free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

to twoj biznes rami mnie to wali ty i twoje opinie jedz niech ci kolasinski robi za 100 tys recznie skalpelem

 

 

Akurat miałem dwa miesiące temu u dr. Bisangi i spokojnie kolego to tylko kolejny dowód..... Znalazłeś sobie Kolasińskiego czy jak mu tam i próbujesz na siłę udowodnić 500 za 4000 gr ......Oby kolego, oby .....jak ktoś się zdecyduję to ta osoba będzie dopiero wiarygodna....ale to moje zdanie masz rację ! Angielski perfekt, marketing perfekt, rynek dobrze Ci jest znany za dobrze. !!!

 

Alexy34 jak do tej pory jest dla mnie wiarygodny, dokumentuje swój zabieg bardzo dokładnie i podał nawet skypa żeby z nim porozmawiać i zobaczyć efekty dlatego nie wiem rami o co tobie chodzi. Ja też robiłem w BHR i czeka mnie jeszcze jeden mam nadzieję koncowy HT na koronę, ale nie każdego stać płacić 10 tys euro za 3000 FUE. Oczywiście nie mamy 100% pewności co do rezultatów z tej kliniki ale to okaże w czasie. Co do BHR to nie musimy nic udowadniać bo klinika ma swoje lata i renomę.

 

 

Dla mnie jest bardzo niewiarygodne i np. może być tak , że jest to pokazówka czyli przyłożono sie do tego zabiegu wraz z "prośbą" o rozpowszechnienie na polskich forach etc. a następnie jak rzuci się tłum na tzw. "Biedronke" czyli codziennie niskie ceny to zobaczymy partactwo na poziomie kolasa i innych Wyspiarze już się szykują Oczywiście jak zobaczę 10 osób po Panu Alexie z dobrymi efektami zmienie zdanie. Zaznaczam,że na stronie kilniki jest bardzo mało dobrze udokumentowanych przypadków jak i w sieci .... Każdy ma prawo do swojego zdania tylko ja nie kupuje kota w worku i cena nie jest dla mnie wyznacznikiem a na pewno wzbudza podejrzenie !! Kolas też ma swoje dobre zabiegi !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację że zdjęcia na stronie kliniki nie są przekonujące i dla mnie one też nie wystarczają (słabo udokumentowane) dlatego jest tu alexy żeby udokumentował zabieg od a do z. Nie widzę w tym nic złego żeby klinika poprosiła swojego pacjenta o przedstawienie swojej historii na forum, tym bardziej tak szczegółowej jak alex to robi. Przecież on nie mówi "jestem zadowolony z kliniki ale zdjęć nie dam" i mam nadzieję że wytrwa do końca i przedstawi rezultaty. Dlaczego cena jest taka niska? ponieważ to co robią kliniki ręcznie przez 3 dni , oni robią to w 12 godzin. Korey i inni dobrzy specjaliści robią ręcznie dlatego cena jest większa. Mając wybór między robotem a FUE manualny w topowej klinice wybrałbym manualny punch bo jak na razie jest zdecydowanie lepszy , jednakże jak dochodzi do finansów przy założeniu dobrej jakości wygrywa robot. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla mnie jest bardzo niewiarygodne i np. może być tak , że jest to pokazówka czyli przyłożono sie do tego zabiegu wraz z "prośbą" o rozpowszechnienie na polskich forach etc. a następnie jak rzuci się tłum na tzw. "Biedronke" czyli codziennie niskie ceny to zobaczymy partactwo na poziomie kolasa i innych Wyspiarze już się szykują Oczywiście jak zobaczę 10 osób po Panu Alexie z dobrymi efektami zmienie zdanie. Zaznaczam,że na stronie kilniki jest bardzo mało dobrze udokumentowanych przypadków jak i w sieci .... Każdy ma prawo do swojego zdania tylko ja nie kupuje kota w worku i cena nie jest dla mnie wyznacznikiem a na pewno wzbudza podejrzenie !! Kolas też ma swoje dobre zabiegi !!

