free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pojazd: w dziale artykuły jest jak przygotować NRF krem

 

można także używać w standardowej wcierce (ale jest wtedy większa możliwość absorpcji systemowej) tzn:

50% alkohol

30% PG

20% woda

ale zdecydowanie bardziej poleca się stosowanie leków eksperymentalnych w kremach, w celu ograniczenia absorpcji systemowej.

 

Stężania jakie obecnie są w fazie testów klinicznych to:

0,025%

0,05%

0,1%

 

Proponuję osobom nie wtajemniczonym w temat zacząć od najmniejszego stężenia i obserwować reakcje organizmu i stan na głowie, z czasem może być potrzeba zwiększania stężenia.

 

Napisze jeszcze na jakiej podstawie działa ASC-J9, a mianowicie degraduje receptory androgenowe przez co DHT nie ma się do czego "przyczepiać" i tym samym zmiejsza/zatrzymuje wypadanie włosów. W połączeniu z jakimś blokerem może zdziałać naprawdę dużo.

 

Bardzo dużo informacji można znaleźć na duńskim forum:

http://translate.google.com/translate?h ... Ft%3D26536

 

Przykładowe efekty po stosowaniu RU58441 + ASC-J9:

 

1247171089_ascru.png.2199b95195dc31527e764be25cd61683.png

 

Przechowywanie:

Szczelnie zamknięte w zamrażarce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, ale jak odmierzyć takie małe dawki ASC? Jeśli dobrze liczę, to przy stężeniu 0.025%, na 100ml jest potrzebne 25mg ASC. Wagi z dokładnością 0.001g (1mg) to raczej spory wydatek. Te tańsze mają dokładność 0.01g(10mg) . Stąd moja obawa o niedokładność, ale może przesadzam z tą skrupulatnością.

 

 

P.S @ziom1990, odebrałem zamówienie, wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie taki duży wydatek. Kosztuje ok 100zł ale jest to naprawdę niezbędne urządzenie w naszym przypadku.

 

Musi być waga z dokładnością 0,001g proponuje na początku robić mniejsze porcje kremów/wcierek żeby dojść do wprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom czy ASC dedykowane jest wyłącznie na łysiejący obszar głowy ? Jeśli tak to w przypadku zakol dzienna dawka 1ml będzie raczej za duża. Wnioskuję po tym jak używam 0,2ml Lata na same zakola

 

Druga sprawa to czy powinno się przygotowywać świeże dawki np. co tygodniowe czy można od razu sporządzić np. mieszankę na pół roku i trzymać w lodówce ?

 

No i czy jest gdzieś info na temat pojazdu oprócz tego na bazie alkoholu np. Emu oil.

 

Ps. propo wagi da radę stosować tą z dokładnością 0,01g operując takimi wielkościami jak 10,20,30,40 mg tylko trzeba tak dawkować aby znaleść granicę między np. 10 a 20 mg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pół roku to dość długo, ale używając konserwantu powinno wytrzymać. Jednak ja polecam robić mniejsze dawki, np na miesiąc czasu.

 

ASC-J9 nie jest dedykowane jedynie na łysiejący obszar. Jak chcesz utrzymać włosy to stosujesz także na miejsca których łysienie jeszcze nie dotknęło. Ja używam 1,5ml i pokrywam praktycznie 70% góry głowy. Każdy dobiera sobie ilość pod siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z pojazdem oprócz etanol/pg/woda ? Pytanie ważne np. dla osób które już używają wcirek na tej bazie. Coś wiadomo czy można stosować z Emu Oil ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie próbowałem z EMU oil jako pojazd więc nie mogę się wypowiedzieć. Możesz pokombinować i dać znać czy się da, ale wątpię żeby ASC się rozpuściło. Jest także NRF krem w dziale "Artykuły"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mieszasz ASC z innym blokerem np. RU czy stosujesz osobno i pytanie w związku z tym jak długo powinno się trzymać na głowie przed zmyciem lub nałożeniem innej wcierki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nord tutaj nie ma żadnych wytycznych. Stosuj tak żeby Ci było wygodniej. W pierwszym poście na zdjęciach, jest przypadek gościa który miesza razem ASC i RU, ja kiedy dokończę zamówieni RU i będę je miał zacząć stosować to również będę mieszał razem z ASC. Jeśli chcesz więcej informacji to polecam przeczytać temat na forum duńskim do którego podałem link w pierwszym moim poście, tam ASC stosują już od dłuższego czasu i można się sporo dowiedzieć

