free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Omijać szerokim łukiem? W zasadzie na forum jest tylko 1 klinika która oferuje cenę za operację i jej wyniki regularnie się bronią. Z twardym budżetem 15 000 to chyba tylko aestepool. Ale nie rozumiem czemu oszczędzać. Lepiej uzbierać pieniądze i mieć większą szansę na dobry efekt niż zmarnować sobie donor za kilka tyś pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, smutny12 napisał:

 W zasadzie na forum jest tylko 1 klinika która oferuje cenę za operację i jej wyniki regularnie się bronią. Z twardym budżetem 15 000 to chyba tylko aestepool.

Ja bym tam nie pojechał. 

 

Donor przeorany

https://pokonajlysienie.com/topic/4389-przeszczep-aestepool-dr-altan/

 

Grafty wielowłosowe w linii

https://pokonajlysienie.com/topic/4362-przeszczep-włosów-aestepool-clinic-22102022/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, looksmatters napisał:

Jak ma 4000 graftów to nie wygląda tak źle. Niektórzy mają naturalnie gęstość 70 i mały obszar i co wtedy. Nawet Zarev nie wyczaruje więcej niż te 6k graftów i będzie to widać bo gęstość będzie 30. To zwykła matematyka. Ciężko powiedzieć jak to byłu u autora wątku bo mało kto mierzy gęstość donoru po/przed.

Co do graftów wielowłosowych to zdarzają się w najlepszych klinikach ale przy dobrej gęstości i stosunku 95-5% tego nawet nie widać. Nawet jak graft jest sprawdzany pod mikroskopem to może się zdarzyć że 1 włos był w stanie spoczynku. Gorzej jak na zdjeciach pooperacyjnych widać już że wszczepiono wielowłosowe. Co do samego wątku to ciężko oceniać ten efekt po 4 miesiącach. Dajmy trochę czasu niech włosy dojrzeją. Myślę że to jest jasne że tutaj za takie pieniądze nikt nie sprawdza każdego graftu 3 razy przed wszczepieniem i nie będzie to naturalność na poziomie Feriduniego czy innego Ferreiry. 

Jasne jak ktoś chce mieć najwyższą jakość to nie powinien tam jechać, ale jeszcze nie widziałem u nich prawdziwej wtopy a przeszukałem całe forum i hrn a w zasadzie każdy lekarz ma jakiś gorszy rezultat. Myślę że jak ktoś koniecznie chce zrobić te 3-4k graftów w mocnym budżecie to powinien rozważyć ich albo uzbieranie większej kwoty. Też nie każdy jest perfekcjonistą, większość ludzi nawet nie dostrzega kilka włosów wielowłosowych w linii, natomiast typowy efekt lalki widac na pierwszy rzut oka.

Screenshot_20230530-165651_Reddit.thumb.jpg.d5c75f74c97a0b083ef536d4dce4e92a.jpg

Tutaj mimo dobrej gęstości linia wygląda tragicznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, looksmatters napisał:

 

Ze wszystkich ostatnich tematów (poza jednym wyjątkiem) na forum tylko od ciapaków hindusów z Eugenix widziałem przeorany donor.

Ten donor po 4000 wygląda dobrze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Joe.Tillman napisał:

 

Ze wszystkich ostatnich tematów (poza jednym wyjątkiem) na forum tylko od ciapaków hindusów z Eugenix widziałem przeorany donor.

Ten donor po 4000 wygląda dobrze. 

Nie widzisz tych prześwitów po bokach? 

 

Hindusy robiły przeszczep po Przybylskim, który już ten donor wcześniej zaorał. Także, że z tyłu są jakieś prześwity po prawie 5000 graftów sumarycznie (2 przeszczepy), to nic dziwnego, szczególnie że Przybył ma wyjebane w donor management i takie "fundamenty" postawił. A jak z tyłu sobie dłuższe włosy zapuści, to i tego pewnie nie będzie widać. 

 

Zresztą tył to jest najmniej ważna część spośród wszystkich. Także ja bym tam wolał mieć prześwity z tyłu niż prześwity po bokach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Doktorze Przybylskim:

IMG_0780.png

 

Zaraz po hindusach , miejsce za uchem widać mocniej zaczerwienione, mocniej wybrane bez płynnego przejścia w main donor.

Zrzut ekranu 2023-05-20 o 15.18.37.png

I to samo miejsce po odroście włosów, zdjęcie pod innym kątem, ciemne w sztucznym świetle. 

559163CF-4667-4DA5-A23A-139174034ED2.png

 

Proszę nie obwiniać Doktora Przybylskiego. 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bol.thumb.png.251eff9d8c2624a2ea2668a155547896.png

 

Rozumiem, że to jest ten obszar, o który tak bardzo rozpoczasz że przeorany. Może go sobie zakamuflować graftami z brody, ale podejrzewam, że ma to w dupie. 