 

Ile jeszcze razy napiszesz to samo?10?20?Juz wszyscy wiedza jakie masz zdanie w chwili obecnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego cena jest taka niska? ponieważ to co robią kliniki ręcznie przez 3 dni , oni robią to w 12 godzin. Korey i inni dobrzy specjaliści robią ręcznie dlatego cena jest większa.

 

Nie do końca zgadza się to ze światową praktyką, bo we wszystkich klinikach oferujących zabiegi robotem ARTAS są one droższe od normalnego FUE, co jest motywowane koniecznością płacenia opłaty licencyjnej w wysokości 1$/każdy wykonany przy pomocy ARTAS'a graft. Trzeba pamiętać także, że koszt samego robota to mocno powyżej dwóch milionów złotych. Trudno mi więc wytłumaczyć te ceny.

 

Tak czy inaczej (raz jeszcze ) poczekajmy na efekty - wtedy będziemy wiedzieć więcej.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego cena jest taka niska? ponieważ to co robią kliniki ręcznie przez 3 dni , oni robią to w 12 godzin. Korey i inni dobrzy specjaliści robią ręcznie dlatego cena jest większa.

 

Nie do końca zgadza się to ze światową praktyką, bo we wszystkich klinikach oferujących zabiegi robotem ARTAS są one droższe od normalnego FUE, co jest motywowane koniecznością płacenia opłaty licencyjnej w wysokości 1$/każdy wykonany przy pomocy ARTAS'a graft. Trzeba pamiętać także, że koszt samego robota to mocno powyżej dwóch milionów złotych. Trudno mi więc wytłumaczyć te ceny.

 

Tak czy inaczej (raz jeszcze ) poczekajmy na efekty - wtedy będziemy wiedzieć więcej.

We wcześniejszym wątku pisałem że za ARTAS płaci się więcej w innych krajach od ręcznej roboty, dlatego klinika wydaje się być jeszcze bardziej atrakcyjna albo bardziej podejrzliwa jeżeli chodzi o cenę. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest bardzo niewiarygodne i np. może być tak , że jest to pokazówka czyli przyłożono sie do tego zabiegu wraz z "prośbą" o rozpowszechnienie na polskich forach etc. a następnie jak rzuci się tłum na tzw. "Biedronke" czyli codziennie niskie ceny to zobaczymy partactwo na poziomie kolasa i innych Wyspiarze już się szykują Oczywiście jak zobaczę 10 osób po Panu Alexie z dobrymi efektami zmienie zdanie. Zaznaczam,że na stronie kilniki jest bardzo mało dobrze udokumentowanych przypadków jak i w sieci .... Każdy ma prawo do swojego zdania tylko ja nie kupuje kota w worku i cena nie jest dla mnie wyznacznikiem a na pewno wzbudza podejrzenie !! Kolas też ma swoje dobre zabiegi !!

 

Ile jeszcze razy napiszesz to samo?10?20?Juz wszyscy wiedza jakie masz zdanie w chwili obecnej.

 

 

 

1000 razy ...do momentu kiedy nie będzie na forach w tym zagranicznych dziesiątek dobrze udokumentowanych przypadków przy takiej cenie powinno być ich setki ......Na stronie mają mizerne zdjęcia z efektem ....... Jak to są wybrane najlepsze zdjęcia to nie mam pytań ale BIEDRONKA robi swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rami, Twoja postawa moze sugerowac, ze to getFUE w jakis sposob godzi w Twoj interes. Na forum jestes od niedawna, a jakakolwiek aktywnosc zaczales przejawiac dopiero w tym watku, I to jeszcze z taka zapalczywoscia. Bardziej naturalnym odruchem, oczywiscie obok pewnej dozy ostroznosci, jest ciekawosc do takiej alternatywy, moze podekscytowanie, w koncu mamy do czynienia z dosc przelomowym I dajacym nadzieje przypadkiem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napisales na forum 9 postow,wszystkie w tym temacie.Rozumiem,ze mozna miec swoje i zdanie i je wyrazic ale to co teraz juz robisz to albo zwykly trolling albo masz jakis problem z mozgiem,skorzystaj moze nie z chirurga i przeszczepu, tylko z psychologa lub psychiatry i laskawie przestac juz trollowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś tą klinikę(na chwilę obecną), a moje posty są po prostu po to żeby trochę rzucić niepewności, która jest w tym momencie bardziej prawdopodobna niż te zachwyty .To tak jak już pisałem, w kiczowatych promocjach ludzie lecą jak muchy do ........ to narodowa cecha polaków. Może komuś w ten sposób pomogę i ktoś się wstrzyma przynajmniej do roku z decyzją. Po tym czasie powinno być dziesiątki udokumentowanych przypadków przy takiej cenie. Takie posty jak moje powinny być jako pierwsze !! Pokażcie mi udokumentowane przypadki na zagranicznych forach . Chyba nie jesteście już tak próżni, że będziecie się uważać za wybrańców

