free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie dostałem żadnych zdjęć, odbyłem jedynie rozmowę z nim tzn. "GansterBoy" z HLH. Z tym ze musiał odstawić bo miał efekty uboczne. Swoją drogą to on ma po wszystkim uboki, ma aż tak czuł organizm.

 

Ziom, jakie efekty miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uboczne? Ból jąder, ale tak jak wspomniałem on ma uboki po wszystkim nawet po spiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom, a jeśli chodzi o działania niepożądane to co mógłbyś powiedzieć o ASC, bo jak rozumiem absorpcja systemowa tego kremu jest minimalna. Jak to wygląda wśród innych ludzi za granicą, dużo osób skarżyło się na uboki, były jakieś poważne skutki wcierania tego (na dobrym pojezdzie), ewentualnie jakieś długotrwałe? Czy można to porównać do Fina, czy jednak ASC nie robi takiego spustoszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu z finem to ASC nie robi żadnego spustoszenia. Znam tylko jedną osobę która miała skutki uboczne (ból jąder), pisałem już o tym kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to asc jest po prostu niesamowite niby wypadanie nie jest równoznaczne z łysieniem, ale wątpię, żebym wyłysiał jak wypada mi poniżej 10 włosów dziennie mam nadzieje, ze z czasem nie przestanie działać tak jak na niektórych fin...


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przestanie działać ale może być konieczność zwiększania stężenia, bo receptory będą się upregulować tak jak pisałem na początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam obecnie nie wiem ile dokładnie biorę ASC bo mam wagę, która różnie pokazuje końcówkę tzn. z tolerancją +- 0,004g. Ale skoro nie mam ubocznych to chyba mniej więcej trafiam z dawką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak szybko nastąpi ta upregulacja...


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to teraz mam dylemat Zamówiłem od Zioma ASC, i skoro jest taki zajebisty, to się zastanawiam ścinać się na zero (brak totalnego wkurzenia i problemów z kłakami leżącymi wszędzie + lepsze wcieranie) i potem odrost silniejszych i lepszych(w sensie tych ściętych), czy skoro poprawa jest prawie z dnia na dzień zostawienie fryza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawa wcale nie jest z dnia na dzień. Wypada dużo mniej włosów, ale samo asc nie przyczyni Ci się do odzyskania sporej ilości.

 

chyba, że pisząc poprawa miałeś na myśli samo wypadanie włosów- to tak, rzeczywiście po 2 dniu używania różnica była kolosalna


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo wypadanie włosów, bo to szlag mnie trafia siedzę sobie i nagle 3 włosy na biurku, zrzucam je, godzina kolejne itd... umyję głowę na rękach pełno włosów i to samo z siebie wkurza i przypomina o sobie Dlatego jak na zero to brak włosów na biurku, no chyba że ASC tak fajnie działa, że już przestałyby wypadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem co Ci doradzić. Ja sam nigdy bym się nie ścinał na 0 (dopiero jak już pastnę walczyć), bo mógłbym się podłamać, chociaż stan jeszcze nie jest taki zły, ale wiadomo jak jest. Mógłbyś spróbować z tydzień stosować asc i zobaczyć czy lecą dalej i jeśli tak to ściąć- najlepiej asc stosować na duży obszar wtedy będzie Ci ich zdecydowanie mniej lecieć.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w aż tak wielką euforię z tym ASC, że nagle włosy przestają wypadać i jest git. Trzeba wziąć następujące czynniki pod uwagę:

1. Fighter nie stosuje żadnego mocnego blokera, który mógłby powodować linienie.

2. Ziom stosuje fina, ale fin na mnie też zdziałał cuda(jako jedyny lek tak szybko i ładnie na mnie podziałał) wypadanie zmniejszyło się kolosalnie.

3. Wypada mi wiele włosów od kiedy zrezygnowałem z fina i zastąpiłem go RU, ale nie przekłada się to na gorszy ich stan czy gęstość.

4. Przekonamy się wkrótce jak to ASC powstrzymuje wypadanie, kiedy fighter i ziom dodadzą RU:)

5. Bywają przypadki, że linienie po RU może trwać nawet do pół roku a niektórzy mają je po prostu cały czas!

6. Linienie wcale nie oznacza, że włosy wypadają i nie odrosną, wręcz przeciwnie oznacza to, że "coś" się dzieje a z czasem sami zauważymy, w która stronę.

