free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska wlasnie wrocilem z Turcji po przeszczepie jestem okolo 4000 tysiecy grafow jajca jak berety ..........opowiem wam moja historie . Mialem juz lysinke taka dosyc spora tzn przerzedzenia na glowie zakola juz dosyc wielkie i na samym szczycie tez zaczelo sie pomalu przerzedzac . Zaczalem szukac na polskich stronach oczywiscie Kolasinski i Praga ......dzwonilem dzwonilem , ogladalem te ich strony , tam w Pradze jest niby to zdjecia z przeszczepu 580 graftow to pomyslalem , ze kurde moze i ja bym cos ze swoja lysinka zrobil.........Ok dzwonie do Pragi klintka mowi.... u Panie ....po pokazaniu zdjec wyliczyli mi ze niby to 2000 grafow potrzebuje ok , jak przeliczylem ile chca za graf to sie za glowe zlapalem wiadomo .........to mowie choc te 500 grafow plllzzz zaplace te 12 tys zlotych czy cus : ) choc zeby troche pokryc te zakola ....no ale slysze no my niewiemyyy ......musialby pan udac sie na konsultacjeeee jakies badania oni musza przeprowadzac (ile co kosztuje itd ) a wogole to w najblizszym czasie zapomnijj , dopiero mozeee maj . Ok odpuscilem .....dalej szukam Kolasinski - pierwsze cena szok : o , za cebulke 16 zlotych hahahahahahaha pluus badania na miesiac przed transplantacja , jakies takie zagmatwane bzdury zaczeli mi tlumaczyc wogole niewiadmo o co chodzi ........ok w koncu zalamalem sie zrezygnowalem , pozatym Kolasinscy mi wyliczyli zeby w miare jakos to pokryc to 2500 tys cebulek , co juz bylo blizej prawdy niz Praga uznala ......no ale jak przeliczylem koszta to wiadomo .....zalamka totalna

 

A pozniej wchodze na strone getfue i normalny szok ludzie ....az wierzyc sie niechce ...wyslalem maila ...momentalnie odpowiedz , wszytsko doslownie wszystko mi wyjasnili ....

Doktor powiedzial tak 2500 min ale 4000 tys cebulek i byloby poprostu idealnie (tzn to mi powiedzial juz po konsultacji tam)......ok cena ?????? a Tu szoook 3000 tys euro za 4000 tysiace cebulek !!!!! az mi sie wierzyc nie chcialo , muyslalem ze chyba z nieba mi to spadlo , nieuwierzylem ..moze to jakis przekret ..czy cus .......no ale tu smialo ze mna Konsultanci przedstawili mi oferte wolne dni ...i tak w piatek z nimi rozmawialem poraz pierwszy a juz na czwartek mialem zabookowany bilet do Turcji ..........

 

Powiem wam jak to wygladalo ........

 

Z samego lotniska stoi kierowca z wielki napisem MEMORIAL (nazwa prywatnego szpitala ) i moim nazwiskiem , wtedy juz mi pierwszy raz kamien z serca spadl , poprostu myslalem po konsultacjach z Kolasinskim i Praga ,ze to niemozliwe .....ze to jaki przekret ....a tu szok samochodzik luksusowy po mnie podjezdza w Antalii ...kierowca wiezie mnie do kliniki ......podjezdzamy jak pod luksusowy hotel .........w srodku szok wszystko w marmurach czysciutkie ........pobrano mi krew tego samego wieczoru

 

Nastepnego ranka spotkanie z Dr Birgul , Dr Svetlana oraz Dr Teomanem (jezyki angielski,niemiecki, rosyjski do wyboru )...Dr Svetlana ktora jest specjalistka od tego jaki ksztal powinien zostac powinien nadany (gdzie co jak wszczepiac itd proporcje twarzy itdd...)........Dr Teoman nakreslil co i jak wspolnie wszyscy razem we trojke : ) ....czy tu wiecej ......czy tam .......no i po oznaczeniu obszarow do pokrycia (powiem wam szczerze ze nie zdawalem sobie sprawy z tego ze mam az taka lysine ) Dr Teoman powiedzial tak Alex (bo ja chcialem te tansza wersje 3tys grafow i ew za rok jeszcze raz ) Alex ale po co !!! zobacz teraz doplacisz pare euro i masz kompletnie wszystko za jednym razem wszystko wszystko i tyl i przod .....przemyslalem no i rzeczywiscie ............

