dr Couto , ale tam 2 lata na samą konsultacje trzeba oczekiwać w porownaniu do kilku miesiecy na zabieg w BHR.

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie opinie oraz ewentualne zdjecia waszych zabiegów u Feriduniego bądź Bisagni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na rezultaty to są na bardzo podobnym poziomie. Przeglądając HRN większość ich rezultatów jest dobra lub bardzo dobra, ale jak każdy lekarz zdarzają się przypadki słabszego odrostu jak się zagłębisz. Nigdzie nie ma 100% gwarancji. Wydaje mi się że nie ma większego znaczenia kogo wybierzesz. Popatrz na rezultaty ludzi o podobnych włosach i ubytku i zdecyduj się co ci się bardziej podoba. Plusem BHR jest możliwość załatwienia wszystkiego przez polskiego konsultanta i trochę szybsze terminy (ale to powinno mieć najmniejszy wpływ na wybór). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze możesz się przyjrzeć takim nazwiskom jak  Dr Pekiner, Dr Bruno Ferreira, Dr Bruno Pinto. 

Pekiner będzie chyba najbardziej korzystny finansowo, jednak czekanie na zabieg to pewnie co najmniej rok obecnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bisanga i Feriduni są renomowanymi lekarzami z ugruntowaną opinią. Myślę, że mają komfort wyboru pacjentów i nie biorą każdego jak leci. Stąd pewnie też duża liczba udanych przeszczepów bo zakwalifikowani pacjenci dysponują odpowiednim donorem.

Prowadzą biznes w nieco inny sposób. Bisanga z innymi lekarzami, cena przeszczepu zależy od wyboru lekarza operującego. Feriduni to manufakturka, maksimum dwa zabiegi w ciągu dnia wykonywane personalnie tylko przez niego (jeden zabieg większy, drugi mniejszy) i to tylko cztery dni w tygodniu. 

Bisanga ma polskiego konsultanta, przyjeżdża czasem do Polski na osobiste konsultacje więc zależy mu na aktywnym pozyskiwaniu pacjentów z naszego regionu chociaż nie jest to nagabywanie znane rodem z Turcji. Raczej rzeczowe rozmowy. Feriduni celuje w pacjentów z Europy Zachodniej i w zasadzie nie prowadzi działalności marketingowej zakrojonej na szeroką skalę. 

Biorąc pod uwagę tylko te suche fakty można stwierdzić, że to Feriduni jest nieco lepszy bo pozyskuje pacjentów jedynie pozytywnymi opiniami. Ale tak jak zaznaczyłem wcześniej, może być to spowodowane innym modelem biznesowym i zamierzonym, mniejszym przerobem ludzi podczas gdy Bisanga próbuje rozwinąć swoją klinikę i szuka rynków.

Najlepiej się z nimi obydwoma skontaktować i podjąć decyzję na podstawie własnych odczuć i spostrzeżeń.
 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.05.2023 o 00:54, looksmatters napisał:

Jeszcze możesz się przyjrzeć takim nazwiskom jak  Dr Pekiner, Dr Bruno Ferreira, Dr Bruno Pinto. 

Pekiner będzie chyba najbardziej korzystny finansowo, jednak czekanie na zabieg to pewnie co najmniej rok obecnie. 

Pytanie czy to jest ta sama półka co Feriduni i Bisagna czy mimo wszystko bliżej do turcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, faketaxidriver napisał:

Pytanie czy to jest ta sama półka co Feriduni i Bisagna czy mimo wszystko bliżej do turcji?

Pekiner to jak dla mnie TOP1 w Turcji. Nie porównywałbym go w ogóle z tanimi tureckimi klinikami. 

 

https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/59271-dr-pekiner-1805-grafts-feb-1-2021

 

https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/67632-dr-kaan-pekiner-1906-grafts-260123-270123

 

https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/66428-dr-pekiner-3305-grafts-fue-101922

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, looksmatters napisał:

Jeszcze można zainteresować się dr. Keserem który osiąga dość podobne rezultaty. Chociaż linie trochę mniej mi się podobają ale poziom dość podobny. Z tego co wiem dr Keser również przeszczepia po ok 600-800 graftów dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze zobaczyć dr Bicer. Ja wybieram się do niej w styczniu. Termin to jakiś rok czekania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, DzikusDzik napisał:

Możesz jeszcze zobaczyć dr Bicer. Ja wybieram się do niej w styczniu. Termin to jakiś rok czekania. 

Jaka cena na teraz u dr. Bicer? Dalej 2.5 euro za graft? Też mam ją w planach. Mógłbyś napisać więcej jak wygląda u niej analiza/ ocena online i jak się na taką konsultację zapisać? Najbliższy wolny termin ma faktycznie za rok? Co jest w tej cenie 2,5 euro? Hotel napewno we własnym zakresie, ale może coś innego jeszcze proponują.

A myślałeś o innej klinice w podobnych pieniądzach? Jakie inne opcje rozważałeś?

Edytowane przez Hairnotic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Hairnotic napisał:

Jaka cena na teraz u dr. Bicer? Dalej 2.5 euro za graft? Też mam ją w planach. Mógłbyś napisać więcej jak wygląda u niej analiza/ ocena online i jak się na taką konsultację zapisać? Najbliższy wolny termin ma faktycznie za rok? Co jest w tej cenie 2,5 euro? Hotel napewno we własnym zakresie, ale może coś innego jeszcze proponują.

A myślałeś o innej klinice w podobnych pieniądzach? Jakie inne opcje rozważałeś?

Na moment jak ja rezerwowałem to taka cena obowiązywała. Czy coś się od tej pory zmieniło, tego nie wiem. Mój zabieg ma kosztować 8k euro. 
Wszystko odbywało się przez whatsup z przedstawicielem kliniki, po angielsku. Dostałem cały dokument z ewaluacją mojego przypadku i mniej więcej opisane co i jak. Za hotel coś tam trzeba dopłacić, oni przedstawiają jakieś dwie opcję do wyboru. Nie pamiętam teraz jakie były ceny. Generalnie w cenie masz zabieg i przejazdy. Jutro zajrzę do tej oferty to mogę w szczegółach opisać bo może coś pomieszałem.

Rozważałem inne kliniki, ale żadna albo mnie do siebie nie przekonała albo ich propozycje były dalekie od tego co chce. U dr Bicer było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, DzikusDzik napisał:

Na moment jak ja rezerwowałem to taka cena obowiązywała. Czy coś się od tej pory zmieniło, tego nie wiem. Mój zabieg ma kosztować 8k euro. 
Wszystko odbywało się przez whatsup z przedstawicielem kliniki, po angielsku. Dostałem cały dokument z ewaluacją mojego przypadku i mniej więcej opisane co i jak. Za hotel coś tam trzeba dopłacić, oni przedstawiają jakieś dwie opcję do wyboru. Nie pamiętam teraz jakie były ceny. Generalnie w cenie masz zabieg i przejazdy. Jutro zajrzę do tej oferty to mogę w szczegółach opisać bo może coś pomieszałem.

Rozważałem inne kliniki, ale żadna albo mnie do siebie nie przekonała albo ich propozycje były dalekie od tego co chce. U dr Bicer było ok.

Dzięki, jak możesz to poproszę więcej szczegółów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...