 

Od razu mówię, że ASC najlepiej stosować na noc bo strasznie farbuje skórę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede robil z emu oil, rozpuszcze w etanolu dodam ppg i reszte emu zmiksuje i powinno byc ok, zreszta jest taka teoria vasedy ktory robil na tej samej zasadzie z finem zeby zapobiec absorpcji systemowej gdyz emu powoli wchlania sie . zreszta co wyczytalem na stronie androscience opracowalo juz inna formule na wchlanialnosc do skory wlasciwej dla lepszych efektow ze wgledu gdyz nie bylo skutkow ubocznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie jeszcze jedno pytanie, co to jest PG? i jaki byście bloker polecali z tych dostepnych w Polsce ,zewnetrznych.Przepraszam za moje amatorskie podejscie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dostępnych w Polsce masz nizoral krem.

Z trudniej dostępnych i bezpiecznych to Lion będzie sprowadzał spiro, a z eksperymentalnych to RU,CB,RUM, ale przy tych wymienionych w tym paragrafie musisz samemu robić wcierki

 

PG to glikol propylenowy, możesz kupić w mazidłach, lub na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest też kwas azelainowy i piperyna. mam zamiar właśnie stosować takie coś od zewnątrz plus spiro, które mam nadzieję lion będzie sprowadzał (chociaż spiro akurat jest antyandrogenem, a nie blokerem), a wszystko to wyjdzie bardzo tanio i myślę, że w moim przypadku na długo będzie skuteczne.

no jest jeszcze silny antyandrogen flutamid, ale ze względu na absorpcję systemową bardzo odradzam. zresztą krem nizoral też jest w pewnym stopniu niebezpieczny.

 

dodane:

o piperynie pisałem na starym forum i tam zamieściłem badania na temat redukcji DHT, chociaż nie wiem czy te badania masz na myśli. w każdym razie założyłem wątek o tym, żeby tu nie wychodzić poza temat.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nizoral krem jest szerzej opisany w temacie jemu poświęconym

 

Co do piperyny to dobra decyzja, nie mogę znaleźć badania, ale wykazywała świetne właściwości antyandrogenowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie równiez doszło ASC-J9 od Zioma i najpierw chce sobie zrobić zwykłą wcierkę, którą zrobić duzo łatwiej, jak będą jakies uboki to zrobie NRFa. Chce wrzucić 1/4 z 1 g do 200ml czyli będzie deczko ponad 0,1% bo wiaodmo, że troszke się zmarnuje przy dzieleniu. Mam teraz pytanie:

czy taki glikol może być: http://allegro.pl/glikol-propylenowy-50 ... 98879.html?

gdzie kupić najodpowiedniejszy alkohol?

jak długo bedzie można działac na wcierce z alkoholem, PG i wodą od momentu jej zrobienia? (rozumiem, że trzyma się to w lodówce). te 200ml starczy mi na minimum 2 miesiące, będę smarował tylko zakola - około 15-20% obszaru, gdzie 100% to pokrycie całego obszaru androgenowego.

 

I ostatnie pytanie. Którą wagę z Allegro byś Ziom polecił? Porządne wagi to tam stoją po 450 zł. Mnie by starczyła taka na której mógłbym wydzielić porcje ~0,22g z dokładnoscią +-0,02g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem za ok 100zł 0,001g

 

Nie masz jednego grama, tylko 200mg więc jak wrzucisz 1/4 to będziesz miał 50mg czyli 0,025% i takiego stężenia na początku bym się trzymał. Po co chcesz używać od razu najmocniejszego stężenia? Pisałem ze najlepiej zacząć od najniższego i obserwować reakcje organizmu. Z czasem może być potrzeba zwiększania stężenia.

