free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napiszę jaki ma skład bo jest to mój własny patent. Ale zawiera sporo EMU więc wolno się wchłania i przy okazji regeneruje skórę

 

Tak polecam go i sobie chwalę bo w użyciu jest świetny, majette oraz fighter też stosują i wiem że bardzo przypadł im do gustu (chociaż używają trochę inna wersję, jeszcze nie "udoskonaloną")

 

Też używam z ASC i jest super:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię w ten sposób że rozpuszczam ASC w samym PG i mieszam później z Emu ale w proporcji PG w Emu nie większej niż 15%. Żadnych zawrotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie, choć jakbym pewnie dłużej pomieszał to może by się udało. A czy można tak samo jak PG mieszać w tym samym stężeniu etanol z Emu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbuję w ten sposób, rozpusczę ASC w minimalnej ilości etanolu potem z większą ilością PG i tak całość z Emu. Myślę że bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zakończy się faza 2 testów ASC-J9 związanych z trądzikiem.

Z tego co wiem to w sumie to samo co tutaj jest omawiane, a faza druga powie więcej o ewentualnych ubokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że wszystko poszło dobrze i idą na fazę 3?

Bo nie widzę żadnych szczegółowych danych, czy poprawiło się czy nie, co się stało a co nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku woli ścisłości ASC musi być w zamrażarce czy może być w lodówce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej żeby stał w zamrażarce, ale może także w lodówce, bo jest substancją dość stabilną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda gotowy krem a 0,025% ASC, jak wdać praktycznie nie ma możliwości żeby farbował skórę

080620123711.thumb.jpg.bfac2aa46ad6a62d74f67bc75e8b297d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomu zakładam że ten krem jest na bazie Emu, czy zatem wymieszanie ASC w oleju z Emu nie daje podobnych rezultatów jeśli chodzi o minimalną absorpcję w organizm i zarówno skuteczną penetrację do miejsca docelowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię, poza tym za dużo EMU może spowodować absorpcję systemową i skutki uboczne (zawroty głowy, ospałość), widziałem to po sobie gdy stosowałem w samym EMU na próbę, lub nawet gdy zrobiłem sobie tłusty krem z ok 50% EMU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że chcę stosować Ru i ASC jedno po drugim, w jakiej kolejności zaleca się je stosować i w jakim odstępie czasu, no chyba że to nie ma żadnej różnicy. Rozumiem, że miesanie jedno z drugim w pojeździe dedykowanym dla Ru i odwrotnie nie wchodzi w rachubę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o mieszanie ASC razem z Ru KB solution lub w kremie dedykowanym dla ASC. Jeżeli nie należy tak robić to jak z kolejnością i odstepem czasowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze oytanie , może ktoś sie wypowie co myślicie o zmieszaniu asc w kremie nizoral.

Np rozpuścić w 1 ml alkoholu asc a nastepnie wymieszać z kremem nizoral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować, ale nie wiadomo jak ketokonzaol i ASC-J9 będą działać w jednym kremie. Zdaj relacje najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wygląda gotowy krem a 0,025% ASC, jak wdać praktycznie nie ma możliwości żeby farbował skórę

 

Ziom tak wygląda ten krem na bazie emu oil? w sensie ten :

to mój własny patent. Ale zawiera sporo EMU więc wolno się wchłania i przy okazji regeneruje skórę

 

I ten krem o którym pisałeś - twój patent, sprawia że będą małe skutki uboczne w sensie ospałość itd... ?

 

Bo potem pisałeś:

wątpię, poza tym za dużo EMU może spowodować absorpcję systemową i skutki uboczne

Bo jestem lekko zdezorientowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbyt dużo EMU może to powodować zwiększoną absorpcję systemową, z mojego doświadczenia jest to od 50% w górę.

 

W kremie aż tyle nie ma, a mówiąc że krem zawiera sporo EMU, miałem na myśli sporo jak na kremy, bo w typowych zawartość olejów w fazie tłuszczowej jest ok. 10-15%.

 

Ale nie mogę Cie zapewnić że skutków ubocznych miał nie będziesz, bo nie jestem wróżką, każdy reaguje inaczej... W każdym bądź razie ja takowych nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

Ale z tego co słyszałem to ASC-J9 jest dość bezpiecznie, tzn czytając ten wątek i inne - uboki pojawiają się sporadycznie, tzn jest znikoma absorbcja systemowa, poprawcie mnie jeśli źle piszę

 

Tym bardziej że w testach(na trądzik) stosują nawet 0,1% ASC-J9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak rzeczywiście u nas na forum rzadko pojawiają się uboki, ale wiem że osobom zza granicy się zdarzają (a efekty pozytywne rzadziej niż u nas), ale oni stosują to w typowych pojazdach opartych na alkoholu, glikolu, dlatego śmiem twierdzić że kremy stosowane na noc są dużo lepszym rozwiązaniem w przypadku środków eksperymentalnych, zwłaszcza jeśli nie znamy pojazdów używanych w badaniach, bo wtedy to już możemy mieć pewność jakie powinno się używać i z jakim efektem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie, patrzycie dokładnie ile godzin minęło od wcierania w sensie np. po 10 godzinach rano zmywacie i myjecie głowę, czy są to raczej kwestie dowolne w sensie czasami 8, czasami 12 godzin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...