free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

takie uslugi za takie ceny

 

Czy usługi są "takie" to chyba jednak za wcześnie aby się wypowiadać. A ceny były i nadal są śmiesznie niskie, widzę, że 4k fue "skoczyło" o 500 euro. Czekamy na rozwój wydarzeń ale moim zdaniem podniesienie ceny na złość ludzikom z polskiego forum wydaje się co najmniej dziwne. Polska jest dla nich aż tak ważna? Jak na mój gust to jednak coś tu śmierdzi. Mam nadzieję, że po mojej wypowiedzi ceny nie skoczą o kolejne 500 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nick,

 

Skoro czytasz to forum i jestes w stanie zrozumiec co tutaj piszemy to wiedz,ze jesli ktos mial i ma jakies watpliwosci co do waszej kliniki to po takiej akcji i podniesieniu cen dlatego,ze jedna czy dwie osoby mialy podejrzenia, tych podejrzen nie rozwiewacie.Marketingowo bardzo slaba akcja,wiecej szkody niz pozytku.

Poza tym dla wiekszosci z nas decyzja o przeszczepie jest wazna, wiec nie ma w tym nic dziwnego ze chcemy wiedziec jak najwiecej, zwlaszcza ze fakty sa takie ze nigdzie na roznych forach nie ma relacji pacjentow po zabiegu w waszej klinice.Natomiast pacjentow innych klinik jest mnostwo. Stad dystans, po prostu robcie swoje, miejcie zadowolonych klientow i to bedzie najlepsza reklama a nie jakies dziwne akcje z podnoszeniem cen, bo wyglada to jak fochy dzieci z przedszkola a nie powaznych biznesmenow i lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy nie dziw się. 20 czy nawet 40 tys. pln za fajne włosy to nie majątek ale już szczotka na głowie za te same kwoty to dość kiepski biznes. Dlatego każdy raczej chciałby być pewny czy w tych pieniądzach kupi to pierwsze czy drugie. Stąd i podejrzliwość. Dodatkowo zachowanie getFUE raczej nie nastraja optymistycznie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
takie uslugi za takie ceny

 

Czy usługi są "takie" to chyba jednak za wcześnie aby się wypowiadać. A ceny były i nadal są śmiesznie niskie, widzę, że 4k fue "skoczyło" o 500 euro. Czekamy na rozwój wydarzeń ale moim zdaniem podniesienie ceny na złość ludzikom z polskiego forum wydaje się co najmniej dziwne. Polska jest dla nich aż tak ważna? Jak na mój gust to jednak coś tu śmierdzi. Mam nadzieję, że po mojej wypowiedzi ceny nie skoczą o kolejne 500 euro.

 

 

Te 500 euro taniej to bylo tymczasowo-tak bylo napisane na stronie i tak napisal Nick na forum.Pytanie czy nie podniosa wiecej Ale jak wspomnialem, bedzie to zupelnie bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie uwazam ,ze bardzo dobrze zrobili i sam bym zrobil dokladnie to samo na ich miejscu ... (choc to oczywiscie tylko czesc prawdy bo jak Nick napisal to glownie z tego powodu ze maja full terminy teraz ...klientow z Niemiec i Skandynawii ) ....jesli ktos komu swiadcze usluge ..stanalby przedemna i pukal sie w czolo i oskarzal mnie .....ze jestem oszustem," bo tak malo go kasuje" hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
.... Personally, for me the limit was when someone decided to publish which IP-addresses we are posting from.