 

 

Jak dla mnie to możecie lecieć hurtowo szybciej będzie wszystko wiadomo

 

 

Nie udzielam się nigdy na forach, a tutaj zrobiłem wyjątek bo kiczem i masówką zalatuje. Taki dobry uczynek Ok więcej już nie będę tu pisał bo to co chciałem to napisałem. Takiej opini brakowało.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Koledzy wyżej mają rację. Warto poczekać jak się sytuacja rozwinie, nikt przecież nikogo w tym temacie nie zmusza do korzystania z usług tej kliniki. Przyznam, że sam jestem mocno sceptycznie nastawiony mimo euforii po przeczytaniu kilku pierwszych stron tego tematu. Tylko z drugiej strony w jaki sposób rozwiać nasze wątpliwości ? Oczywiście autor tematu nie ma obowiązku niczego nam udowadniać. Sami w jakiś sposób musimy przefiltrować informacje i poznać stan faktyczny atrakcyjności czy też nie tej oferty. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może komuś w ten sposób pomogę i ktoś się wstrzyma przynajmniej do roku z decyzją. Po tym czasie powinno być dziesiątki udokumentowanych przypadków przy takiej cenie.

 

Skoro ludzie mają się wstrzymywać, to skąd mają sie brać te udokumentowane przypadki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro ludzie mają się wstrzymywać, to skąd mają sie brać te udokumentowane przypadki?

 

 

Bardzo dobre pytanie. Trzeba to powiedzieć jasno i uczciwie, pozostaje liczyć na jakichś kamikadze. To chyba jedyne wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może komuś w ten sposób pomogę i ktoś się wstrzyma przynajmniej do roku z decyzją. Po tym czasie powinno być dziesiątki udokumentowanych przypadków przy takiej cenie.

 

Skoro ludzie mają się wstrzymywać, to skąd mają sie brać te udokumentowane przypadki?

 

 

 

Łysych na świecie nie brakuje. Jeżeli będzie to naprawdę to w co chcecie wierzyć to klinika powinna nie narzekać na brak pacjentów czyli mase udokumentowanych przypadków. Nie zaprzeczysz chyba ?

 

Szukajcie udokumentowanych przypadków a nie gościa który wpadł z zachwytem z menadżerem kliniki w tym samy czasie. Gdybym jak miał taką kilinkę i chciał otworzyć nowy rynek to robię naprawdę dobry zabieg i proponuje współpracę . Następnie liczę na masówke bo za 3 tys euro z przelotami i wyżywieniem nie bardzo można wyżyć. To tylko prosta logika, która w tym czasie i na tym etapie jest najbardziej właściwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby sprostować - cena nie obejmuje przelotu. Co do wyżywienia, mysle ze nie jest to znaczacy wydatek dla tego szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szukajcie udokumentowanych przypadków a nie gościa który wpadł z zachwytem z menadżerem kliniki w tym samy czasie. Gdybym jak miał taką kilinkę i chciał otworzyć nowy rynek to robię naprawdę dobry zabieg i proponuje współpracę . Następnie liczę na masówke bo za 3 tys euro z przelotami i wyżywieniem nie bardzo można wyżyć. To tylko prosta logika, która w tym czasie i na tym etapie jest najbardziej właściwa.

 

Skoro juz przywolujesz logike to sie do niej zastosuj.Szukamy przypadkow,wlasnie mamy na forum jeden z nich i kazdy czeka jak sie sytuacja rozwinie.Sa zdjecia i kazdy sobie sam ocenia czy warto czy nie warto.Mamy zdjeciami udokumentowane przed,po,w trakcie procesu-czyli tak jak robia to pacjenci innych klinik.

