free web hit counter Skocz do zawartości
Johnyy

23 lata, łysienie od 2008r

Rekomendowane odpowiedzi

Wow...

fighter i eryk Wam rowniez dziekuje za pomoc w kuracji Mysle, ze gdyby nie Wasze szybkie wsparcie z udostepnieniem mi srodków, to dzis scinałbym sie już na łyso

 

Loxon stosujesz na całą głowę? Fajnie że uzyskałeś taki efekt bez środków branych wewnętrznie i przy długich włosach, bo lepiej widać efekt. Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że coś teraz udowodniłeś? Zresztą nie ty pierwszy, ziom też nieźle ciśnie z odrostami

Loxon wale na całą góre. Pięć rozpyleń na przód i pięć na korone. Ogólnie zazwyczaj cała góra jest mokra.

 

Pozwól im się uwolnić(wypaść), będziesz miał jasną sytuacje na czym się zatrzyma naturalnie. I tak masz już przerzedzone dość mocno, że na farmakologie za późno.

Wydaje mi się, że warto jest walczyc, może nie są to powalające efekty, ale jest lepiej. WIec na farmakolgie nigdy nie jest za pozno.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może głupie pytanie,ale.. czy jeśli jakimś cudem wyrosną włosy pełnowartościowe i kogoś będzie satysfakcjonować stan owłosienie,to czy dalej musi stosować Loxon mimo brania blokera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może głupie pytanie,ale.. czy jeśli jakimś cudem wyrosną włosy pełnowartościowe i kogoś będzie satysfakcjonować stan owłosienie,to czy dalej musi stosować Loxon mimo brania blokera?

 

Ja słyszałem na forach, że jak zaczniesz stosować minoxa to nie możesz przestać, bo stracisz to co zyskałeś

 

Johnyy a jakie przerwy robisz rano między loxonem a ru i wieczorem między loxonem i saba? I czy nie masz uboków stosując loxon z saba żelem. Generalnie jak przez te 4 miesiące to bardzo dobry rezultat, oby tak dalej. Gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy Loxonem i Ru mam przerwe jakieś 20minut. Na więcej niestety nie mogę sobie pozwolić. Między loxonem i saba robię odstępy godzinne. Na początku miałem lekkie bole głowy po saba (kiedy stosowałem zaraz po loxonie) jednak gdy wprowadziłem odstepy - wszystko ustało.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy coś działa ten Ru,nie chcę krakać,żeby ten nie odrost nie poleciał po kilku miesiącach tak jak u płaczka mrrrrrrrrrr

 

Jak na razie biorę Duta raz na tydzień, do tego zielona herbata-bloker aromatazy i Zoxin 3 x w tygodniu, chce dorzucić Kirklanda z dodatkami m.in piperyna i 3 olejki tzn rozmarynowy,lawendowy i tymiankowy i może zdecyduje się na Saba żel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno RU + Saba pomagają minoxowi, bo gdy wcześniej brałem samego minoxa to na mnie tak nie działał.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jade na hydrokortyzonie


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jade na hydrokortyzonie

Hej, jak tam sytuacja obecnie?

 

Używasz może EMU? Przydaje się do SABA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywam EMU, obecnie sytuacja jest srednia, gdyz od jakiegos miesiaca braknie mi RU :/ Jade na samym Saba+Minox+Novoxidil. Wlosy zwiekszyly intensywnosc wypadania ale nie ma tragedii. Niedawno mienlo 6 miesiecy wiec neidlugo wrzuce fotki.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie uzywam EMU, obecnie sytuacja jest srednia, gdyz od jakiegos miesiaca braknie mi RU :/ Jade na samym Saba+Minox+Novoxidil. Wlosy zwiekszyly intensywnosc wypadania ale nie ma tragedii. Niedawno mienlo 6 miesiecy wiec neidlugo wrzuce fotki.

Czyli jednak RU coś tam daje

 

Ja używam SABA z beta i naprawdę daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Enigma ile stosujesz i jaki masz efekt jeśli można wiedzieć sorki za offtop

0.7ml - tylko zakola

Efekty - jak narazie pogrubienie ilości włosów i jakby mniej ich wypada z linii.

