free web hit counter Skocz do zawartości
Johnyy

23 lata, łysienie od 2008r

Rekomendowane odpowiedzi

Robię swieże mieszanki co 3-4 tygodnie. Stosuje 1ml na głowe, dodaje około 2g RU i 38g KB, jednak zawsze w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, staram sie dodac wiecej RU, bo jak wiadome nigdy nie uda sie wsypac tego dokładnie bez odpowiednich narzedzi


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm 3.8 ml KB tak?

Nie stosujcie przelicznika w ml tylko wagowy ! Przeciez K&B to nie woda, 1ml nie musi rownac sie 1g !

Wczoraj mineło 8 miesiecy od stosowania kuracji. Od około 1,5 miesiaca znowu regularnie stosuje RU. Bywałem ostatnio rzadziej na forum ale to dlatego, bo złamałem reke i wszystko robie dwa razy wolniej (łącznie z wcierkami). Piszę o tym dlatego, że zauwazyłem, iż liczy sie dokładnośc wcierania. Inaczej moje wlosy zachowywały się w momencie gdy poswiecałem wcierce minute (gdy miałem gips) a inaczej, gdy wcieram srodek dokładniej, do momentu ułozenia włosów - ale to tylko moja obserwacja, moze sie wydac niektorym dosc bezsensowna.

Wracajac do dziennika...po "powrocie" do RU zauwazyłem znaczna poprawe. Moze nie jest az tak dobrze jak było w 5 miesiacu ale znacznie lepiej niz było po przerwie. Co wiecej, zauwazyłem lekką poprawe na zakolach, a co najwazniejsze, zageszczenie w obszarze duzej miniaturyzacji (tuż za zakolem). Choć oczywiście zakola sa i to duże. Poniżej fotki.

Dodam tylko, ze zdjecia oznaczone 10, tyłu oraz zakola zostały zrobione tuz przed chwila, po nałozeniu minoxa (Stad swiecaca sie głowa) Jak zawsze wrzucam zdjecia na wilgotną głowe, robione w tym samym miejscu i niemal identycznym naswietleniu (zdjecie 05 i 10 są robione przy jeszcze lepszym naswietleniu w celu pokazania efektów). To na czerwono to miesiące roku 2013. W miesiącu 8 byłem około 5 tygodni bez RU.

Obecnie przechodzę linienie ale poki co nie ma one wpływu na włosy. Oczywiście to normalne dla tego okresu i minoxa - przynajmniej u mnie.

km5p.jpg

Tył głowy:

f1acf714eb2630f6med.jpg

Obecnie zakola i zbliżenie włosków o których pisałem:

db1d73dc3e40bc90med.jpg

Jeszcze raz przypomne tylko, z jakego poziomu wracałem. Moim pierwotnym założeniem było uratowanie korony.

bfdb9c956b840127med.jpg

i obecna sytuacja w powiekszeniu:

3613d4c6617795acmed.jpg


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 miesiac dosłownie Szopen ! fajna kuracja ruszam z taka juz niedlugo tylko bez Saba jak narazie


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wznowieniu ru znowu Ci się zaczyna poprawiać. Myślę, że potrzebujesz jeszcze paru miesięcy i uda Ci się wrócić do stanu z 05


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie sytyuacja się poprawia ale nowe włosy nie sa jeszcze tak grube jak za pierwszym razem, choc po powrocie do cetryzyny zauwazam poprawe. Mam obecnie liniene od minoxa i byc moze to dlatego. Niebawem chce zamienic hydro na betha i jechac tak przez miesiac, po czym z powrotem wrocic do hydro Taka zmiana podziałala na mnie za pierwszym razem, mam nadzieje ze za drugim rowniez bedzie progres

Betha to duzo mocniejszy srodek ale mogacy tez mocniej zaszkodzic, wiec betha tylko okolicznościowo. Fighter a Ty kiedy ruszasz z betha ?


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam beta na gorszy moment. Mam nadzieję, że w ogóle go nie będę musiał stosować, bo jednak to był jedyny środek do tej pory stosowany przeze mnie, który spowodował odczuwalne skutki uboczne


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że byłem wczoraj u fryzjera a ten zauwazył u mnie progres, postanowiłem wrzucic zdjecia nieco krótszych włosów. Odkąd "powróciłem" do stosowania RU z tygodnia na tydzień zauwazam poprawę. Mysle, ze w grudniu chciałbym już osiągnąć stan z 3 miesiaca kuracji - przed przerwaniem RU. Włosy jednak nadal mi wypadają, choć w nieco mniejszej ilości (linienie sie konczy). Ogólnie to nigdy nie zszedłem do ilości wypadających włosów poniżej 20 dziennie.

