free web hit counter Skocz do zawartości
Johnyy

23 lata, łysienie od 2008r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, starałem się przeglądać forum, jednak nie było czasu na postowanie (pochłoneła mnie praca i studia). Ale nie oznacza to, że nie prowadziłem sumiennie swojej kuracji. Dzięki RU, niewątpliwie zyskałem większą pewność, choć myślę, że od ostatniego czasu moja sytuacja ma się bez zmian. Ostatnio dziennik aktualizowałem w listopadzie 2013, tak więc postaram się go tutaj uzupełnić:

 

czerwiec 2014 ( 16 miesięc kuracji). Zdjęcia są robione przy nieco innym świetle ( dziennym). Generalnie sytuacja jest mniej więcej podobna - a więc taka, że w lutym 2013r w życiu bym się nie spodziewał, jednak od sierpnia 2013r jest ciągle taka sama. Być może jest to spowodowane tym, iż zamówiłem dużą ilość RU, które została zatrzymane na granicy, sam nie wiem...spróbuję następnej porcji i wtedy zobaczymy...

Ogólnie jestem zadowolony, choć włosy są delikatnie cieńsze niż wcześniej (może dlatego, że odstawiłem Alertec, który naprawdę mi pomagał).

0a51afbe071ce980m.jpg

721de9197a4e29c2m.jpg

 

Luty 2013 [start]

 

98f207d2e15d2da8m.jpg

bfdb9c956b840127med.jpg

 

Dodam jedynie, że stosuje już tylko RU + MINOX + SABA ( 2x w tygodniu)


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zwalać na RU . Jak RU przestaje działać to włosy lecą bez opamiętania . Jeśli niczego takiego nie zauważyłeś to towar powinien być dobry .

Paczka z RU z ostatniego zamówienia grupowego organizowanego przez Zioma zaginęła na cały miesiąc w drodze do Polski . Nikt nie wiedział , gdzie ona jest i na pewno nie była przechowywana w odpowiednich warunkach . Mimo to , towar który otrzymaliśmy jest dobry .

 

Drugi składnik twojej kuracji , czyli minox nie spełnia już swojej roli i nie powoduje pozytywnych efektów. I dlatego masz zastój w kuracji .

Wszystko szło w dobrym kierunku dopóki obydwa składniki kuracji działały należycie . Samo RU pozwala jedynie utrzymać to co jest aktualnie na głowie . Nie ma sensu liczyć na odrosty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile obecnie stosujesz ml RU na całą głowe? W temacie pisałeś wcześniej ze 2ml?

Robiłeś może jakieś eksperymenty z ilościa ml wcieranych w skóre głowy? Nie wiem jak lałeś 3ml to poczułeś może jakąś poprawe albo coś? Jaka ilość jest dla ciebie najbardziej optymalna?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regularnie leje 1ml raz dziennie.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to w zupełności starcza? Nie robiłeś eksperymtentów z większą ilośćią?

O ile się nie mylę to fighter leje z 2.5ml albo i więcej i ponoć zauważa poprawe?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psikam atomizerem, i przy mojej długosci po 10 psiknieciach (1ml) mam mokre włosy, wydaje mi sie, że nie ma sensu pakować wiecej RU. Wg mnie to kwestia długości, jednak ja jestem z tym ostrożnych jeśli chodzi o leki eksperymentalne.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A RU mieszasz z minoxem (jak gdzieś radził ziom) i stosujesz cos takiego dwa razy dziennie czy nakładasz oddzielnie z KB?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładam oddzielnie. Robię przerwe minumum 15minut.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johnyy

Możesz napisać ile wydajesz miesięcznie na tą całą kurację i ile w sumie ona już ogólnie pochłonęła? Bo sam zastanawiam się czy zacząć czy po prostu zainwestować te pieniądze w co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Johnyy

Możesz napisać ile wydajesz miesięcznie na tą całą kurację i ile w sumie ona już ogólnie pochłonęła? Bo sam zastanawiam się czy zacząć czy po prostu zainwestować te pieniądze w co innego.

Przepraszam, że dopiero teraz.

Obecnie nie mam już RU, czekam na nie od jakiś 2 miesięcy. Ogólnie nie widzę jakiegoś nagłego pogorszenia...zobaczymy co będzie dalej.

Koszty miesięcznie to Loxon 5% (ok 40zł) + szampon z keto i novoxidil (15-20zł) + RU 80zł (tutaj płacę jednak raz na 6-8 miesięcy większą kwotę) + Saba Gel 25zł (płacę raz na 3-4miesiace). Srednio wychodzi około 150 - 165zł.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wniosek, że warto?

 

A ogólnie przed walką miałeś przetłuszczające sie włosy?

Ja mam strasznie... A po umyciu, jak troche sie osuszą, to leci mi z nich biały pyłek, a na włosach go nie widać. Oczywiście dermatolodzy to mają gdzieś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ten biały pyłek pomagaja olejki mi np pomogłby wiem o co Ci chyba chodzi mnie wiecej wlasnie kup sobie arganowy albo jakis inny olejek mi pomogl na poczatku taki jak dzieciom małym po urodzeniu smarujesz ciemie z jhonsona


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij stosować Saba Gel, znacznie mi pomogł w walce z łupieżem. Niestety, przy androgenówce łupież jest objawem często towarzyszącym.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz na forum.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johnyy moze rzuc jakas fotke aktualnego stanu


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno nie aktualizowałem tematu, a od mojej kuracji minęło już ponad wa lata. Ostatnie zdjęcie jakie robiłem, posiadam z grudnia 2014r. Obecnie stan raczej się nie zmienił, choć w przyszłym tygodniu postaram się dorzucić nowe zdjęcia.

Widzę, że na forum grube zmiany, jest już nawet sklep ! Gratuluje.

Od ostatniego półrocza jestem strasznie zawalony robotą, ale staram się regularnie stosować kuracje (choć nie zawsze się to udaje, to nie miewam w miesiącu przerw dłuższych niż 2 dni ). Myślę, że po tych dwóch latach osiągnąłem stabilzację, tzn nie mam już wzmożonych okresów wypadania, choć nie ukrywam, że włosy wciąż lecą, to jednak nie psuje to mojej linii tak bardzo jak robiło to kiedyś.

Jedynym negatywem jaki zauważyłem jest to, że świeże mieszanki RU, które robiłem co 1,5 miesiąca spisywały się o wiele lepiej niż te, które sporządzam raz na 3-4 miesiące. Czyli wniosek jest taki, że świeże porcje RU z KB trzeba robić jak najcześciej.

Poniżej porównanie ze stanu kuracji i końcówki ubiegłego roku. Wciąż do opanowania mam czubek głowy, choć zdjęcie jest robione przy maksymalnym naświetleniu, da się to już spokojnie zakryć. Na zakolach ciągle małe włoski, które nie chcą ruszyć z miejsca. Ogólnie jestem zadowolny, bo wiem, że zaczynając kuracje nie miałem żadnych złudzeń.

A tymczasem lecę nadrabiać forumowe zaległości !

15245e632b34f5c2m.jpg


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...