 

Ok zabieg , wiadomo znieczulenie i juz potem taki leciutki glupi jasio i wesolo w sumie nic sie nie czuje , w jeden dzien zrobiono mi zabieg .....w koszcie 3 tys euro mialem wliczone wszystko noclegi u nich pelne wyzywienie , doslownie o nic absolutnie nie musialem sie martwic o nic .

 

Dr Svetlana i wszyscy tam poprostu jak rodzina mnie potraktowali ...Alex moze glodny Alex moze to moze tamto ...cokolwiek potrzebujesz daj nam znac ...dlatego wlasnie min pisze tego posta ......bo poprostu jak pomysle o tych ludziach tak bezczelnie grabionych przez Kolasinskiego i Prage ,to mi sie przepraszam, ale noz otwiera w kieszeni ......jak tak mozna ludzi oszukiwac i za zabieg ktory trwa 6-8 h kasowac ...liczcie 4 tys grafow razy 15 zl za cebulke , czy wy sobie wyobrazacie na jaka skale jest to oszustwo ???

 

Ja sie pytam Kolasinski czy Ty masz pojecie ile ludzie w Polsce zarabiaja ??????

 

....po zabiegu spedzilem dwa mile dni w super atmosferze spokojniej ....no i kierowca odwizl mnie na lotnisko ......ze wszystkiego mam porobione zdjecia ,zeby nie bylo ze klamie

 

Jeszcze raz chcialbym podziekowac Dr Birgul , ktora przeprowadzala zabieg Dr Svetlanie ,ktora dbala o mnie jak rodzina martwiac sie wciaz ,czy mi czegos tam nie potrzeba po operacji i Dr Teomanowi super specjaliscie (mysle ze on jest tam glownym mozgiem operacji ...naprawde przemile i przesympatyczne osoby osoby ) i Marii asystence rownie przemilej

 

dla zainteresowanych numery telefonow - wejdziecie na strone getfue i tam juz wszystko jest konsultant Nick (jezyk ang niem rosyjski )

 

 

klinika nazywa sie MEMORIAL -Antalya

 

....jakiekolwiek watpliwosci chetnie odpowiem ...odrazu odpowiadam , ze konwersuje tylko i wylacznie z kulturalnymi ludzmi ....zdjec mam wiecej ,ale z tego co widze mozna wkleic tylko 3 ,wiec tak mniejwiecej .....na poczatek wkeilem

SAM_0216.jpg.f843e3f066dab00ec675e4eecc5ed6d6.jpg

SAM_0240.jpg.7a5f1ce47ac1738b40cc65da432389ec.jpg

SAM_0292.jpg.93f4907e8c1df5169954ee9bf44a3933.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy sam jestem ciekaw , narazie ranki ladnie sie goja , strupki juz mi niemal pozchodzily (to tydzien temu wrocilem ) , pierwsze efekty pewnie za 3 miesiace , ale juz tak czy inaczej .........

 

mnie poprostu od lat zastanawialo dlaczego wciaz CENA ZA PRZECZEP CEBULKI JEST TAKA WYSOKA ! .. przeciez wchodza nowe technologie , przeciez te zabiego juz sa robione od lat Memorial robi je od 7 lat , niemal dzien w dzien .....a u Kolasinskiego jak byla cena 7 lat temu tak i jest , przeciez to jest zwykle oszustwo . Ja sie pytam ile ten czlowiek zarabia na godzine , ile on sobie liczy stawke skoro za zabieg 6 godzinny kasuje 60 tys zlotych ?? 10 tys zl za h ???? czy wy sobie to ludzie wyobrazacie ?? przeciez to nawet nie jest zadna operacja powazna ....... ile mozna klamac i oszukiwac ludzi ....... niby tam w pradze smiesznie bo wyczytalem ...ze ten ich zbior caly superspecjalistow specjalnie nie zdecydowal sie na zakup maszyny tej do pobierania i robienia kanalikow (niewiem tam dokladnie jak to sie odbywa ) , ale to co on tam pisze ze ta maszyna sie nie daje takiego efektu jak recznie ...to jakas kompletna bzdura , po pierwsze z tego co widzialem to ta maszyna tylko pobierali cebulki i robili otworki pod nowe , wszystko inne jest wkladane juz recznie pozniej ,w drugiej czesci zabiegu..........