Klinika nie placi za przelot-to jest w gestii pacjenta.

Cale szczescie,ze sie nie udzielasz na forach bo takim trollingiem nic nie wnosisz,z logicznym mysleniem tez slabo,jak narazie jedyny Twoim wkladem jest wielokrotny hejting,a takie osoby odstraszaja ludzi i pozniej nic dziwnego ze wielu nie chce sie dzielic swoimi doswiadczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie udokumentowanych przypadków a nie gościa który wpadł z zachwytem z menadżerem kliniki w tym samy czasie. Gdybym jak miał taką kilinkę i chciał otworzyć nowy rynek to robię naprawdę dobry zabieg i proponuje współpracę . Następnie liczę na masówke bo za 3 tys euro z przelotami i wyżywieniem nie bardzo można wyżyć. To tylko prosta logika, która w tym czasie i na tym etapie jest najbardziej właściwa.

 

Skoro juz przywolujesz logike to sie do niej zastosuj.Szukamy przypadkow,wlasnie mamy na forum jeden z nich i kazdy czeka jak sie sytuacja rozwinie.Sa zdjecia i kazdy sobie sam ocenia czy warto czy nie warto.Mamy zdjeciami udokumentowane przed,po,w trakcie procesu-czyli tak jak robia to pacjenci innych klinik.

Klinika nie placi za przelot-to jest w gestii pacjenta.

Cale szczescie,ze sie nie udzielasz na forach bo takim trollingiem nic nie wnosisz,z logicznym mysleniem tez slabo,jak narazie jedyny Twoim wkladem jest wielokrotny hejting,a takie osoby odstraszaja ludzi i pozniej nic dziwnego ze wielu nie chce sie dzielic swoimi doswiadczeniami.

 

 

Ale pouczaj sobie kolegów studenciaków dobra Czytanie ze zrozumieniem też jest dla Cibie zbyt trudne.... Jak krowie na rowie to wtedy dociera Dzieci interenetru . Nie denerwuj się tak kolego bo żyłka ci ...... Tych przypadków w necie jest w ....... prócz Aleksa odkrywcy ?? OBY OBY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ciekawie opisany zabieg, ale też zaskakującym jest to, że najpierw ktoś znalazł link do kliniki, potem się momentalnie pojawił tu menedżer.... a jak się okazało, że brak udokumentowanych przypadków... to też się taki znalazł... idealnie w pore się wstrzelił.. Polak, 2 tygodnie temu zabieg, konto założone 4 dni temu ... wszystko jakby zbyt pięknie... jak na zamówienie

Nie chcę insynuować, ale radzę nieco się wstrzymać z zachwytami... jakby ktoś był na naszym forum i potem zdecydował się na zabieg tam i obiektywny opis tego wszystkiego byłbym bardziej zbudowany... tym nie mniej, nie chcę umniejszać radości i ulgi jaką po tym wszystkim przeszedł Alexy34 ... będę z niecierpliwością czekał na kolejne publikacje Alexego i innych którzy się zdecydują... zwłaszcza, że mnie czeka też jeszcze jedno FUE + BHT w przyszłym roku.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja znalazlem link do getFUE, jednak prosze mi nie przypisywac zadnej wspolpracy z klinika. Szukalem informacji nt. Koraya - wpiszcie sobie w google "Koray hair transplant", wyskoczy wam sponosorowana reklama od getFUE. Dla mnie natychmiastowa odpowiedz menedzera byla rowniez sporym zaskoczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zbieg oloiczności W każdym razie moje posty trochę te zachwyty zgasiły i o to w tym chodziło. Ja do zabiegu się rok przygotowywałem i Wam też radzę chłodno podchodzić do tego jak i do takich BIEDRONEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo wątpliwości a jedną z nich mógłby chyba rozwiać administrator, tak mi się przynajmniej wydaje. Chodzi mianowicie o wykluczenie czy przedstawiciel getfue Nick i autor wątka piszą z tego samego adresu IP. Zdaję sobie sprawę, że to niczego nie dowodzi ale skoro przypadek wzbudza tyle kontrowersji to od czegoś trzeba zacząć weryfikację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cóż, przyznam szczerze, że cholernie niezręcznie się czuje w takiej roli.