 

aestepoolek.jpeg.797f3d044d7c82bb7fbf3e7b830b3792.jpeg

Natomiast ten wybryk Aestepool to jest dla Ciebie wzór do naśladowania XD Taka orka w kluczowym miejscu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, looksmatters napisał:

bol.thumb.png.251eff9d8c2624a2ea2668a155547896.png

 

Rozumiem, że to jest ten obszar, o który tak bardzo rozpoczasz że przeorany. Może go sobie zakamuflować graftami z brody, ale podejrzewam, że ma to w dupie. 

 

aestepoolek.jpeg.797f3d044d7c82bb7fbf3e7b830b3792.jpeg

Natomiast ten wybryk Aestepool to jest dla Ciebie wzór do naśladowania XD Taka orka w kluczowym miejscu. 

 

Chłopie ty jesteś jakimś psycho-konsultantem z tego Eugenix ? Jak twój guru coś źle wykona to sobie można przeszczepić z brody, albo nie ma to znaczenia bo nie w kluczowym miejscu.  Wszyscy winni tylko nie św. Eugenix, a ten najazd na Aestepool z twojej strony wygląda jak byś miał za to płacone. 

Szkoda, że zapomniałeś już jak wróciłeś z konsultacji od Bisangi, wtedy chociaż chwile ciszy było przy innych postach, bo użalałeś się w swoim wątku...

Mniejsza racji i tak nikomu nie przyznasz i to ty jesteś najmądrzejszy xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, damilele napisał:

Chłopie ty jesteś jakimś psycho-konsultantem z tego Eugenix ? Jak twój guru coś źle wykona to sobie można przeszczepić z brody, albo nie ma to znaczenia bo nie w kluczowym miejscu.  Wszyscy winni tylko nie św. Eugenix, a ten najazd na Aestepool z twojej strony wygląda jak byś miał za to płacone. 

Szkoda, że zapomniałeś już jak wróciłeś z konsultacji od Bisangi, wtedy chociaż chwile ciszy było przy innych postach, bo użalałeś się w swoim wątku...

Mniejsza racji i tak nikomu nie przyznasz i to ty jesteś najmądrzejszy xD

Chyba się pogubiłeś w moim toku rozumowania, więc wyjaśnię. 

Mój wątek to jest mój wątek i tam dalej będę jechał po Eugenixie. Na HRN kto czyta, to też wie, że ciągle po nich jadę jeżeli jest po czym, a często jest. Eugenix miało się ze mną kontaktować, ale po czytaniu moich postów się chyba obrazili i przestali do mnie pisać xD 

Jest to mimo wszystko klinika, gdzie jest wykonywane kilka operacji dziennie (4 czy więcej), więc przjmują klientów masowo. Najczęstrzy błąd u nich to nietrafione planowanie. Ale jak ktoś potrzebuje dużą ilość graftów to jest to opcja do rozważenia na pierwszy przeszczep ze względu na dobry stosunek jakość/cena. O wiele lepszy niż w tureckich hairmillach. 

A z kolei wątek komandosa, to inny przypadek. Nie będę jechał teraz po każdym przeszczepie z Eugenix na siłę, bo mój mi się do końca nie spodobał. Wątek Komandosa jest otwarty, zobaczymy jak to wszystko wygląda jak wrzuci fotki zrobione na dworze. 

Także ciężko mi zarzucić, że jestem jakimś psychofanem Eugenix jeżeli się czyta ze zrozumieniem moje posty. Natomiast zauważyłem, że właśnie na tym forum panuje jakieś niezdrowe uwielbienie do tego Aestepool, gdzie trzeba być ślepym, żeby ignorować to co przytoczyłem w postach powyżej.

Sam jak będę miał drugi przeszczep, to najbarwiej obawiam przerzedzenia donoru po bokach, więc chciałbym to tak zaplanować, żeby bardziej nastawić na wyniszczenie ten donor z tyłu, który jest najmniej istotny w odbiorze wizualnym. 

 

 

 

 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2023 o 00:04, smutny12 napisał:

Omijać szerokim łukiem? W zasadzie na forum jest tylko 1 klinika która oferuje cenę za operację i jej wyniki regularnie się bronią. Z twardym budżetem 15 000 to chyba tylko aestepool. Ale nie rozumiem czemu oszczędzać. Lepiej uzbierać pieniądze i mieć większą szansę na dobry efekt niż zmarnować sobie donor za kilka tyś pln.

Cześć. To co polecasz, jak nie Aestepool? Po przeczytaniu tego forum mój wybór padł właśnie na tę klinikę. Innymi słowy, na co miałbym uzbierać więcej kaski i jechać w ciemno? Trochę ciężko się połapać, a długie wątki na forum tylko sieją zamęt... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...