free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze. Podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami na temat siwych włosów? Jak temu zaradzić, wątpię, żeby w moim przypadku była to kwestia stresu, ale zauważyłem ich coraz więcej zwłaszcza po bokach...Wiem, że całkowicie temu nie zaradzę, ale może chociaż opóźnię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę spytać dlaczego w twoim przypadku nie jest to kwestia stresu ?

Odnośnie samego procesu siwienia jeszcze nie znalazłem skutecznego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj forum wiem, ze Majette gdzies pisal jak walczyc z tym problemem.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siwienie to genetyka w 95% procentach. Nie mówię, że stres nie wpływa na nie w ogóle, ale jest to wpływ marginalny. To, że przyspiesza jakoś istotnie łysienie to raczej "miejska legenda".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już to pisałem - specyfik nazywa się Silver Stop. Spróbuj, byłem świadkiem chyba 3 przypadkow w rodzinie, gdzie po miesięcznym stosowaniu specyfiku nawet dziadek stał sie czarny jak kruk. Oczywiście po odstawieniu preparatu włosy wracają do normalnej postaci. Środek wydziela nieprzyjemny zapach ale przy codziennym myciu głowy można to zniwelować.

Nie reklamuje tutaj niczego, wiem natomiast, że specyfik ten w 100% działa i z tego co slyszałem to nie tylko u mnie w rodzinie.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawiła się zupełnie nowa rzecz, pseudokatalaza ,w skrócie PC-KUS ,natknąłem się przy okazji szukania nowości na bielactwo ,które też mi doskwiera, jakiś gościu sprzedaje proszek na ebay,ale cięzko powiedzieć póki co cokolwiek,tutaj link: http://www.ebay.com/itm/10g-Pseudocatal ... 1056895170

leczenie jest długie i powolne ,ale ponoć daje efekty, jednak wiąże się z uaktywnieniem substancji po nasmarowaniu swiatłem uvb /podobnie jak w leczeniu bielactwa/

moim zdaniem lepiej farbować włosy ,tylko trzeba niewidocznej farby, czyli takiej ,której nikt nie pozna, ponoć LOREAL HOMME COVER 5 jest genialne, ludzie piszą opinie ,ze pieknie maskuje a jednoczesnie nie widac ,ze farbuje facet włosy, bo jednak odsiwiacz Delia /który tu kiedys polecałem / przyciemniała zbyt mocno wg mnie/

innego sposobu jak narazie nie ma ,ani biotyna, ani inne tabsy nie przywrócą koloru, no chyba ,że ten środek ,o którym kolega powyżej wspomniał ,ale jego nie używałem

 

-- 19 maja 2014, 13:55 --

 

pojawiła się zupełnie nowa rzecz, pseudokatalaza ,w skrócie PC-KUS ,natknąłem się przy okazji szukania nowości na bielactwo ,które też mi doskwiera, jakiś gościu sprzedaje proszek na ebay,ale cięzko powiedzieć póki co cokolwiek,tutaj link: http://www.ebay.com/itm/10g-Pseudocatal ... 1056895170 , no i nikt nie da gwarancji ze to co sprzedaje to jest wlasnie to

leczenie jest długie i powolne ,ale ponoć daje efekty, jednak wiąże się z uaktywnieniem substancji po nasmarowaniu swiatłem uvb /podobnie jak w leczeniu bielactwa/

moim zdaniem lepiej farbować włosy ,tylko trzeba niewidocznej farby, czyli takiej ,której nikt nie pozna, ponoć LOREAL HOMME COVER 5 jest genialne, ludzie piszą opinie ,ze pieknie maskuje a jednoczesnie nie widac ,ze farbuje facet włosy, bo jednak odsiwiacz Delia /który tu kiedys polecałem / przyciemniała zbyt mocno wg mnie/

innego sposobu jak narazie nie ma ,ani biotyna, ani inne tabsy nie przywrócą koloru, no chyba ,że ten środek ,o którym kolega powyżej wspomniał ,ale jego nie używałem


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam nie bardzo jest cokolwiek na siwizne. Mam ich kilka po bokach nie jakis dramat , ale jednak chcialby czlowiek sie tego pozbyc. Jedyne co mi sie udalo znalezc na zagranicznych forach to:

