free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawówka

 

na 3 zabiegi 2 skopane i jeden mega przecietny z zdjeciami pod swiatło.

 

Wszystkim tym co sie jeszcz ludza gratuluje IQ

 

A właśnie koeżanka omomomo cos costam to jakoś takoś nima jej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wonski ..no postaram sie wrzucic ....a co do tego ,ze niby wam tu rami obiecuje lysym

 

-jedzcie placcie super specjalistom 15-20 tys euro koszt wyprawy -- za 4 tys cebulek ---i z tego wam "wyrosnie jak u niego" mmm eksluzywny super efekt ramiego ....(dziwne tylko o czym byly te teksty o dogeszczaniu , lysej koronie ...o braku chocby jednej fotki stanow sprzed i po ..... szkoda wspominac)

 

....to moim zdaniem takie osoby moga sie srogo zawiesc ...a przedewszystkim dostana ostro po portfelu ...a efekt bedzie roznil sie moze w 1 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka to choroba ale jest grozna

 

Chłopie k...rwa gdzie ty ludzi wysyłasz tym głupim pier......!

 

Patrząc na gadkę w stylu "nikogo nie namawiam" to już są pierwsze ofiary które powinny Ci skopać tyłek, ale przecież są tacy zadowoleni i za żadne skarby nie powiedzą przecież że ONI tacy inteligennntnnni dali się nabrać na biedronennnn ...a zresztaaaa wbiłem w to .... Niech działa selekcja naturalna.

 

 

Narty

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaka to choroba ale jest grozna

 

Chłopie k...rwa gdzie ty ludzi wysyłasz tym głupim pier......!

 

Patrząc na gadkę w stylu "nikogo nie namawiam" to już są pierwsze ofiary ..... a zresztaaaa wbiłem w to .... niech działa selekcja naturalna.... człowiek jest za dobry a świata nie zmieni...

 

 

Narty

 

Administratorzy gdzie jesteście?co to ma być?

Jestem jednym z użytkowników forum elektroda.pl i tam tego rodzaju trolling by został już odpowiednio nagrodzony.

Dlaczego pozwalacie aby kolejny jovik niszczył to forum Panowie co to ma być?

Alex po prostu nie odpowiadaj facetowi ignoruj go.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega widzę zna wszystkie fora internetowe. Na policje to zgłoś .

 

 

Gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Administratorzy gdzie jesteście?co to ma być?

Jestem jednym z użytkowników forum elektroda.pl i tam tego rodzaju trolling by został już odpowiednio nagrodzony.

Dlaczego pozwalacie aby kolejny jovik niszczył to forum Panowie co to ma być?

Alex po prostu nie odpowiadaj facetowi ignoruj go.

 

Masz rację, to już trwa zbyt długo. Były ostrzeżenia z których ten użytkownik sobie nic nie robi, a dyskusja schodzi na poziom podwórkowych pyskówek, gdzie każdy broni swojego klu... tzn kliniki.

 

Mam już dość skarg, dlatego rami otrzymuje zakaz pisania. Po francusku tu nie musimy pisać, bo to nie o to chodzi. Ale też nie może być tak, że ktoś ogranicza się tylko i wyłącznie do obrażania, inwektyw, chamstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Administratorzy gdzie jesteście?co to ma być?

Jestem jednym z użytkowników forum elektroda.pl i tam tego rodzaju trolling by został już odpowiednio nagrodzony.

Dlaczego pozwalacie aby kolejny jovik niszczył to forum Panowie co to ma być?

Alex po prostu nie odpowiadaj facetowi ignoruj go.

 

Masz rację, to już trwa zbyt długo. Były ostrzeżenia z których ten użytkownik sobie nic nie robi, a dyskusja schodzi na poziom podwórkowych pyskówek, gdzie każdy broni swojego klu... tzn kliniki.

 

Mam już dość skarg, dlatego rami otrzymuje zakaz pisania. Po francusku tu nie musimy pisać, bo to nie o to chodzi. Ale też nie może być tak, że ktoś ogranicza się tylko i wyłącznie do obrażania, inwektyw, chamstwa.

 

 

nareszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykly pajac i nic wiecej

 

musialo chlopaka zabolec ,ze ktos zrobil identyczny zabieg 4 razy taniej

 

,albo widac ze komus bardzo niepasowalo zeby ten watek byl kontynuowany .

 

....mowie jak ktos ma i chce wydawac na tzw "recznych super specjalistow" - jego wola .....ja takiej opcji nie mialem i gdyby nie getfue pewnie na zabieg nigdy bym sie nie zdecydowal

 

...watek ciagnalem , bo wiem ze wielu naszych chlopakow jest w podobnej sytuacji .... a jesli ktos ma ryzykowac tzw "tanszy przeszczep" ...to zamiast probowac "klinik garazowych" w Indiach czy gdzie indziej .........MA DO DYSPOZYCJI NOWOCZESNY PRYWATNY SZPITAL [ktorego wlascicielami sa Niemcy -----jedno pytanie sobie zadajcie ....czy Niemiec dopuscilby zeby po zainwestowaniu minimum podejrzewam 10-20 mln euro w szpital -- partaczono w nim zabiegi .

