free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie jeszcze czy na razie ASC-J9 mogę trzymać w szufladzie tak jak otrzymałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przechowywanie:

Szczelnie zamknięte w zamrażarce


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś kto mógłby mi rozrobić za kasę ASC-J9, boję się, że sobie nie poradzę z rozrobieniem w odpowiednich proporcjach oraz nie posiadam wagi oraz potrzebnych dodatków, a na razie nie mam kasy na to wszystko ;/?

 

Zapytaj w pobliskich aptekach.

 

Nie idź z tym do aptek bo zmarnują Ci połowę ASC-J9. Nie masz wyboru musisz sobie kupić wagę 0,001g. Najlepiej na ebay'u bo ceny są niższe niż 100zł.

 

Odnośnie przechowywania to po wyciągnięciu z zamrażarki nie otwierać od razu tylko zostawić na jakiś czas niech odstoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę masz negatywne doświadczenia z aptekami. Nie wiem jak jest w całej Polsce, sam osobiście umówiłem się w ten sposób, że byłem obecny przy procesie tworzenia preparatu - absolutnie nie mam nic do zarzucenia.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie ufam ludziom z zewnątrz którzy nie znają się w temacie (odnośnie używanych przez nas specyfików i ich ceny). Wole robić kremy/pianki/maści samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po otrzymaniu paczki z ASC-J9 schowałem ją do szuflady normalnie w pokoju, rozumie że mam ją zamrozić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie trzymać w pokoju, ale jeśli chcecie utrzymać czystość na nienaruszonym poziomie to wtedy trzymajcie w zamrażarce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam stosuje asc-j9 od tygodnia i musze powiedzieć ze działa lepiej niż się spodziewałem.Wypadanie zastopowane prawie do 0 ,brak swędzenia i uczucie znieczulenia skalpu. Dla porównania przez ostatnie 6 miesięcy stosowałem spiro w kremie z genhair ale niebyłem zadowolony tj spiro jest zbyt słabym antyandrogenem.

Stosuje mieszanke na 70% spirytus 30 %PPG. +0.030%ASC. Niestety wystąpiły skutki uboczne tj. obniżone ciśnienie,zawroty głowy,nudności oraz suchość skóry.

Na zagranicznych forach czytałem ze skutki uboczne niwelują zastepując PPG gliceryna .Aha dodam że podobne uboki miałem stosując minox.

Opiszcie jak sprawa wygląda u was.

Ps Ziom dzieki za fachowe porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASC-J9 jest bardzo dobrym środkiem, dość bezpiecznym, jedyne czego się odrobinę boję to to, że receptory będą się uodparniać i będzie trzeba zwiększać stężenia.

 

Swoja drogą stosuje 2 tydzień (w kremie + dermaroller) i wypadanie w miejscach na które nakładam zostało znacznie ograniczone, kiedyś gdzie bym nie pociągnął za włosy to zawsze kilka miałem między palcami, a teraz praktycznie żadnego

 

Witam stosuje asc-j9 od tygodnia i musze powiedzieć ze działa lepiej niż się spodziewałem.Wypadanie zastopowane prawie do 0 ,brak swędzenia i uczucie znieczulenia skalpu. Dla porównania przez ostatnie 6 miesięcy stosowałem spiro w kremie z genhair ale niebyłem zadowolony tj spiro jest zbyt słabym antyandrogenem.

Stosuje mieszanke na 70% spirytus 30 %PPG. +0.030%ASC. Niestety wystąpiły skutki uboczne tj. obniżone ciśnienie,zawroty głowy,nudności oraz suchość skóry.

Na zagranicznych forach czytałem ze skutki uboczne niwelują zastepując PPG gliceryna .Aha dodam że podobne uboki miałem stosując minox.

Opiszcie jak sprawa wygląda u was.

Ps Ziom dzieki za fachowe porady.

 

Ze swędzeniem/wysuszeniem można sobie poradzić stosując odpowiedni pojazd - tak jak było napisane wcześniej (ale usunięto post) można zastosować EMU OIL.

 

Wiadomo ze mogą wystąpić skutki uboczne (jak z każdym środkiem mającym wpływ na androgeny) ale trzeba mieć bardzo czuły organizm. Można temu jednak zapobiegać - znowu kłania się odpowiedni pojazd, ja jestem fanem stosowania kremów na noc

 

Tak gliceryna możne znacząco zmniejszyć/spowolnić absorpcję, ale może również spowodować że substancja będzie źle penetrować do skóry właściwej. Ja bym się zastanowił nad EMU+PG+ALKOHOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak zrobilem emu alkohol ppg ,rewelacja polecam ! wazne zeby dobrze zmiksowac mikserem mozna kupic na mazidlach.com 14zl cena ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 ml etanol rozpuszczczam as-j9 plus 1.5ml ppg mix i pozniej emu oil odpowiednio do stezenia i dobrze zmiksowac zobaczysz ziom jak super wychodzi ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem ale mam problem z rozpuszczeniem EMU oil..o Jesteś pewny że Twój Emu jest czysty? w w teorii nie powinno się właśnie wymieszać bez żadnych emulgatorów...

 

Jeśli komuś nie chce się wymieszać to może sobie dodać kilka % alkoholu cetylowego może to jakoś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie powinno Ci się rozpuścić.... bez emulgatora tłuszcz się nie rozpuści w alkoholu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz nawet po dodaniu emulgatorów widzę że alkohol si wytrąca... i będę musiał zrobić od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom a jakie stezenie alkoholu mieszales z emu ja gdzies tak 40 % ale jak dalem sam etanol z emu tluszcz sie wytracil , jak zrobisz daj znac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz a ja zrobilem jak waseda radzil 2ml w 40 ml emu i tak jak pisalem 1ml alkoholu 1.5 glikolu i do tego 40 ml emu i mam to w lodowce wyjolem to, teraz i widze ze jest dobrze rozpuszczone wiadome ze emu w lodowce gestnieje a jak go wyjmuje robi sie plynny, i nie widze zeby sie alkohol wytracal ale jakby dodac moze tego ;polisorbate 80 bylo by jeszcze lepsze widzialem jak koles na filmie dodal 5 kropli chyba tez z emu i wyszlo super musze poczytac ja bazuje glownie na plynach i zelach kremow nigdy nie robilem wiec moge nie miec racji:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to rzeczywiście jeśli takie ilości to PG może lekko emulgować, ale i tak na Twoim miejscu dodałbym odrobinę polysorbat 80 lub alkoholu cetylowego, ale niewiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji i teorii Crotchetqa zawartość alkoholu w Emu nie powinna przekraczać około 15%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...