SAM_0247.jpg.96f68003d9614521ac7bd7b20d41a02a.jpg

SAM_0283.jpg.453573662c0ecd2a100d6e4faa2b1bb7.jpg

SAM_0267.jpg.e37e64c35f8163470d7abc7e82dce55e.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jeszcze z ciekawostek ...Dr Teoman to Niemiec najprawdopodobniej cala ta klinika...rozumicie ..... (nie pytalem o szczegoly ,ale mowil ze 20 lat w niemczech mieszkal (wogole o Antalya sie mowi ze to luksusowy kurort dla bogatych Ruskow i Niemcow , nikomu nieublizajac : ) i dlatego ta klinika z tego co wiem wlasnie jest pod to zrobiona , tzn klinika to jest ogromny szpital ... ludzie przyjezdzaja na wakacje a przy okazji robia sobie przerozne zabiegi i operacje plastyczne tam wlasnie

SAM_0235.jpg.e35f1edb5540e723031d8efdb8aef2a4.jpg

SAM_0237.jpg.cde3d24d4e2f4eea73abdeba2bc55612.jpg

SAM_0236.jpg.3b9eb1369b2471fa772d3969509a70cf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm za 4k ~12500pln, to "prawie" jak za darmo. Ile za bilet zapłaciłeś w obie strony? Takie pełne koszta ze wszystkim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lecialem z Anglii , bilet kosztowal mnie z Gatwicka (przesiadka w Istambule , Turkish Airlines (supe bo maja ten systemy do gier i ogladania filmow podczas lotu wiec sie nie nudzisz ) dokladnie 252 f w obie strony ...ale to wiesz , z niedzieli na czwartek ......podejrzewam ze jak sobie ustalisz wizyte na dluzszy okres ...bedzie sporo taniej za bilet

 

tak czy inaczej calosc kosztowala mnie 3 tys euro plus 252 f , pare groszy tam wydalem na miejscu, ale naprawde nic nie musialem ani grosza miec przy sobie .....wszystko ale to wszystko jest wliczone w te 3 tys euro

a1.thumb.jpg.4400c0be9a7f899eaa97dea3be35ec4f.jpg

a2.thumb.jpg.8fa5113cc6c4936beb23fda0952e860a.jpg

653012640_beforeoperation_8th_feb.thumb.jpg.c8c0585a9e04aad16577db85deaf597e.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos mialby problemy jezykowe , naprawde ze szczerego serca pomoge , bo wiem jaki to bol lysina ......teraz nawet jak widze tylko te malutkie wloski ,ale pokryte na zakolach to juz zupelnie inaczej twarz wyglada ....15 lat mlodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy teraz z efaktami bo nie tylko ceny się liczą ale także efekt koncowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nooo ciekawe,ciekawe.Tak jak juz pisalem w odpowiednim temacie.Fajnie,ze sie "znalazl" pacjent.Rowniez czekam z niecierpliwoscia na wyniki i licze na aktualizacje zdjec po kilku miesiacach.Jesli bedzie w miare ok,nie musi byc idealnie,to za taka cene sie skusze na zabieg.

 

A w sumie to moze jeszcze jakies konkrety Alex:

 

1.Na jaki obszar (w cm kwadratowych) zostaly posadzone te wlosy?

2.Czy masz wyliczenie co do ilosci graftow ze faktycznie jest te mniej wiecej 4 000 i jaka byla ilosc poszczegolnych graftow (jednowlosowe,dwuwlosowe, trzywlosowe)?