7. Izraelicie leci około 200 włosów dziennie a sami zobaczcie jaką ma linie i jakie włosy:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstrzymanie wypadania u mnie zdecydowanie spowodowało ASC-J9 bo:

- finasteryd brałem od roku czasu i nie wiedziałem żadnych efektów w postacie spowolnienia utraty włosów (myślę że latanoprost trochę stopował recesję, bo czubek mi się posypał a zakola nieznacznie)

- po dorzuceniu ASC dawkę finasterydu zmniejszyłem z ED na EOD oraz praktycznie odstawiłem latanoprost

- w miejscach gdzie stosuje nie mogę wyrwać włosa, poza tym obszarem przy każdym delikatnym pociągnięciu wyciągam po kilka włosów

- włosy na czubku mi się pogorszyły a tam właśnie nie stosuje ASC - jedynie na zakola i wgłąb

 

Poza tym nie wiem co ma do rzeczy ta sugestia odnośnie RU? To chyba lepiej świadczy o środku że sam jest w stanie powstrzymać postęp łysienia (póki co) - bo obecnie nie stosuję niczego innego, jedynie ASC-J9 w kremie EMU na noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje Rum + ASC

 

Z tym linieniem po Ru to chyba lekka przesada, ja miałem góra 10 dni ale też do końca nie wiem czy przez Rum czy może był taki okres wczesno wiosenny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom... czemu nie stosuejsz asc tez na czubek- skoro tam masz perzedzenie?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje Rum + ASC

 

Z tym linieniem po Ru to chyba lekka przesada, ja miałem góra 10 dni ale też do końca nie wiem czy przez Rum czy może był taki okres wczesno wiosenny.

 

Raczej nie jest to lekką przesadą, bo jak inaczej to ująć... Przy finie leciało mi około 10-20 włosów dziennie! Jedynie co wtedy zrobiłem to rzuciłem fina i zastąpiłem go RU. Po około tygodnia wypadanie wzrosło do 60-80 dziennie i się wciąż tak utrzymuje mimo dodania AHK-cu około 2-3 tyg temu oraz ASC na obszar nw5 od około 2 tyg . Wiem, że nie jestem jedynym przypadkiem tak długiego utrzymywania się linienia po RU, dlatego też czekam aż ziom,majette, fighter dodadzą RU do swojej kuracji i oczywiście , nie życzę im linienia a na pewno tak długiego jakie ja mam, ale zobaczymy jak to wyjdzie wszystko w rzeczywistości;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej stawiał na to że odrzucenie fina to spowodowało. A jak miałeś przed finem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed finem miałem podobnie jak teraz jeżeli chodzi o wypadanie, może ciut większe nawet;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze opisać pewną zależność odnoście możliwych skutków ubocznych przy ASC-J9:

bardzo dużo zależy od użytego pojazdu, próbowałem już kilka i muszę powiedzieć że wystąpiły u mnie skutki uboczne w postaci zawrotów głowy gdy użyłem pojazdu zawierającego ok 50% alkoholu, gdy jednak zastosuje w kremie to nawet przy większej dawce nie odczuwam takich symptomów. Dodatkowo zdecydowanie lepiej reaguje na ASC gdy jest użyte w kremie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kuszę, tylko stwierdzam fakty. Zrobiłem sobie pojazd z alkoholem (50%)+PG+EMU+Emulgatory na próbę, bo sądziłem że będzie dobry - bo ASC bardzo dobrze rozpuszcza się w alkoholu i niestety tak jak pisałem miałem zawroty głowy, co prawda używałem też wtedy dermaroller (który odstawiłem) i jemu przypisywałem to nieszczęście, ale dzisiaj w nocy użyłem jeszcze raz tego pojazdu (jako że mi został, a skończył mi się w kremie) i znowu rano po przebudzeniu miałem właśnie uczucie takiego otępienie... Moja opinia jest taka: dermaroller nie jest dobry podczas stosowania eksperymentalnych środków i zdecydowanie trzeba zadbać o odpowiedni pojazd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja np dziś mialem przez pare godzin takie same odczucia tzn zawroty głowy otępienie i ospałość.

Poleczasz ten pojazd z emu napisz doklnie jaki ma skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napiszę jaki ma skład bo jest to mój własny patent. Ale zawiera sporo EMU więc wolno się wchłania i przy okazji regeneruje skórę

 

Tak polecam go i sobie chwalę bo w użyciu jest świetny, majette oraz fighter też stosują i wiem że bardzo przypadł im do gustu (chociaż używają trochę inna wersję, jeszcze nie "udoskonaloną")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...