free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z moich obserwacji i teorii Crotchetqa zawartość alkoholu w Emu nie powinna przekraczać około 15%.

 

Ale nie powinna przekraczać z powodów stabilności mieszanki? Czy może dlatego ze alkohol ma jakiś negatywny wpływ na emu oil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie co do stabilnosci to chyba nie, bo sam dr. lee pisal cytuje ,, jestem pod wrazeniem stabilnosci mieszaniny minoxidilu i spiro z dodatkiem emu oil ,,:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wytrącania się. Ogólnie robiąc krem zawierający ok 40-50% fazy tłuszczowej ciężko jest dobrać odpowiednią proporcję emulgatorów. Dlatego jak już to powinno się właśnie robić tak jak Ty. Dużo emu i odrobina alkoholu do rozpuszczenia substancji...

 

Z tym że jak wygląda u Ciebie sprawa zmywania tego rano? Ja np. gdy zastosuje sam Emu to nie jestem w stanie go zmyć na drugi dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś może stosuje asc z nfr krem? jak się zmywa? ja swoją porcję z kremem przygotuję jutro. jakby co, to napiszę spostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jest w ogóle możliwe? Stosuje asc w kremie z emu na obszar nw6 (chociaż mam nw1.5) dopiero 2 dzień, a dzisiaj po myciu, czesaniu i suszeniu miałem tylko 4 włosy, a zazwyczaj było ich koło 20. Nie wiem czy sobie wmawiam, bo przecież 2 dzień to jest prawie nic- nie mówię, że mi się poprawia, ale dzisiaj naprawdę mniej wypadło... Skutków ubocznych raczej nie mam, ale to pewnie też z czasem się okaże- może minimalnie mnie dzisiaj głowa boli, ale to raczej nie z powodu asc ;]


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwe, ja też zaobserwowałem znacząca redukcję w wypadaniu w ciągu 1szego tygodnia. Podobnie mój znajomy, pisał że w ciągu 2 tyg praktycznie zastopował wypadanie(z tym ze on miał skutki uboczne akurat)

 

fighter ile ml używasz dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem- nie liczę tego. Biorę po prostu trochę na opuszek i rozcieram na na obszar nw6. Możliwe, ze trochę za dużo wziąłem i dlatego mam ten ból głowy dzisiaj- chociaż nie wiem w sumie czy to z tego powodu. A Ty to jakoś odmierzasz? Jakaś strzykawka? Tylko przy kremie to raczej nie takie proste...

Ile ml powinno się stosować dziennie asc?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest powiedziane ile ml się powinno stosować. Stosuje się tyle żeby pokryć pożądany obszar.

 

Ja nakładam do strzykawki od góry i wyciskam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a z doświadczenia możesz doradzić czy wygodniej i dokładniej nakłada się strzykawką? Od zawsze to robiłem tylko przez opuszek, ale nigdy wcześniej też nie smarowałem innego obszaru niż zakola, a smarowanie obszaru na nw6 nie jest zbyt komfortowe dlatego zastanawiam się nad innym sposobem


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyłem trochę ilość nakładanego asc i dzisiaj z głową jest już wszystko ok i poleciało całe 6 włosów także super

Spróbuję rozprowadzać przez strzykawkę następnym razem- wtedy aplikacja na tak duży obszar przy dosyć długich włosach (5cm) będzie pewnie dużo dokładniejsza.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużym atutem stosowania kremów jest własnie to że małą ilością można pokryć duży obszar. Mi 2ml spokojnie wystarczą żeby pokryć całą górę głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygotowałem asc z nfr kremem. muszę przyznać, że procedura jest trochę pracochłonna. zapewne za drugim razem pójdzie łatwiej. cieszy mnie to, że na skórze jest tylko ledwo widoczna żółta poświata, która bardzo dobrze się zmywa. mam jednak mały problem. krem wyszedł mi odrobinę za gęsty, co utrudnia aplikowanie. jak mogę go teraz rozcieńczyć? dodając wodę czy pg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozcieńczysz, NRF ma być gęsty

 

możesz kombinować z proporcjami emulgatorów żeby był rzadszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać ale od momentu stosowania ASC czyli mniej więcej 2 tygodnie widzę jakby włosy mi praktycznie nie wypadały, nawet jak za nie pociągam, no może w nikłych ilościach ale na pewno mniej niż wcześniej. Jak jest u Was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie i fightera jest podobnie. W miejscach gdzie stosuje praktycznie nie mogę wyrwać włosa, a poza tym obszarem przy delikatnym pociągnięciu wychodzi 1-4 włosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi lecą, mimo stosowania na cały obszar. Zapewne odpowiedzialne za to jest RU, bo po nim można mieć naprawdę długo linienie;/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie i fightera jest podobnie. W miejscach gdzie stosuje praktycznie nie mogę wyrwać włosa, a poza tym obszarem przy delikatnym pociągnięciu wychodzi 1-4 włosy

 

Ciekawe tylko czy to możliwe żeby od momentu jego stosowania odrazu pojawiły się efekty, chyba zbyt piękne, a jeśli nawet to szkoda że odrazu się tego nie stosowało :/

 

Ps. mieszacie z Ru czy osobno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam osobno (na razie nie mam RU) poza tym RU w standardowych pojazdach trzeba robić świeże dość często (w alk/pg/woda nie rzadziej niż co miesiąc), nie wiem jak w NRF krem ale nie chce ryzykować. Do RU58841 zdecydowanie polecam K&B solution

 

 

I tak jest możliwe że będzie działać szybko, bo od momentu zastosowania Twoje receptory są degradowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz można tylko żałować że wcześniej się nie stosowało choć pewnie wcześniej było dużo drożej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej nie mieliśmy takiej wiedzy jak teraz. Zresztą sam widzisz nawet na sobie, że na lysienie.info żyją w przekonaniu że jedynie big 3 działa, a my tam się kisiliśmy przez kilka lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jedna osoba która przy kombinacji ASC+minox odbudowała linię...

Ziom, mógłbyś wrzucić ten przykład tutaj


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dostałem żadnych zdjęć, odbyłem jedynie rozmowę z nim tzn. "GansterBoy" z HLH. Z tym ze musiał odstawić bo miał efekty uboczne. Swoją drogą to on ma po wszystkim uboki, ma aż tak czuł organizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...