 

Żeby być uczciwym, trzeba przyznać, że nikt nie opublikował niczyich adresów IP. Tak więc to stwierdzenie jest nieprawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....jesli ktos komu swiadcze usluge ..stanalby przedemna i pukal sie w czolo i oskarzal mnie .....ze jestem oszustem," bo tak malo go kasuje" hahaha

 

Zignorowałbyś więc rynki (podobno Niemcy i Skandynawia) z których masz wielu klientów, którzy podobno są zadowoleni, bo ktoś anonimowy (o którym sam piszesz, że prawdopodobnie pracuje dla innej kliniki - mail, który cytujesz) na forum kraju, z którego miałeś zaledwie jednego pacjenta napisał, że nie ma zaufania do kliniki? Bardzo pokrętna logika

 

Z tego tematu zrobiła się już niemała groteska. Jeżeli ktokolwiek ma zamiar wyciągnąć stąd cokolwiek merytorycznego - sugeruję powstrzymać nerwy i uspokoić sytuację


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fakt,zaczyna sie robic bezsensu.Poczekajmy na kolejne zdjecia za kilka tygodni a narazie chyba juz wszystko zostalo powiedziane i nie ma sensu ciagnac w nieskonczonosc tego typu rozmow.

 

A i taka ciekawostka-w Malezji tez mozna zrobic 4000 graftow za 3 tysiace Euro,tez FUE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy ja już nic nie piszę bo kto wie, może przyjdzie mi jednak skorzystać z oferty getFUE i w odwecie za wypowiedzi posadzą mi 500 graftów na nosie mściwi jacyś tacy są .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo usuwania niepotrzebnych postów, chodziło mi o te ktore stanowia osobista wymiane zdan miedzy poszczegolnymi uzytkownikami - te posty nic nie wnosza, jedynie zaciemniaja czytelnosc tematu.

 

Apeluje jeszcze o powsciagliwosc w odnoszeniu sie do przedstawiciela kliniki. Chyba nie chcemy sie nazwajem obrazic? W przypadku gdy zdecyduje sie w koncu na zabieg, nie chce byc traktowany z politowaniem ze wzgledu na narodowosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moze po prostu na razie nic wiecej nie piszmy w temacie,a Aleks za 2 czy 3 tygodnie wrzuci kolejne zdjecia,wtedy bedzie miesiac po zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i taka ciekawostka-w Malezji tez mozna zrobic 4000 graftow za 3 tysiace Euro,tez FUE

 

http://empathylaserclinic.com/hair-tran ... delhi.html o ile nie zmienili cen to tutaj można zrobić FUE za trochę ponad złotówkę/graft (tak, około 0.4$), a poza Delhi są i tańsze kliniki (do tego można negocjować ceny).

 

Apeluje jeszcze o powsciagliwosc w odnoszeniu sie do przedstawiciela kliniki. Chyba nie chcemy sie nazwajem obrazic? W przypadku gdy zdecyduje sie w koncu na zabieg, nie chce byc traktowany z politowaniem ze wzgledu na narodowosc.

 

Nick został na naszym forum przyjęty bardzo życzliwie, więc chyba nie ma podstaw żeby się na tutejszą społeczność obrazić. Mam nadzieję, że pamięta o naszej prośbie dot. materiału wideo.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się podłamałem podnieśli o 500e,teraz bede musiał zbierać jeszce rok,a miałem już lecieć:)Xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
....jesli ktos komu swiadcze usluge ..stanalby przedemna i pukal sie w czolo i oskarzal mnie .....ze jestem oszustem," bo tak malo go kasuje" hahaha

 

Nie mniej jednak, sam musisz przyznać, że skoro od ok 5 lat w danej społeczności, są przetarte szlaki na jakieś tam ceny (za porządną jakość usług). A potem ktoś pojawia się i twierdzi, że może to zrobić ze zbliżoną jakością, ale kilkukrotnie taniej, to musi to wywołać w tej społeczności burzę.

Nie ma innej możliwości. Bez względu na to czy jego oferta jest uczciwa czy też nie.

 

Na każdym innym rynku byłoby podobnie.

Oczywiście dokumentowanie efektów i ew kolejni pacjenci sprawę wyjaśnią (w jednym lub drugim kierunku) i burza minie.

Teraz to są tylko spekulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i macie, mówiłem żebyście poszli spać. Ale nie posłuchaliście, Nick się wściekł i ceny znowu poszły w górę. 4k graftów już po 7k euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alibaba ale to i tak 3x taniej jak u Kolasinskiego ! .. i jest szansa ,ze robota nie bedzie spaprana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...