 

My beard hair was going grey at a very rapid rate and I started to worry! I am 27 and at this age beard hair shouldn't go grey! So I started taking l-tyrosine (500mg ED) and copper sebacate (3mg) and also vitamin b12 (jarrow formulas, sublingual, 1000ui ED) and my beard became dark again. All my former white beard hair are now growing light- or darkbrown! My natural haircolor is black and so it was really easy for me to spot the white hair in my beard. I am really happy that this remedy worked and I wantef to share this with you! I think the driving force behind this is the l-tyrosine but copper and vit b12 helps aswell! So if you are not too old and you are going grey at a very early age, please try this!

 

Co o tym sadzicie, ktos probowal?:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na głowie mam od wielu lat jednego siwego włosa, więc się tym nie przejmuję. Noszę kilkudniowy zarost, który niestety zaczyna mi troszeczkę siwieć, dlatego też zainteresowałem się tematem. Moja siostra wyczytała głównie na zagranicznych forach, że melasa trzcinowa zatrzymuje siwienie, a czasem nawet je cofa. Ona stosuje to od kilku lat, i jak twierdzi od tamtego czasu nie pojawiają się jej siwe włosy. Sam natomiast używam jakieś pół roku i zarost od tamtego czasu też bardziej mi nie siwieje. Podobno taka melasa ogólnie dobrze wpływa na włosy przez bardzo dużą zawartość miedzi. Jem łyżeczkę dziennie tego specyfiku. Nie wychodzi drogo, bo za słoiczek w leclercu, na dziale ze zdrową żywnością kosztuje około 8 pln. Z drugiej strony nadmiar miedzi podobno ma zły wpływ na mózg, ale nie wiem, czy taka ilość może to powodować. Nie czytałem o tym, ale ostrzegam, tak na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z drugiej strony nadmiar miedzi podobno ma zły wpływ na mózg, ale nie wiem, czy taka ilość może to powodować. Nie czytałem o tym, ale ostrzegam, tak na wszelki wypadek.

 

 

Miedź w nadmiarze jest toksyczna dla organizmu .

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd info że melasa trzcinowa zatrzymuje siwienie oraz że ma bdużo miedzi.

Tu jest artykuł: http://kuchnia.wp.pl/kat,1037879,title, ... aid=11551f

 

Poniżej skład:

Zawartość podstawowych składników (melasa trzcinowa):

 

woda – 20%

sucha substancja – 80%, w tym:

sacharoza – 38,4%

inne związki – 41,6%, w tym:

cukry redukujące – 20%

rafinoza – 1,6%

popiół węglanowy – 7,5%

kwasy bezazotowe – 3,0%

aminokwasy – 1,0%

związki azotowe (ogółem) – 0,5%.

 

Skład melasy oraz jej konsystencja zależą od:

 

jakości i składu chemicznego surowca, z którego jest otrzymywana,

procesu technologicznego – sposobu przerobu,

warunków przechowywania.

 

Zawartość składników mineralnych w melasie:

 

tlenek potasu – 4,69% – 5,5%

tlenek sodu – 0,75% – 0,8%

tlenek wapnia – 0,22% – 0,25%

tlenek magnezu – 0,03% – 0,04%

tlenek żelaza(III) – 0,03%

dwutlenek węgla – 2,33% – 2,6%

tlenek fosforu(V) – 0,05% – 0,06%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dobre.

 

Na siwienie można natomiast spróbować tego olejku Khadi: http://www.khadi.pl/olejek-amla-bringaraj

Sam używam tylko szamponu który pogłębia kolor włosów, pogrubia. Sam często słyszę że mam bardzo czarne włosy, że chyba farbuję itp.

Chyba dorzucę ten olejek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, dobre.

 

Na siwienie można natomiast spróbować tego olejku Khadi: http://www.khadi.pl/olejek-amla-bringaraj

Sam używam tylko szamponu który pogłębia kolor włosów, pogrubia. Sam często słyszę że mam bardzo czarne włosy, że chyba farbuję itp.

Chyba dorzucę ten olejek.

 

Jaki szampon stosujesz? Mam czarne włosy. Jak namocze to mam fajny czarny kolor, ale jak przeschna to juz staja sie strasznie matowe. Szukam czegos na wzmovnienie koloru wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, dobre.