Mam zamiar go stosować przez 1 miesiąć, dalej przesiadka albo stosowanie tylko 2-3x w tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Betha stosowałem "piramidalnie" ze tak sie wyrazę:) To znaczy, ze pierwszy tydzien codziennie, pozniej 6x w tygodniu a pozniej przeszedlem na co drugi dzien. Obecnie stosuje Hydrokortyzn od 5 miesiecy co drugi dzien. Zauwazylem ostatnio, ze mniejsze dawki sa skuteczniejsze niz te wieksze (w ostatnich dniach popsul mi sie aplikator i waliłem "na oko").

Miałem ostatnio nawał obowiązków, stad też spóźniam sie 2 tygodnie ze swoim dziennikiem. Przez około 5 tygodni brakło mi RU, wiec leciałem na kuracji bez blokera. Przez ten okres zauwazyłem wzrost wypadających włosów, stan nieco sie pogorszył. Jednak juz od srody uzywam RU no i od wczoraj(tj. sobota) zauwazyłem znaczny spadek wypadajacych włosów - ba, z czubka głowy nawet juz nie wypadaja. Wrzucam fotki po 6 miesiacach kuracji, w czym ostatni miesiac tak jak wspomniałem jest bez RU, stad pogorszenie.

LUTY2013 / MAJ2013 /SIERPIEŃ 2013

36302113.jpg4c196f6f0f89b857med.jpg

PODSUMOWANIE PO 6 MIESIĄCACH

Moj organizm reaguje na RU bardzo dobrze. Wystarczy miesiac bez blokera by sytuacja uległa pogorszeniu. A wiec jezeli ktos juz zaczyna z RU, to idac moim przykladem - niech nie przestaje ! Nastepna aktualizacja za 2 miesiace (połowa października)

 

Obecny stan tyłu:

dc4j.jpg


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie widac, ze bez RU sie pogarsza, bo to jednak porzadny bloker jest:) Skoro juz jestes na nim i tak bardzo Ci pomogl to powinno byc tym razem podobnie. Takze nie ma na dzien dzisiejszy lepszych blokerow niz CB,RU.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam najtańszej wagi: http://allegro.pl/waga-jubilerska-kiesz ... 99674.html

Nieraz jest tak, ze po dwóch próbach podaje dwie rozne wartości. Zawsze jednak działam w tym kierunku, ze dodaje wiecej RU a mnie KB.

Ogólnie patrząc po allegro, to do 200zł nie zobaczysz wiekszej roznicy w zakupionej wadze.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tej wagi do odmierzania RU lub srodków w których dokładność odmierzenia jest dość ważna, lepiej kupic z wieksza dokladnoscią a mianowicie 0,01g, mozna takie dostać za ok 20-25zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie polecam tej wagi do odmierzania RU lub srodków w których dokładność odmierzenia jest dość ważna, lepiej kupic z wieksza dokladnoscią a mianowicie 0,01g, mozna takie dostać za ok 20-25zł

Być może masz racje ale jakos nie chce mi sie wierzyc w dokładność 0,01g za 20-25zł. Co wiecej, ja wątpie w dokładność jaką daje mi moja waga - 0,1g bo tak jak wspomniałem, niejednokrotnie podaje mi rozne wartości


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie polecam tej wagi do odmierzania RU lub srodków w których dokładność odmierzenia jest dość ważna, lepiej kupic z wieksza dokladnoscią a mianowicie 0,01g, mozna takie dostać za ok 20-25zł

Być może masz racje ale jakos nie chce mi sie wierzyc w dokładność 0,01g za 20-25zł. Co wiecej, ja wątpie w dokładność jaką daje mi moja waga - 0,1g bo tak jak wspomniałem, niejednokrotnie podaje mi rozne wartości

 

uzywałem takiej wagi i sprawowała się ok. 0,1g są ok ale w przypadku gdy robisz duze porcje. Spróbuj na takiej zrobić powiedzmy porcję 5ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Johnny a nie masz zadnych efktow ubocznych po saba zel? przy tak dlugim i regularnym stosowaniu?

Nie stosuje Saba Gelu codziennie. Staram sie mieć przynajmniej 2 dni odpoczynku od Saba w przeciagu tygodnia.

 

Spróbuj na takiej zrobić powiedzmy porcję 5ml

No nie da rady Dlatego nie podjalbym sie mieszania CB lub małych ilosci RU na mojej wadze Jednak uważam, że swieże mieszanki RU najlpiej jest robic co miesiac-półtora.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...