3.Jaka gestosc donora zmierzyli Ci w klinice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tak mozna ludzi oszukiwac i za zabieg ktory trwa 6-8 h kasowac ...liczcie 4 tys grafow razy 15 zl za cebulke , czy wy sobie wyobrazacie na jaka skale jest to oszustwo ???

 

Nie wiem jak wygląda to u dr. Kolasińskiego, ale w klinice dr. Poswala przy każdym zabiegu (FUE) pracuje około 9-10 osób. Zazwyczaj jest to czterech specjalistów od pobierania włosów (wymieniają się oni, bo wiadomo, że zmęczenie wpływa na koncentrację), następnych 4 to specjaliści od wkładania graftów (oni również się wymieniają), lekarz anestozjolog, chirurg prowadzący (dr Arvind Poswal lub dr Ruby Mehta).

 

Czy da się taniej? Da się. W Indiach FUE zrobić można za 0.5$ i taniej. Mimo tej, bardzo ostrej, cenowej konkurencji klientów dr. Poswalowi nie brakuje, bo wiedzą oni, że płacą za jakość i gwarancję sukcesu (ilość włosów w donorze mamy przecież ograniczoną). Tak samo jest zresztą ze wszystkim innym. Można kupić projekt domu z katalogu, wynająć przeciętnego architekta bądź mistrza w swoim fachu, natomiast nie należy oczekiwać, że ten ostatni wykona swoją pracę w cenie domu z katalogu.

 

Także wstrzymałbym się z ostrymi słowami o oszustwie. Jest wolny rynek, każdy ma wolny wybór, ceny są znane. Ktoś wybierze Pragę, ktoś getFUE, inny BHR, Ferudiniego, H&W czy dr. Poswala. Nie każdego stać przecież na usługi najlepszych światowych chirurgów, tak jak nie każdy jeździ Porsche czy Ferrari.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozyjemy zobaczymy tak czy inaczej , napisalem to co mysle i nikt nie bedzie uswiadamial mnie niewiadomo jaka jakoscia swoja cene , chlopie te zabiegi robi sie regularnie od 7 lat codziennie . Nie ma zadnego uzasadnienia dlaczego wciaz cena pozostaje niezmieniona i jest kosmicznie wysoka . O jakiej jakosci Ty mowisz , ze niby te 7 osob recznie Ci to lepiej jak maszyna ?? : ) wiesz co to tak mozna tlumaczyc ludziom , ktorzy pojecia nie maja . Pozatym jak mowie poczekamy z efektami , bede na bierzaco wrzucal fotki z mojej glowy .Ja tez nie twierdze ,ze jestem na 200 % pewien ,dlatego ze pierwszy raz i przypadkiem sie na nich natknalem , po rozpaczy z Kolasinskim i Praga i ich cenami , ale jak mowie bede na bierzaco wklejal fotki za chwile dostaniecie z tygodnia po zabiegu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mex powiem Ci szczerze ze nie wypytywalem o takie szczegoly , spytalem tylko panie doktorze czy gestos bedzie z tych 4 tys grafow odpowiednia powiedzial owszem , sami ocenimy za 3 miesiace , widzialem tylko jak masz tam na fotce ,ze obszar do transplantacji zostal podzielony na 3 rozne obszary , najwiekszej , sredniej i najmniejszej gestosci przeszczepu ,zreszta zaraz wrzuce fotki z tygodnia po zabiegu ..... ja juz bylem tak zdesperowany po cenach tych 15 zl za cebulke , ze juz nawet nie chcialem nic wiedziec ...na zasadzie macie robcie ze mna co chcecie (i tak bedzie to lepsze niz 500 cebulek ktore dostalbym w Pl ) , nic nie sugerowalem , nic nie mowilem , poprostu pozwolilem im zrobic swoje w nadzieji ,ze bedzie dobrze ...moze sie zawiode ,moze nie to sie dopiero okaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O jakiej jakosci Ty mowisz , ze niby te 7 osob recznie Ci to lepiej jak maszyna ?? : ) wiesz co to tak mozna tlumaczyc ludziom , ktorzy pojecia nie maja .