 

Na siwienie można natomiast spróbować tego olejku Khadi: http://www.khadi.pl/olejek-amla-bringaraj

Sam używam tylko szamponu który pogłębia kolor włosów, pogrubia. Sam często słyszę że mam bardzo czarne włosy, że chyba farbuję itp.

Chyba dorzucę ten olejek.

 

Sprobuje na pewno tego olejku:)

Jakiego szamponu uzywasz???:) Pomogl cos na siwe wlosy??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olejek amla nic nie da,stosowałem 3 butelki zużyłem i nic, jedyny skuteczny sposób to dobry odsiwiacz w połączneniu z regeneratorem struktury włosa, testowałem tego sporo wg mnie najlepszy obecnie to loreal cover 5 ,najbardziej naturalny dla ciemnego szatyna to nr4, dla bruneta nr3 i koniecznie po tym olaplex hair perfector, uzyzkuje sie w ten sposób pożądany efekt i nie widać ,że włosy są po odsiwianiu , naturalnego sposobu na siwienie nie wynaleziono, na ebay sprzedaja "psi" ale jak po roku wcierek maja mi ledwo sie sciemnic to naprawde szkoda zachodu, wole ten odsiwiacz, na zarost a specjalne farby do zarostu ,pełno na allegro,róznią się tym ,ze są troche gestsze od zwyklej farby ale trzeba dobrac odpowiedni kolor pod swój kolr zarostu i w nieskonczonosc farbowac po skróceniu brody odrosty,wiec to raczej męka


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cos czuje, ze jak juz osiwieje (co zapewne nastapi przez moje córki i zone, która mam nadzieje nigdy tego nie przeczyta ) to raczej nie bede farbowac. mam paru znajomych, ktorzy ufarbowali i teraz wyglądają gorzej niż Donald Trump - po prostu słabo i sztucznie. chyba wole siwizne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja cos czuje, ze jak juz osiwieje (co zapewne nastapi przez moje córki i zone, która mam nadzieje nigdy tego nie przeczyta ) to raczej nie bede farbowac. mam paru znajomych, ktorzy ufarbowali i teraz wyglądają gorzej niż Donald Trump - po prostu słabo i sztucznie. chyba wole siwizne

 

Majette opisal to chyba w najlepszy sposob jak zrobic, zeby bylo dobrze;] oczywiscie mam nadzeje, ze szybko to nie nastapi,nie bede tego sposobu musial stosowac i kilka wlosow siwych , ktore mam pozostana i sie nie pomnoza...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ,zeby tak ufarbować ,aby nikt tego nie zauważył, zapewniam cie ,że u mnie tak własnie jest,pozatym właśnie olaplex po farbowaniu powoduje ,że faktura włosa jest identyczna jak przed, nie ma tej sztuczności


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o farbę do brody masz coś konkretnego na myśli ?

Ja używam Just for men ale średniak.

 

olejek amla nic nie da,stosowałem 3 butelki zużyłem i nic, jedyny skuteczny sposób to dobry odsiwiacz w połączneniu z regeneratorem struktury włosa, testowałem tego sporo wg mnie najlepszy obecnie to loreal cover 5 ,najbardziej naturalny dla ciemnego szatyna to nr4, dla bruneta nr3 i koniecznie po tym olaplex hair perfector, uzyzkuje sie w ten sposób pożądany efekt i nie widać ,że włosy są po odsiwianiu , naturalnego sposobu na siwienie nie wynaleziono, na ebay sprzedaja "psi" ale jak po roku wcierek maja mi ledwo sie sciemnic to naprawde szkoda zachodu, wole ten odsiwiacz, na zarost a specjalne farby do zarostu ,pełno na allegro,róznią się tym ,ze są troche gestsze od zwyklej farby ale trzeba dobrac odpowiedni kolor pod swój kolr zarostu i w nieskonczonosc farbowac po skróceniu brody odrosty,wiec to raczej męka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić hennę Refectocil. Osobiście korzystam z czarnej, nakładam na 3 minutki i po spłukaniu wszystko wygląda naturalnie. Proceder trzeba niestety powtarzać co tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...