 

Co do tego ile można trzymać gotową wcierkę alkohol/pg/woda to nie mam pojęcia. Ale wiadomo że czym częściej robisz tym lepiej. Ale ponoć ASC-J9 wykazuje stabilność zbliżoną do minoksidilu więc można zakładać ze wytrzyma długo

 

Tak to jest dobry PG, możesz śmiało używać, a jeśli się zastanawiasz to kup w mazidla.com

 

Alkohol -> spirytus 95/96%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, stąd tez potrzeba wagi 0,001g:/ A właśnie, jak możesz to jeszcze poleć jakąś wagę konkretną.

 

ten koleś z tymi mega efektami ze zdjęcia na poprzedniej stronie jakie stężenie używał?

 

O taki spirytus chodzi: http://www.kmdelikatesy.pl/node/39335?ds=2 ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka byś nie kupił do 100zł będzie dobra. Tu nie ma znaczenia to są amatorskie wagi, każda ma praktycznie takie same parametry.

 

Edit:

Dodam tylko że ja kupowałem na ebay'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz do sklepu i poproś pierwszy lepszy spirytus

 

On używał 0,05% + RU58441.... Ale tak jak wspomniałem zalecam zacząć od niższego stężenia czyli 0,025% i obserwować reakcje organizmu. Jeśli u kogoś wystąpią jakieś skutki uboczne to należy odstawić, a jeśli nie to wtedy można zwiększać stężenie. Taka jest moja sugestia, ale jak zrobicie to zależy od was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam o tych specyfikach typu RU ASC-J9 itd. i czuje że będę musiał się na nie zdecydować, bo nie mogę czekać aż wyłysieję całkiem. Nasuwa mi się jednak kilka pytań : czy są one skuteczne - czy widzicie po sobie że działają (zatrzymanie, odrosty) - tutaj pytanie głównie do Ciebie ziom, czy mamy pewność że za 10 lat nie okaże się że np. jesteśmy bezpłodni (skrajność, ale proszę o odniesienie), czy źródło z którego zamawiacie są "pewne" (wiecie że to co wam przesyłają to "to"). Cena spora, niepewność (w moim przypadku) duża, ale niepokój związany z tym że widzę coraz więcej skóry na czubku głowy jeszcze większy. Dlatego proszę o odpowiedź na te kilka wyżej postawionych pytań. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę Ci powiedzieć co będzie za 10 lat, ale te środki są bezpieczniejsze zdecydowanie od finasterydu...

Tak zamawiamy z pewnego źródła, te specyfiki były przebadane, wiadomo że nie przez nas, ale ludzi z zza granicy. Gdybyśmy tak podchodzili do tego to każdy musiałby oddzielnie sobie robić badania odnośnie czystości, które kosztują przeważnie więcej niż produkt sprowadzany przez jedną osobę.

 

Odnośnie efektów, to my jesteśmy pionierami na "większa" skale w Polsce, więc będziemy mogli się wypowiedzieć dopiero po tym jak zaobserwujemy działają na nas... Ktoś musi przetrzeć szlaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto mógłby mi rozrobić za kasę ASC-J9, boję się, że sobie nie poradzę z rozrobieniem w odpowiednich proporcjach oraz nie posiadam wagi oraz potrzebnych dodatków, a na razie nie mam kasy na to wszystko ;/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś kto mógłby mi rozrobić za kasę ASC-J9, boję się, że sobie nie poradzę z rozrobieniem w odpowiednich proporcjach oraz nie posiadam wagi oraz potrzebnych dodatków, a na razie nie mam kasy na to wszystko ;/?

 

Zapytaj w pobliskich aptekach.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...