 

hairsite.com, hairtransplantnetwork.com - tutaj masz zbiór parudziesięciu chirurgów, ocenić możesz jak bardzo różnią się efekty pracy poszczególnych, a zauważyć trzeba, że występują tam niemalże wyłącznie Ci rekomendowani przez dane witryny, czyli teoretycznie z wyższej niż przeciętna półki. Nie mówiąc już o tym, że z jakiegoś powodu ludzie wybierają kliniki prestiżowe, które zazwyczaj są jednak sporo droższe od swoich lokalnych konkurentów. Nie ma co kruszyć kopii, niemniej oddzieliłbym kwestię wyższej ceny za gwarantowaną najwyższą jakość od oszustwa, co zawsze wydawało mi się rzeczą oczywistą.

 

z tego co widzialem to ta maszyna tylko pobierali cebulki i robili otworki pod nowe

 

Czyli robi najistotniejszą część pracy. W klinice dr. Poswala i chyba wszystkich najlepszych (i nie tylko klinikach) nacięcia w które wkładane są nowe włosy wykonywane są przez chirurga prowadzącego, ponieważ jest to najważniejszy z punktu widzenia ostatecznego efektu element zabiegu. Nie mówię oczywiście, że musi to wyjść słabo w Twoim przypadku, bo robiła to maszyna, ale zdecydowanie może tłumaczyć to niższą cenę.

 

sami ocenimy za 3 miesiace

 

Raczej za 12 miesięcy, bo taki jest średni okres oczekiwania na ostateczny rezultat.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ta czesc pobierania cebulek i nakluwania otworow trwala gdzies z jedna trzecia ,moze ciut wiecej czasu zabiegu , pozniej godzina przerwy posilek i dalej , jakos podczas samego zabiegu czas mi sie wylaczyl (pod kroplowka bylem) . Konsultacja odbyla sie po 8 h rano pozniej golenie glowy zabieg , pamietam ze wszystko skonczylo sie w pokoju bylem po operacji gdzies okolo 18.30 ...19

 

zdjecia z tygodnia po zabiegu , naprawde ja sie na tym nieznam niech ktos sam oceni ......

 

ile sie przyjmie cebulek ? to wczesniej czytalem na forach ze sie przyjmuje okolo 60-70 % , spytalem o to Dr Teomana ..powiedzial ze powinno sie przyjac niemal 100 % dlatego ze jakos te cebulki sa wybierane , ale nie mam pojecia o co chodzilo , czy selekcjonowane .....

 

Dr Birgul you're the best : )

SAM_0303.thumb.jpg.7c12fe9dbd7573dacbc020ac09a8fe7e.jpg

SAM_0304.thumb.jpg.dc33b14291a7c6122ae1c7597c3aca79.jpg

SAM_0201.thumb.jpg.43b42d49b0227aa93c72d5049a09b68d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mex powiem Ci szczerze ze nie wypytywalem o takie szczegoly

 

To mam prosbe zebys napisal do doktor Bigul lub Nicka i zapytal o to co napisalem w poprzednim poscie.To sa istotne informacje,a w klinice na pewno maja takie dane i Ci podadza a Ty bedziesz mogl wrzucic na forum.

 

Dlaczego byles pod kroplowka?

 

4 000 graftow technika FUE zrobili Ci w jeden dzien???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze , ale zadaj konkretne pytanie niewiem jak oni to tam liczyli i czy sa w stanie teraz powiedziec , bo jak mowie ja nie chcialem ich draznic swoimi pytaniami ,poprostu oddalem sie specjalistom ..... podejrzewam ze musialbys swoje fotki im przeslac (tak jak ja zrobilem) i wtedy zadaj pytania , jaka gestosc itd , cokolwiek a ja przetlumacze ....tylko mowie napisz posta po Polsku do nich jesli nie znasz angielskiego, a ja przetlumacze

 

Zrob liste pytan 1,2,3 itd

 