 

 

Powiem wam szczerze , ze bedac na lotnisku mialem jeszcze watpliwosci ....lecz gdy zobaczylem w swietle noca budynek GETFUE a przed nim na parkingu rzadek poustawianych limuzyn [drogich aut] ..kamien spadl mi z serca

 

 

tak czy inaczej NIKOGO NIE NAMAWIAM -decyzja nalezy do kazdego z was indywidualnie [ to jest /byla relacja z zabiegu]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chlopcy wygladala u mnie sytuacja .

 

(znalazlem kilka extra fotek przypadkiem , jest tego wiecej i gdy znajde wiecej czasu postaram sie wrzucic je na forum )

getfue.thumb.jpg.4ebf153c790db7d7da165bb7fd989ea0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antalya noca

 

-- 23 sie 2014, 11:27 --

 

Szpital w srodku

 

-- 23 sie 2014, 11:46 --

 

Memorial

 

-- 23 sie 2014, 11:50 --

 

Po operacji

antalia.thumb.jpg.d67b852e0901fe8c64e622f1fae8f7db.jpg

antalia1.thumb.jpg.dec9572f629a7c2932eee671b94b59a3.jpg

antalia2.thumb.jpg.3bc58295a1e4152ce7e67479f0d1253a.jpg

szpital.thumb.jpg.95a41dedcb6865da02c2fc20c62190e4.jpg

szpital1.thumb.jpg.aaa6686ff598cb37c330b761442a9443.jpg

1962720144_szpital(2).thumb.jpg.c3197d143aeb868bba8fe6d55375a08f.jpg

memorial.thumb.jpg.39fd9f8626b674373260fef7935a2fb3.jpg

memorial1.thumb.jpg.8e8065600c92c549e103a3e990d21f98.jpg

memorial2.thumb.jpg.cd48de08e09e4520a012ca5489bf7395.jpg

gora.thumb.jpg.d0644d68ffec38b98470f00ad1efa41b.jpg

gora1.thumb.jpg.52af05c9b782fafbf6124b3c7a6eb737.jpg

1951513771_gorapo.thumb.jpg.0ed0644a01f6a1962d428cb0c42e8948.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alexy pokaz jeszcze jak wyglada u ciebie linia z przodu..tylko jak mozesz to zrob w tym samym swietle.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pshemas spojrz na strony 54 , 61 , 62 .. lub ostatnia 76 na samym koncu i obejrzyj sobie fotki w powiekszeniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na żadnych z tych zdjęć nie ma pokazanej linii włosów. Kiedyś też o to prosiłem, i echo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na 54 stronie to niby co jest ? A strona 53 ?? Tez tam nic nie ma ? ...dalej strona 51 lini nie widac? ....a strona 46 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie jest to spektakularny "magiczny efekt Bisangi" jak u ramiego (za 4 razy wieksze pieniadze) ...ale biorac pod uwage ze operacja byla przeprowadzona niemal w "garazu"... tragedii nima

SAM_0423.thumb.JPG.5f04e486430b7330eed7f176c52eb6d3.JPG

SAM_0425.thumb.JPG.8ffac6ade370506fad8f0a33102dfabf.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje w porównaniu do tego co miałeś gdzie było widać to wybrakowanie włosów. Tak tutaj tego nie ma.

 

A coś bierzesz? Bo masz strasznie takie jakieś mocniejsze, czarne te włosy... wtedy miałeś takie delikatne.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zamierzam wykonać zabieg w tej klinice (getFUE Antalya) i poszukuję osoby która również o tym myśli. Zawsze w dwójkę razniej podróżować i łatwiej wszytko załatwić . Ja chciałbym wykonac zabieg na końcu pazdziernika lub w listopadzie.

Poznam także kogoś kto za uzgodnione wynagrodzenie chciałby odwiedzić ze mną Turcję ( wymagana dobra znajomość angielskiego i obycie w podróżowaniu )

 

prosze o wiadomości PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Moj pierwszy post pozdrawiam i pytam czy ktos sie ze mna wybiera do turcji, znam perfecto angielski takze problemow nie bedzie wybieram sie w koniec lutego poczatek marca gdzies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowyJA

 

Ok Moj pierwszy post pozdrawiam i pytam czy ktos sie ze mna wybiera do turcji, znam perfecto angielski takze problemow nie bedzie wybieram sie w koniec lutego poczatek marca gdzies.

 

nowyJA

 

odezwij się jestem chętny termin mi pasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
michal uważaj może nowyJA handluje żywym towarem

 

owszem i sprzedaje na tureckim bazarze w pakiecie do latajacego dywanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...