 

Ale, żeby przynajmniej rozwiać część wątpliwości, jednocześnie szanująca i chroniąc prawo forumowiczów do anonimowości i prywatności, mogę potwierdzić, że:

- autor tematu wygląda rzeczywiście na osobę prywatną z Anglii (klient angielskiej kablówki),

- getFUE łączy się z Danii - adresacja należąca do duńskiego Uniwersytetu, choć możliwe, że ten Uniwersytet (specjalizujący się w IT), tylko świadczy jakieś tam usługi,

- tedzik łączy się od polskiego operatora.

 

Mam nadzieje, że nikt nie zlinczuje mnie za podanie tych ogólnikowych informacji, które jednak uniemożliwiają identyfikację.

 

Natomiast na temat ew powiązań między kliniką a forumowiczami się nie wypowiem, bo nie wiem. Tego nie da się ani na 100% potwierdzić, ani na 100% wykluczyć.

Z drugiej strony jeśli autor tematu rzeczywiście jest klientem getFUE i nawet jeśli dostał jakąś tam zniżkę za promocję kliniki (co wcale nie jest bulwersujące samo w sobie, bo topowe kliniki też dają zniżki za możliwość publikacji wizerunku i przyznawał to np bodaj shareman01 na lysienie.info), to powinniśmy mu być wdzięczni.

 

Oczywiście ostateczne wątpliwości rozwieją kolejne przypadki - kolejni klienci, no i odrost po 12-16 miesiącach, bo to jest ważne.

Zawsze można się zdecydować na jakiś mały zabieg w getFUE, a potem ew na większy, jeśli odrost po pierwszym będzie zadowalający. To też jest jakieś wyjście.

 

Ja narazie się wstrzymam, ale to dlatego, że mam swoje lata i po prostu jestem zdecydowany tylko na 100% sprawdzone drogi.

Wiem, że to asekuranckie podejście, ale po 10 latach walki z tym cholerstwem, na eksperymenty raczej nie mam już ochoty, nawet jeśli dają one dużą nadzieję.

Z resztą ja mam tylko bliznę do korekty i dogęszczenie przodu i chcę zrobić to dobrze (Koray, Bisanga, Poswal, itp. kompromisy między jakością a ceną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten koles rami pewnie wydal kupe szmelcu za jakis badziewny zabieg i teraz przezyc nie moze : ) , spokojnie chlopy bede na bierzaco wrzucal fotki , jak wiadomo takich madrali co wszedzie widza spiski jest zawsze pelno , od siebie moge tylko dodac ....bez najmniejszego cienia watpliwosci mozecie ruszac na MEMORIAL , a jak ktos tam se uwaza , ze ja jakis podstawiony to mowie niech idzie do Polski niech mu robia sklapelami albo w Pradze , a do wszystkich trzezwo myslacych ludzi ,zebyscie sie nie dali wiecej nabijac w butelke z cenami ......smialo mozecie uderzac na Antalie i Memorial , jak to sie mowi ....

 

veni vidi vici

 

wiadomo ze i ja sam efektow jeszcze nieznam , ale z tego co sam widze , gdybym takie zdjecie u kogos zobaczyl to bym powiedzial :

 

ZABIEG ZOSTAL WYKONANY BEZBLEDNIE

 

wiadomo ,ze to wypadnie ale juz widac co bedzie mniewiecej bo cebulki sie przyjely i wlosy juz rosna ,wiec duzej roznicy napewno nie bedzie , chyba ze sam to zniszcze

bilet.thumb.jpg.d764b2b3ac0226b717bc8e3365b6fd27.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jakości wykonania zabiegu widzisz gdzieś tzw. white dots ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za HT nie zawsze idzie w parze z jakością. U mnie kasują 10 euro za graft a jakość jak w Polsce. Nie ma co się za szybki cieszyć ani smucić tylko poczekamy i zobaczymy. Za tą cenę nawet jak coś nie wyjdzie to można ściąć się bo to FUE, chociaż klinika pisze że odrost 98%, nawet po polskiej klinice miałem dobry odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...