Moj plan byl na poczatku , ja wogole myslalem ze mam tylko takie niewielkie zakola , dopiero pozniej po zdjeciach zauwazylem stan faktyczny i na takie wlasnie pokrycie liczylem owych zakoli , ale jak mi od Kolasinskiego powiedzieli ze 2500 cebulek ....no to zmieklem (po planowanych przemnie 500 , ktore myslalem ze mi zakola pokryja w miare....jak tam w pradze na ich stronie Panacei przypadek Pana Jerzego ..) .......no wiec plan byl taki ze chcialem pokazywac zdjecia z mlodosci itd bo sie martwilem jak to bedzie wygladalo , roslo ...ale pozniej mysle jak mnie Dr Svetlana zaczela mierzyc proporcje .. popatrzyla ....mowi hmm..... (ona od tego jest tam chyba od ogolnej aparycji konsultacja) zaczela rysowac te linie na glowie , wiec ja juz sie nawet nie odzywalem .............tylko mowie doktorze ....robcie jak uwazacie (a napewno wiecie lepiej odemnie) wiec ..sprawa tak wyglada ....nic a nic nie ingerowalem , nie naciskalem itp , poddalem sie zupelnie ...spytalem tylko czy gestosc bedzie odpowiednia , powiedzial ze wlasnie przy 4000 grafach tak , bedzie very good ) , no ale zobaczymy co wyjdzie

 

a co do jednego dnia to juz opisalem czytaj dokladnie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
no dobrze , ale zadaj konkretne pytanie niewiem jak oni to tam liczyli i czy sa w stanie teraz powiedziec , bo jak mowie ja nie chcialem ich draznic swoimi pytaniami ,poprostu oddalem sie specjalistom ..... podejrzewam ze musialbys swoje fotki im przeslac (tak jak ja zrobilem) i wtedy zadaj pytania , jaka gestosc itd , cokolwiek a ja przetlumacze ....tylko mowie napisz posta po Polsku do nich jesli nie znasz angielskiego, a ja przetlumacze

 

Ale mi nie chodzi o konsultacje w mojej sprawie bo z tym to ja sobie poradze.

 

Prosze zebys napisal do dr Bigul albo do Nicka i zeby ktos z kliniki podal Ci TWOJE dane czyli:

 

1.Jaka masz gestosc w donorze?

2.Jaki obszar (w centymetrach kwadratowych) pokrylo te 4 000 graftow.

3.Ile miales graftow 1-wlosowych,2-wlosowych,3-wlosowych?

 

I jeszcze raz powtorze pytanie- dlaczego byles pod kroplowka?

 

P.S. Patrzac na zdjecia przed i po to jak dla mnie super,roznica kolosalna,zobaczymy za pare miesiecy.Ale nawet gdyby (odpukac) okazalo sie ze gestosc wyszla tak sobie,spokojnie mozesz sie obcinac na 3mm i bedzie duzo,duzo lepiej niz lysina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mex wyslalem zapytanie , zobaczymy co odpowiedza

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

mex wyslalem zapytanie , zobaczymy co odpowiedza

 

Ok,dzieki to czekam w takim razie az Ci odpisza z tymi danymi.

 

Jeszcze prosba co do zdjec. Moglbys dac zdjecia tuz po zabiegu na ktorych widac tyl i boki glowy czyli miejsca z ktorych pobierali Ci grafty? I zdjecie tych samych miejsc teraz tydzien po zbiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu zdjecia sprzed minuty , na specjalne zyczenie (tez chce wiedziesz wszystko czy jest ok wiec zadawajcie jak najwiecej pytan ) czyli ...9 dni po zabiegu (zabieg odbyl sie w zeszly piatek 8smego lutego )

SAM_0307.thumb.jpg.701f3901171f4ebfc7c3b409c78ba4e5.jpg

SAM_0310.thumb.jpg.3762e203214f84ef1bdf63cf12b29555.jpg

SAM_0311.thumb.jpg.f394e1a536f9c6db5badb5fb5ac83f9a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra relacja z zabiegu Jak dla mnie to dobrze wygląda. Poczekam na efekty parę miesięcy i chyba sam się skuszę, akurat urlop mam w sierpień/październiku. Powodzenia alexy34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...