Liczby na czarno to miesiące. Obecnie mamy 11 miesiac br. a wiec 9 mojej kuracji

8fd7d7be3c551eb0m.jpg

208c827f4ffa5aaamed.jpg


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda. Spory progres. Myślę, że to kwestia czasu kiedy te jeszcze widoczne przerzedzenia Ci się zagęszczą.

Zakola będzie już raczej ciężko odzyskać, ale gdybyś nie miał problemów z utrzymaniem w przyszłości to będzie świetny stan na HT.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna poprawa! Mam nadzieję, że po paru miesiącach kompleksowej kuracji, też będę miał się czym pochwalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

systematyczność + solidna i przemyślana kuracja = efekt. Gratuluje! cieszę się że coraz więcej ludzi ma pozytywne efekty - taki właśnie był cel tego forum, przełamywanie stereotypów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać, to obecnie najlepsze forum o łysieniu w Polsce !


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tych co wchodzą i tylko dołują ludzi tekstami typu - lepiej sie chlopie zetnij na zero nic Ci nie pomoze - proponuje banowac odrazu


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzę nic złego w powiedzeniu człowiekowi np. z nw 6 wieku 26 lat, który nie chce uboków żeby lepiej sobie odpuscił. Można z tym walczyć, moliwiości mamy dużo, ale jak ktos sie budzi z 5 włosami na glowie i bardzo agresywnym androgenicznym to nie ma sensu mu wmawiac że bedzie miał afro za pol roku. Lepiej niech sobie zdrowie oszczedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry efekt:) Fajnie, ze coraz wiecej osob po RU zauwaza efekty;]

Osoboscie tez zauwazylem, ze RU trzeba naprawde stosowac codziennie, kilku dniowa przerwa i wracamy do stanu z ktorego zaczelismy!

Miejmy nadzieje, ze coraz wiecej osob bedzie taki spory efekty mial jak ty:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tych co wchodzą i tylko dołują ludzi tekstami typu - lepiej sie chlopie zetnij na zero nic Ci nie pomoze - proponuje banowac odrazu

Zgadza się, wychodzi więc na to, że jesteś pierwszy do bana po tym co napisałeś w wątku "28 lat, łysienie od 15 roku życia".

zgol na zero chłopie i po problemie idz niech Ci powiedza o co chodzi z tymp przetluszczaniem i bedziesz dobrze wygladal nie ma sie co przejmowac łysi są tez fajni wiem co czujesz ale za pozno troche a glowe masz proporcionalną i pasuje Ci na zero moim zdaniem

Zdecyduj się może co masz do przekazania, ewentualnie nie pij tyle bo ewidentnie Ci szkodzi

 

PS. Nie próbuj się przypadkiem tłumaczyć bo mamy tu czarno na białym. Oczekuję, że jesteś mężczyzną, masz choć odrobinę honoru i napiszesz do administratora lub moderatorów prośbę o dożywotniego bana. Jeśli tego nie zrobisz administracja powinna Ci w avatarze doczepić podpis "człowiek chorągiewka" lub "nie zwracaj na mnie uwagi, nie wiem co plotę".

 

Do autora wątku, nieźle zarastasz Johnyy. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ale to jest przypadek typa ktory naprawde nie odzyska chociaz kto wie rozne rzeczy sie zdarzaja. pozdro


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także stosuję Cetryzynę-Allertec,bo mam jakąś alergię,działa,ale najgorsze jest to,że człowiek czuje się po nim senny.

Ogólnie żeby nie było,biorę na noc,teraz nie wziąłem i czuję się o wiele lepiej,normalnie mogę wstać z łóżka,tak to ciężko w cholerę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz takie objawy to spróbuj z Contrahistem (jesli dasz rade załatwic gdyż jest na recepte, zreszta tak jak alertec). Contrahist ma dużo mniejsze działanie otępiające

Pozdrawiam !


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Substancja, ktora zawieraja takie leki jak Alertec, Zyrtec, Contrahist. Dodałem ją przez przypadek, poniewaz mam alergie, a docelowo na to własnie działa. Wyczytałem gdzies na hairloss, ze ludzie czuja po tym wzmocnienie włosów a niektorzy mieli nawet udokumentowany odrost . Nie wiem jak to jest u mnie, moze to placebo, ale rowniez widze ze wlosy maja lepsza objetość.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozpuszczali Cetryzynę np w Minoxie i odrost czasami kończył się na trochę większym meszku, wewnętrznie nie wiadomo czy to coś daje przy łysieniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, to mój pierwszy post i zarazem prośba gdzie kupujecie RU 5%?

dzieki i pozdrawiam

 

RU załatwiamy w zamówieniach grupowych od Kane'a - wychodzi najtaniej bo ok 680zł / 10g. KB solution możesz dostać u mnie, lub jeśli wolisz stosować w standardowym pojeździe etanol/glikol propylenowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...