free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

stan się na pewno odrobinę pogarsza po odstawieniu, ale ja zastąpiłem ASC SABA żelem więc nie zauważyłem tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie mnie również interresują efekty

 

stan się na pewno odrobinę pogarsza po odstawieniu, ale ja zastąpiłem ASC SABA żelem więc nie zauważyłem tego

Saba oprocz działnia przeciwzapalnego i ma rowniez wpływ na odrost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym żeby osoby które ciągle stosują wypowiedziały się na temat swoich efektów/obserwacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuję naprzemiennie z saba żelem w pojeździe emu. Jak dla mnie po saba najlepszy środek do walki. Pamiętam jak nie stosowałem jeszcze saba żelu, ze znacznie ograniczył moje wypadanie oraz góra jakby gęstsza była po jego stosowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prosiłbym żeby osoby które ciągle stosują wypowiedziały się na temat swoich efektów/obserwacji

 

ASC-J9, spiro, adenozyna = pogorszenie na przodzie. Wg mnie za słabe środki.

 

Porządny bloker jak RU/flutamid wydaje się być niezbędny żeby utrzymać przód. Przechodzę na SABA gel + flut + minox sulfate (tylko na przód, żeby nie cierpieć na serce) - to przynajmniej murowane środki. Potem fluta zastąpię RU, jeśli będzie poprawa.

 

Z ASC-J9 chyba będę rezygnował, ew jako dodatek do wcierek. Z equolu we wcierkach też będę rezygnował, bo nawet przy 2% robi się klej. Co do stosowania wewnętrznego equolu, to jeszcze nie mam opinii.

 

Z VPA zobaczymy, narazie testuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w moim przypadku ASC trzymał poziom, a z kolei Ru albo nie działał albo nawet pogorszył przód bo odkąd go odstawiłem to nie dość że mocno trzymają mi się włosy to zauważyłem że część linii się odbudowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 2 miesiącach stosowania RU też miałem pogorszenie , ale okazało sie że to linienie, teraz jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przez pierwsze 4 miesiące też myślałem że RU pomaga mi niewiele, co prawda spowolnienie łysienia była zauważalne, ale nic pozatym. Dopiero w 4-5 miesiącu zacząłem notować progres (pogrubienie istniejących włosów). Dodam że dawka 20mg była zbyt niska dla mnie. Dopiero od ~50mg zaczęło się coś dziać. Inaczej ma się sprawa przy minox sulfate+RU, co jest dla mnie mega kuracją!

 

Przyjechałem do domu po 2 miesiącach nieobecności i słyszę od każdego ze odrosły mi włosy i wyglądam świetnie. Dawno się tak pewny siebie nie czułem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru zmieniać, zwłaszcza ze sobie sporo biedy iniekcjami narobiłem i ciągle z tym się zmagam...

 

Miałem bardzo mocne lnienie, zresztą widać to świetnie na zdjęciach (4-5wk), które wstawiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco odświeżę temat bo powróciłem do kuracji ASC + Emu co daje oczekiwany pozytywny efekt. Jeśli ktoś planuje wzmocnić włosy przed wypadaniem to zalecam powrót do tej kuracji.

Nie wiem czy można ale chciałbym dodać do tej mieszanki dodatkowo piperynę bo ma właściwości antyDHT, czy ktoś orientuje się czy można dodać ją do ASC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł jak pogodzić stosowanie żelu SABA z ASC-J9? Bo nie wiem jak ułożyć kurację, bo i to i to muszę stosować na noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś jakiś pomysł jak pogodzić stosowanie żelu SABA z ASC-J9? Bo nie wiem jak ułożyć kurację, bo i to i to muszę stosować na noc.

 

ciężko będzie jedno w ten sam dzień co drugie. Może naprzemiennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eryk stosuj sabe w jeden dzień a asc w drugi. Steryd nie powinien być stosowany codziennie a ASC też lepiej co drugi dzień bo nie przyzwyczajasz się wten sposób do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o stosowaniu ASC-J9 w KB, bo przyznam że nie przepadam za kremami/żelami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o stosowaniu ASC-J9 w KB, bo przyznam że nie przepadam za kremami/żelami ?

 

bedzie farbowac skórę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety doświadczyłem uboków. Już po pierwszym zastosowaniu pojawił się lekki ból jąder.

Stosuję najniższe stężenie w kremie emu, przy czym jednorazowo zaaplikowałem około 4ml na NW6, więc może to jest przyczyną.

 

Zmniejszę dawkę i będę obserwował co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ASC z dawnego zamówienia, z pieczątką pocztową 24.04.2012. Przez cały czas leżało w zamrażarce nierozpakowane nawet z koperty. Zamówiłem i nie używałem, bo dopadły mnie dużo poważniejsze problemy życiowe niż łysienie i nie miałem czasu na robienie wcierek. Teraz chciałem się zapytać, czy to jest jeszcze coś warte, czy raczej nadaje się do wyrzucenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że temat ASC ucichł, a zapowiadał się obiecująco. Czy ktoś z forumowiczów stosuje go nadal i może się podzielić opinią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję, choć z różnych powodów mam długie przerwy w kuracji, tak samo jak z CB... Zależy od stężenia, działa, ale nie jestem w stanie ocenić czy np. w 100% daje mi zatrzymanie.

Jest teraz bardzo ciężko dostępny.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew. Czyli generalnie stosujesz CB razem z ASC? Miałem właśnie pytać o dostępność, bo nie widzę, żeby były organizowane zamówienia grupowe - możesz powiedzieć, gdzie się zaopatrujesz w ASC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stosuję niestety ich razem, aktualnie nawet nie stosuję żadnego Nie wiem gdzie teraz można nabyć asc, ja kupiłem od kolegi z forum.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...